فصل 3 برنامه‌ی با نردبان اکسو به جهان سفر کنید

اکسو در تیزر اصلی با نردبان اکسو به جهان سفر کنید 3 (Travel The World On A Ladder 3) در حال رقابتی سخت با یکدیگر هستند.

اعضا کای، دی.او، شیومین، سوهو و سهون در شرف رقابتی تنگاتنگ هستند، زیرا آنها برای یک سفر برادرانه به جزایر Namhae-gun سفر می کنند.

اعضای اکسو برای این فصل بازگشتی «به جهان روی یک نردبان سفر کنید یا با نردبان اکسو به جهان سفر کنید »، دهمین سالگرد آدبیوی خود را با سفر به Namhae به مدت دو شب و سه روز جشن خواهند گرفت. اما به محض شروع سفر، اعضا با ماموریت های یکی پس از دیگری،  در یک سری بازی های بی پایان در ‘EXO’s Ladder’ روبرو می شوند.

مطالب پیشنهادی

شما می توانید همه چیز را از طرف های خشن و رقابتی اعضا تا لحظات دوست داشتنی و برادرانه با هم و همچنین پیام تکان دهنده ای از طرف دوستان و آشنایان متعددی که به گروه در 10 سالگی آنها تبریک می گوید، انتظار داشته باشید.

در همین حال، «Travel The World On A Ladder – Namhae» به طور انحصاری از طریق پلتفرم استریم Wavve از تاریخ 8 آوریل ساعت 11 صبح به وقت کره جنوبی پخش خواهد شد. پس از آن، قسمت های جدید هر جمعه به روز می شود.

 

تیزر منتشر شده از این برنامه:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
4 نظرات
 1. سانیا سنچولی می گوید

  خیلی خوشحالم که اکسو دوباره دور هم جمع شده و دارن برنامه ی فانی مثل نردبان اکسو فصل جدیدیش رو دوباره ضبط میکنن. ولی واقعا حیف جای بکهیون و شیرین کاریاش خالی. البته جای همه اعضا قطعا خالیه ولی خب نبود شیطونی بکهیون قشنگ حس میشه.

  1. آستیاژ رئیسی می گوید

   دقیقا ادم نمیدونه واسه دیدن دوبارشون خوشحال باشه یا غصه‌ی نبود بقیه رو بخوره ☹️😍

 2. عاطى می گوید

  سلام اين برنامه ٨ آپريل پخش شده ولى هنوز زيرنويسش نيومده، شما اينجا آپلود نميكنين؟

  1. هومان نمکی زاده اصفهانی می گوید

   سلام با توجه به سیاست گذاری های مجموعه تهران تا سئول و حق کپی رایت خیر.