سریال پنت هاوس

The Penthouse

GOOGLE.COM

((این سریال مناسب سن 19 سال به بالا است))

سریال پنت هاوس سریال پنت هاوس: جنگ در زندگی ( کره ای :  펜트 하우스  ) یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی با بازی لی جی آه ، کیم سو یون ، اوژن ، ام کی جون ، یون جونگ هون و پارک یون سوک . داستان جنگ املاک و مستغلات و تمایل به شماره یک بودن را بیان می کند.  پنت هاوس، همبستگی و انتقام زنانی را به تصویر می کشد که برای محافظت از خود و فرزندانشان چاره ای جز روی آوردن به شرارت ندارند. اولین بار در 26 اکتبر سال 2020 در SBS TV پخش شد. اولین تیزر نگاه در 29 سپتامبر سال 2020 منتشر شد.  تیزر فصل دو در 12 ژانویه 2021 منتشر شد.  تیزر تبلیغاتی فصل سه در 27 مه 2021 منتشر شد. 

-کارگردان ها

جو دونگ مین

پارک بو رام

پارک سو جین

-بازیگران

لی جی-آه

کیم سو یون

یوجین

ام کی جون

یون جونگ هون

شین یون کیونگ

بونگ ته کیو

پارک یون سوک

یون جو هی

-تعداد فصل ها

3

خطر اسپویل

سریال پنت هاوس خلاصه فصل اول سریال پنت هاوس :

 پنت هاوس، داستان خانواده های ثروتمندی را که در “کاخ هرا” زندگی می کنند و فرزندان آنها در مدرسه هنری چونگ آه را روایت می کند.
شیم سو ریون ( لی جی آه ) زنی زیبا و ثروتمند است که گذشته ای غم انگیز دارد. شوهرش جو دان تائه ( Uhm Ki-joon ) ، تاجر موفق است. او بعداً می فهمد که او راز را از او پنهان می کند.
اوه یون هی ( اوژن ) از یک خانواده فروتن است. او از دبیرستان با Cheon Seo-jin ( کیم سو یون ) ، سوپرانوی مشهوری که پدرش رئیس مدرسه هنر Cheong-ah است ، دشمنی داشته است . آنها با ها یون چول ( یون جونگ هون ) درگیر رابطه مثلث عشقی می شوند .
همه آنها جاه طلبی ها و خواسته های بزرگی نسبت به فرزندان خود دارند و هر کاری برای آنها انجام می دهند. با این حال ، هنگامی که یک دختر مرموز جوان به نام Min Seol-ah ( جو سو مین ) در طی یک مهمانی در کاخ Hera از کاخ به پایین پرت شد زندگی آنها شروع به فروپاشی می کند. در حالی که ساکنان کاخ هرا سعی می کنند این واقعیت را که او در محل زندگی آنها درگذشت را پنهان کنند ، یکی از ساکنان که با مین سول آه نسبت خانوادگی دارد ….

سریال پنت هاوس خلاصه فصل دوم سریال پنت هاوس:

در فصل دوم پنت هاوس، بر اسرار شیم سو ریون ، انتقام اوه یون هی ، سقوط Cheon Seo-jin و بچه های کاخ هرا تمرکز دارد که می خواهند بهترین باشند و جایزه بزرگ جشنواره هنری Cheong-ah را از آن خود کنند.
Cheon Seo-jin و Jo Dan-tae پس از طرح موفقیت آمیز اوه یون هی برای قتل ، تصمیم گرفتند که ازدواج کنند. میهمانی نامزدی آنها توسط اوه یون هی و ها یون چول ، که تازه از ایالات متحده آمده اند ، بهم میریزد . همزمان با افشای اسرار ، روابط موجود در میان افراد در کاخ هرا به هم گره خورده است ، اما شخصیت مرموز دیگری ظاهر شده و با آنها روبرو می شود.

سریال پنت هاوس خلاصه فصل سوم سریال پنت هاوس:

در حالی که شیم سو ریون به پارکینگ می رود تا لوگان لی را ملاقات کند ، یک انفجار توسط ماشین او رخ می دهد، در حالی که یک شخصیت مرموز در پس زمینه آن را تماشا می کند…

هنگامی که ساکنان شهر هرا از زندان آزاد می شوند ، شیم سو ریون و اوه یون-هی با چئون سئو-جین اتحاد می گیرند تا جو دان تائه را از بین ببرند. به زودی ، بکجونکی به عنوان یک دوست قدیمی جو دان تائه وارد تصویر می شود. او چه رازی در مورد جو دان تائه دارد؟ در همین حال ، یو دونگ پیل ، همسر کانگ ما ری و پدر یو جی نی ، پس از گذراندن شش سال دوری به مکان هرا باز می گردد. او به درون می جوشد و به دنبال انتقام جو دان تائه است. در مدرسه هنرهای Cheong-A ، جو سئوک کیونگ به دلیل اعمال زورگویی قبلی اش مجازات می شود.

سریال پنت هاوس نکاتی درمورد سریال پنت هاوس:

شاید با دیدن تیزر این سریال فکر کنید که این سریال شبیه” قصر آسمان SKY CASTLE” باشد ولی اصلا اینطور نیست . این سریال، منطق سریال قصر آسمان رو ندارد. این سریال، تا دلتان بخواهد فاکتورهای مورد علاقه و مجلل مردم کره را دارد اما با این حال من از دیدن این سریال و داستان رمز آلود و سکانس های هیجانیش لذت بردم.

با دیدن این سریل همه ما از دو کارکتر چان سو جین و جو دان ته متنفر میشیم که این نشان دهنده بازی خوب این دو بازیگر هست که نقش منفی خودرا به نحوی بازی کردند که ما آنهارا باور کردیم.

اگر به سریال های انتقامی با کلی سکانس هیجانی علاقه دارید پیشنهاد میکنم که حتما این سریال رو ببینید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
9 نظرات
 1. Mahdis می گوید

  화이팅 😍😍👏👏

 2. Mahdis می گوید

  عاششق سریالشم 😍
  به شدت پیشنهاد میکنم👌👌🧡

  1. هومان نمکی زاده اصفهانی می گوید

   سلام. خوشحالیم که از این سریال خوشتون اومده.بدون شک یکی از بهترین سریال ها در این سال های اخیر بوده.

 3. سانیا سنچولی می گوید

  سریال خوبیه و به خیلی مسائل مخصوصا پشت پرده ثنعت سرگرمی کره پرداخته، منتهی اینکه فصل جدید بهش اضافه میکنن تو فصل آخر کمی یک بخش هایی ضعیف بود ولی بازهم سریالیه که پیشنهاد میشه به همه.

  1. هومان نمکی زاده اصفهانی می گوید

   سلام مرسی از نظرت سانیا جان
   که باهامون به اشتراک گذاشتی؛فکر میکنی چجوری باید میبود که بهتر باشه؟

 4. Hyun می گوید

  واقعا سریال قشنگیه
  خصوصا بازیگراشون بشدت خوب بازی میکنن
  بازیگرای جوونشون ک بچه های کاخ هرا هستن واقعا عالی‌ان و حرفه ای عمل میکنن

  1. هومان نمکی زاده اصفهانی می گوید

   واقعا جز بهترین سریال هاست

 5. Dream 13 می گوید

  واقعا سریال خوبیه. اوایل داشتم از تماشاش دیوونه می شدم ولی خدا رو شکر سالم و زنده موندم😂
  خسته نباشید، توضیحات خوبی بود🥰

 6. FATI می گوید

  میشه بگید سول اه رو دقیقا کی کشت؟