تایپ MBTI اعضای گروه توایس

استفاده از تست MBTI برای تجزیه و تحلیل و شناخت شخصیت افراد به طور گسترده‌ای در بین مردم سراسر جهان، از جمله آیدل های کی پاپ، محبوب و جذاب است و طرفدارن گروه‌های مختلف کیپاپی هم بسیار علاقه مند به فهمیدن تیپ شخصیتی اعضای گروه مورد علاقه خود هستند. به همین خاطر، اعضای گروه توایس (TWICE) هم در تست MBTI (شاخص نوع شخصیت Myers-Briggs) شرکت کرده‌اند تا خود را بهتر بشناسند و ببینند شخصیت آنها در کدام دسته قرار می‌گیرد.

با من در ادامه این پست از وبسایت تهران تا سئول همراه شوید تا به تیپ شخصیتی اعضای گروه توایس پی ببرید!

تایپ MBTI گروه توایس

توضیحی کوتاه راجع به تست MBTI

تست ام بی تی آی (MBTI) متشکل از 16 نوع شخصیت است که با ترکیبی از ویژگی‌های، درون‌گرا (I) و در مقابل آن برون‌گرا (E)، مشاهده‌گر (S) و در مقابل آن شهودی (N)، متفکر (T) و در مقابل آن احساسی (F)، قضاوتگر (J) و در مقابل آن اکتشافی (P) تعیین و بیان می‌شوند. علاوه بر این، دو صفت اضافی در این نوع تست وجود دارد، آشفته (T) و مطمئن و مدعی (A) که هر دو این ویژگی‌ها به شیوه تصمیم‌گیری و تصمیمات فرد اشاره دارند.


تیپ شخصیتی جیهیو

ISFP-T

جیهیو

جیهیو (Jihyo) به عنوان یک شخصیت روشن و مثبت و رهبر گونه شناخته می‌شود. لبخند او به راحتی در قلب همه افراد حاضر در اتاق نفوذ کرده و آنها را مجذوب خود می‌کند. با انجام تست MBTI ، جیهیو تایپ ISFP-T را دریافت کرد که شامل ویژگی های، درونگرا، حسی، احساسی و ادراکی – آشفته است.

تیپ شخصیتی ISFP-T به عنوان شخصیت نوع ماجراجو شناخته می شود. این شخصیت فردی با ویژگی‌های، روشنفکر، پذیرای تجربیات جدید، خونگرم و تمایل به لذت بردن از لحظه حال به حساب می آید. آنها توانایی فکر کردن فراتر از مرزها و خارج از چارچوب بالایی هم دارند . داشتن روحی آزاد و جستجوگر آینده معمولاً از بارزه های شخصیتی اصلی آنها است. با این حال، ISFP-T یک ماجراجوی آشفته است که معمولاً به راحتی تحت تأثیر مشکلات و استرس قرار می گیرد.

ویدیو تست MBTI جیهیو


تیپ شخصیتی داهیون

ISFJ-T

داهیون

داهیون (Dahyun) یکی از بانشاط ترین، سرزنده ترین و درخشان ترین نوع شخصیت ها در میان اعضای گروه توایس است. داهیون بر اساس نتیجه تست MBTI خود، درونگرا، حسی، احساسی و قضاوتگر – آشفته (ISFJ-T) است.

این نوع تیپ شخصیتی، او را به عنوان یک فرد مدافعی که مهارت های تحلیلی برجسته‌ای دارد، خونگرم است، از مهارت های اجتماعی خوبی برخوردار می‌باشد و تمایل به محافظه کاری دارد، معرفی و طبقه‌بندی می‌کند.

ویدیو تست MBTI داهیون


تیپ شخصیتی چه یونگ

INFP-T

چه یونگ

چه یونگ (Chaeyeong) زیبا پس از شرکت در آزمون MBTI نشان داد که شخصیت او دارای ویژگی‌های، درون گرا، شهودی، احساسی، و جستجوگر – آشفته است. چه یونگ اعتراف کرد که او فردی کمال گرا و خودجوش است و گاهی اوقات در مورد چیزهای غیر واقعی و خیالی فکر می کند و این نتیجه تست تیپ شخصیتی خود را تأیید کرد.

بر اساس نتیجه این تست، او به عنوان یک شخصیت متعادل و میانگرا طبقه بندی می شود که این نوع تیپ های شخصیتی تمایل به تخیل، مراقبت و داشتن دیدگاه‌های خلاقانه دارند. چه یونگ همچنین بیان کرد که او همیشه مطالعه می‌کند و بسیار مراقب تأثیری که می تواند بر دیگران بگذارد، است. چه شخصیت با ملاحظه، حساس و دوست داشتنی!

ویدیو تست MBTI چه یونگ


تیپ شخصیتی جویی

ISFP-A

جویی

جویی (Tzuyu) تأیید کرد که نتیجه تست MBTI او بیانگر ویژگی‌های درونگرا، حسی، احساسی، و ادراکی – قاطع و مدعی است. در حقیقت، جویی فردی آرام و ساکت بوده و یک درونگرای به تمام معنا می‌باشد. گفته می شود که تیپ شخصیتی ISFP، شخصیتی آینده‌نگر و چشم انتظار فردا، آماده و مشتاق برای کسب مهارت های جدید و ذهنی باز دارد.

نتیجه تست MBTI او با جیهیو و مینا شباهت زیادی دارد اما با این حال، ویژگی قاطع و مطمئن در تیپ شخصیتی جویی، او را کمی متفاوت تر از این دو عضو می کند. افراد دارای بارزه شخصیتی قاطع و مطمئن می توانند کنجکاوتر و خودانگیخته تر از افراد دارای ویژگی شخصیتی آشفته باشند.

ویدیو تست MBTI جویی


تیپ شخصیتی نایون

ISTP-A

نایون

نتیجه آزمون MBTI نایون (Nayeon)، ISTP-A اعلام شد: درونگرا، حسی، متفکر و ادراکی – قاطع. این گروه از تیپ های شخصیتی به عنوان تیپ شخصیتی هنرمند شناخته شده و طبقه‌بندی می‌شوند. شخصیت نایون در زندگی عادی و روزمره اش کاملاً منحصربه‌فرد و جذاب است، به گونه‌ای که از نظر بصری و روحی حال و هوا و وایب متفاوت و خاصی را به اطرافیان خود می‌دهد. این تیپ شخصیتی همیشه به حقیقت وفادار مانده و غیرقابل پیش بینی رفتار می‌کنند.

طبق نتیجه تست MBTI نایون، تیپ شخصیتی ISTP-A افرادی درونگرا اما دوستانه و صمیمی هستند، آنها تمایل دارند با حواس خود به کاوش درباره همه چیز در این جهان بپردازند و سرشار از حس و ویژگی کنجکاوی هستند. جالب این است که، ISTP ها عمدتاً خوش بین، آرام و پرانرژی می‌باشند و به این ویژگی ها هم شناخته می‌شوند.

ویدیو تست MBTI نایون


تیپ شخصیتی مینا

ISFP-T

مینا

نتیجه تست MBTI مینا (Mina) هم ISFP-T است که با جیهیو عضو دیگر گروه توایس، یکسان و مشترک می‌باشد و به معنای درون‌گرا، حسی، احساسی و ادراکی – آشفته است. مینا نیز‌ مشابه با جیهیو به عنوان یک فرد ماجراجو شناخته و دسته بندی می شود. افراد با این تیپ شخصیتی خارج از ناحیه و منطقه راحتی و امن خود سعی می‌کنند قرار گیرند، اما به دلیل حساسیتی که در جودشان هست اغلب نسبت به افراد با ویژگی قاطع و مطمئن، محتاط تر عمل می‌کنند.

مینا در زندگی واقعی خود یک شخصیت 100% درونگرا است که این موضوع به وضوح از مصاحبه های او در برنامه های مختلف و شیوه استفاده از زبان بدنش قابل مشاهده می‌باشد. با این حال، مینا از اعتماد به نفسی برخوردار است که کاملاً بیانگر ISFP بودن او می‌باشد زیرا این تیپ شخصیتی خیلی راحت از پس هر اتفاقی که در زندگی‌شان می افتد، برمی‌آیند.

ویدیو تست MBTI مینا


 تیپ شخصیتی سانا

ENFP-T

سانا

سانا (Sana) تنها عضو گروه توایس می‌باشد که دارای ویژگی برونگرا بوده و نتیجه تست MBTI او برونگرا، شهودی، احساسی و جستجوگر – آشفته است. از ویژگی‌های بارز شخصیت سانا در زندگی واقعی نیز می‌توان به عاشق تعامل داشتن با مردم، تمایل به قرارگیری در کانون توجهات و در زندگی اجتماعی سرشار از انرژی مثبت بودن، اشاره کرد.

بر اساس 16 شخصیت موجود در نتیجه تست MBTI، می‌توان توضیح داد که تیپ شخصیتی ENFP، یک شخصیت با یک روح آزاد واقعی است که هیجان و شادی خود را با دیگران در نهایت صمیمیت و دوستی به اشتراک می گذارد. سانا مطمئناً با این نوع تیپ شخصیتی مطابقت کامل دارد، زیرا جذابیت‌های دوست داشتنی او واقعاً در دل اطرافیانش نفوذ کرده است.

ویدیو تست MBTI سانا


تیپ شخصیتی جونگیون

ISFJ-T

جونگیون

جونگیون (Jeongyeon) هم نتیجه تست MBTI مشابه با داهیون دارد که ISFJ-T بوده و شامل ویژگی‌های، درونگرا، حسی، احساسی، و قضاوتگر – آشفته است. جونگیون در بین طرفداران و اعضا، به عنوان فردی دلسوز و بسیار مسئول نسبت به کمک به دیگران شناخته می شود. او می خواهد همواره از سایر اعضا در برابر اتفاقات غیرعادی و غیرمنتظره محافظت کند.

بر اساس اطلاعات وبسایت 16personalities.com، تیپ شخصیتی ISFJ، شخصیتی با ویژگی های گرم و مهربان، مسئولیت پذیر و مراقب جزئیات و نکات است، می‌باشد. علاوه بر این، یک فرد با تیپ شخصیتی ISFJ، می تواند به راحتی با موقعیت های اجتماعی مختلف هماهنگ شود و در تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات عالی بوده اما از طرفی هم کمی محافظه کار است.

ویدیو تست MBTI جونگیون


تیپ شخصیتی مومو

INFP-T

مومو

نتیجه آزمون MBTI مومو (Momo) هم INFP-T است که شامل ویژگی‌های درونگرا، شهودی، احساسی و جستجوگر – آشفته می‌باشد. مومو هم مشابه چه یونگ به عنوان یک تیپ شخصیتی متعادل و میانگرا شناخته و طبقه بندی می شود.

این تیپ شخصیتی در مقایسه با تیپ های دیگر موجود در نتیجه آزمون MBTI یک تیپ شخصیتی نادر و کمیاب محسوب می‌شود. با توجه به اطلاعات موجود در وبسایت 16personalties.com، تیپ شخصیتی INFP، مشتاق انجام تحقیقاتی عمیق، سرزنده، خلاق و برخوردار از تخیلات بالا و قوی هستند.

مومو در زندگی واقعی شخصیتی کاملاً قوی دارد، او به عنوان ماشین رقصنده گروه توایس شناخته می شود کسی که هرگز در هنگام مواجهه با شکست و سختی‌ها، حتی در دوران پیش از دبیوش تسلیم نشده و نمی شود. او تقریباً به طور کامل با این تیپ شخصیتی مطابقت و هماهنگی دارد زیرا خلاقیت او در طراحی رقص و هنرهای نمایشی بسیار خیره کننده است.

ویدیو تست MBTI مومو


تیپ شخصیتی شما به کدوم یک از اعضای گروه توایس شبیه هست و اینکه دوست داشتید تیپ شخصیتی تون شبیه کدوم یک از اعضا باشه؟

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ