یک استاندارد جدید برای گوشی های هوشمند،در دنیای در حال تغییر ما تعیین شده است!

به نقل از Dr. TM Roh از شرکت سامسونگ:

یک استاندارد جدید برای گوشی های هوشمند،در دنیای در حال تغییر ما تعیین شده است!

گوشی های هوشمند یک پورتال برای پیشرفی بی نهایت هستند و در شرکت سامسونگ هرگز واگذاری رسمی آن داده نشده است.

این موضوع برای نوآوری و تکامل با جهان کافی نیست،ما باید یک گام جلو برویم به طوری که تکنولوژی بتواند کمک به تجربه همه چیز کند و زندگیمان را راحت تر کند. به همین دلیل ما به طور مداوم خود را زیر فشار می گذاریم تا قوانین را بشکنیم.

شکستن قوانین برای شروع فصل بعد در تاریخ گوشی های هوشمند:

در سال 2011،Galaxy Note با قابلیت راحتی و حمل آسان با صفحه نمایش پهن و نوت پد عاملیتی شبیه تبلت فرا گیر شد.

برخی از خرید صفحه نمایش 5.3 اینچی خودداری کردند اما توجه داشته باشید ایجاد یک میراث که در آن یک صفحه نمایش بزرگ استاندارد وجود داشته باشد امروزه استاندارد به حساب می آید.

قلم S Pen نیز همه را شگفت زده کرده است. این افراد به خلاقیت پل با بهره وری قدرت  هر زمان که الهامی رخ داد به سرعت می توانند نوشتن ایده ها و افکار خود را در یادداشت های سامسونگ بنویسند.

در سال 2019، شرکت سامسونگ جرأت پیدا کرد که یک بار دیگر از گوشی های هوشمند تعریف کند. سری Galaxy Z (فولد) سامسونگ راه اندازی شد و عامل شکل گیری کاملا جدیدی را در صنعت تلفن همراه به ارمغان آورد. طراحی برش لبه تاشو تغییر کرد که مردم از تلفن های خود استفاده می کنند. با حالت فلکس، تماس های ویدئویی دست آزاد(بدون دخالت دست)و آسان تر است. و چند وظیفه ای با ویندوز های مختلف است همچنین خیلی راحت با یک چشم بر هم زدن سایز گوشی تبدیل به سایز تبلت می شود و یک بار دیگر این صنعت توجه ها را به خود جلب کرد تا، با بسیاری از شرکت های تلفن همراه در حال حاضر  گام بزرگی بردارند.

در فوریه 2022، دستگاه سری S که قابل توجه ترین دستگاه تا کنون ایجاد شده توسط سامسونگ است معرفی خواهد شد.

نسل بعدی گلکسی s است که بزرگ ترین تجربه های سامسونگ در آن گردآوری شده است!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ