تایپ MBTI اعضای مامامو

گروه دخترانه مامامو (MAMAMOO) یکی از معروفترین گروه‌های نسل سوم کیپاپ میباشد. یکی از موضوعات پربحث حال حاضر بین طرفداران کیپاپ؛ بررسی نتایج تست MBTI و آشنایی با ویژگی های شخصیتی آیدل‌های کیپاپ میباشد؛ که این قائده از موموها ( نام فندوم گروه مامامو)نیز مستثنی نیست. در این پست از مجله فرهنگی خبری تهران تا سئول به معرفی تایپ MBTI اعضای گروه مامامو میپردازیم.

نامتیپ شخصیتی
سولار (Solar)INFJ-T
هواسا (Hwasa)ENFP
مونبیول ( Moonbyul)ENFP
ویین (Wheein)INTP-T

تیپ شخصیتی سولار:

بیشتر کیپاپر‌ها با سولار (لیدر گروه مامامو) بواسطه‌ قدرت وکال فوق العادش آشنا هستند، افرادی که اصولا دارای تیپ شخصیتی INFJ-T هستند؛ درونگرا و کم حرف هستند. اما همانطور که حتما خودتان متوجه این موضوع شدید این افراد بسیار مهربان و دلسوز نیز با اطرافیان خود هستند. با اینحال جزو پیچیده ترین شخصیت ها به حساب می‌آیند. تیپ شخصیتی INFJ بدلیل شهودی بودن، دارای قوه تخیل قوی هستند و همیشه از الهامات خود درون تصمیم گیری‌هایشان استفاده میکنند. کمالگرایی این تیپ شخصیتی باعث شده تا یک رهبر کاریزماتیک باشند.

تیپ شخصیتی هواسا و مونبیول:

اغلب کیپاپر ها دوست دارند جویا شوند که اعتماد به نفس و خود ساختگی هواسا و مونبیول آیا ربطی به ویژگی های تایپ MBTI آن دارد یا خیر؟! اگر با هواسا یا مونبیول آشنایی داشته باشید متوجه می شوید که هر کدام استایل مخصوص به خودشان را دارند.هواسا یکی از تابو شکنان معروف کیپاپ در حوزه استاندارد‌های زیبایی است. همچنین استایل تامبوی و سبک رپ متفاوت مونبیول نیز توجه بسیاری از کیپاپرها رابه  خودش جذب میکند. در ادامه بصورت مختصر ویژگی های تایپ شخصتی ENFP را بررسی میکنیم. افراد دارای این تیپ شخصیتی، اهل معاشرت و برونگرا هستند. وجود آنها پر از شور و اشتیاق زندگی می‌باشد و این انرژی را به دوستان خود نیز منتقل میکنند. همانطور که قطعا متوجه شدید؛ این تیپ شخصیتی بسیار خود انگیخته و در عین مستقل بودن، از تمام لخظات زندگی به عنوان فرصتی برای پیشرفت استفاده می‌کنند.

تیپ شخصیتی ویین:

افرادی مانند ویین، که دارای تیپ شخصیتی INTP-T هستند، به دلیل درونگرا بودنشان بسیار ساکت و اصولا درکارهایش بطور مستقل عمل میکند. برای شخصیت INTP دقیق بودن درکارها بسیار مهم است و به همین دلیل توانایی خوبی در حل مسئله و تحلیل وقایع دارد. به همین دلیل هم فقط با توصیخات و دلایل منطقی قانع میشوند. این افراد همیشه دنبال رشد و پرورش خود هستند، میتوان گفت؛ یکی از دلایلی که ویین مسیر جدیدی را که با تمدید نکردن قراردادش با کمپانی شروع کرد، از ویژگی های تیپ شخصیتی آن منشاء می‌گیرد.

تیپ شخصیتی شما شبیه کدوم یکی از اعضای گروه مامامو هستش؟! 

فکر میکنین وجه اشتراکتون با هرکدوم از اعضا چیه؟! برامون کامنت بزارید. 😉 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ