تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

واکنش تیم سازنده سریال فردا در پی ناراحتی و عصبانیت آرمی ها!

10 638

پخش قسمت هفتم سریال فردا سر و صدای زیادی به پا کرد!

در تاریخ ۲۲ آوریل قسمت هفتم سریال فردا پخش شد. اما این قسمت جنجال بزرگی به پا کرد. به ویژه در بین طرفداران بی تی اس یعنی آرمی ها! در ادامه این پست از سایت تهران تا سئول با ما همراه باشید.

bts

در قسمت هفتم سریال فردا دیده شده است که نام تهیونگ و تاریخ تولد جونگکوک اعضای بزرگترین گروه موسیقی جهان یعنی بی تی اس، در لیستی مربوط به افرادی که مرده اند، ذکر شده است. این موضوع آرمی ها را عصبانی کرده و آن ها خواهان رسیدگی به این موضوع هستند.

bts

به دنبال این بحث، تیم سازنده سریال فردا به این موضوع پاسخ داد: تاریخ تولد صرفا ترکیبی از اعداد است و هیچ قصد بدی در پشت آن وجود نداشته است.

سریال فردا بر اساس وبتونی با همین نام ساخته شده است. این وبتون درمورد مردی است که در حین تلاش برای یافتن شغل دچار حادثه ای ناگوار می شود. او با گو ریون ( کیم هی سان ) و لیم ریونگ گو ( یون جی اون ) که با هم کار می کنند تا جان کسانی را که در فکر خودکشی هستند نجات دهند، برخورد می کند و به تیم آنها می پیوندد.

tomorrow

اما به نظر می رسد آرمی ها این موضوع را نپذیرفته اند. چرا که در فضای مجازی درمورد این موضوع صحبت می کنند و حتی به کمپانی بیگ هیت ایمیل ارسال می کنند.

جالب است که ریتینگ سریال فردا در طی این موضوع به کمترین میزان خود رسیده است. گویی طرفداران بی تی اس میخواهند قدرت خود را در دفاع از آرتیست های محبوبشان نشان دهند.

you smile

بی تی اس به عنوان موفق ترین گروه کیپاپ شناخته می شود. همچنین بزرگترین فندوم جهان، یعنی آرمی ها را دارد. این موضوع ناراحت کننده ای است. امیدواریم طبق اظهارات تیم سازنده فردا، این اتفاق تصادفی بوده باشد.

bts army

We are bulletproof!

تبلیغات

10 نظرات
 1. آواتار بهاره کرموند
  بهاره کرموند می گوید

  امان از دست این نتیزنای کره ای:)
  خودم به شدت آرمی ام ولی انقدر حساسیت هم برای فندوم دردسر میشه…

  1. آواتار کیمیا حدادی
   کیمیا حدادی می گوید

   درسته کاملا. جالب اینه که بیگ هیت تا کنون هیچ واکنشی نشون نداده درحالیکه آرمی ها در حال توییت زدن و ترند کردن هستن. پسرا آدمای بالغی هستن و مطمئنا بهترین راه رو میدونن💪😎

 2. آواتار sania
  sania می گوید

  خب مگه چی گفتن فق از اسمشون استفاده کردن این همه آرمی از اسم اعضا تو فیکا استفاده میکنه مشکل نیس اما چون یه سایت دیگه بوده باید تا حد مرگ سازنده و بازیگرای سریالو نابود کنن منم خودم آرمی ام ولی دیگه این حجم از حساس بودن غیرقابل درکه

  1. آواتار کیمیا حدادی
   کیمیا حدادی می گوید

   این بحث ها چیزایی هستن که خود کمپانی ها می تونن از پسش بر بیان و اگه نیاز بشه بیانیه یا توضیحی میدن. پس جای نگرانی نیست

  2. آواتار یک عدد آرمی
   یک عدد آرمی می گوید

   اره منم موافقم این همه فیک های شیپ و اصمات میدین و از اسم پسرا استفاده می کنین خوبه اما اینا استفاده کردن بده …. من خودم ارمیم و بد جوری غیرت دارم روشون اما وقتی خود پسرا و کمپانی هیچی نگفتم دیلی نمیشه که ماهم کاسه داغ تر اش بشیم همین یه ذره حساسیت اولیه که نشون دادیم خوب بود دیگه نیاز نیست بزنین سریال طرفو از بیخ نابود کنیم واسه این سریال هم وقت گذاشتن هم زحمت کشیدن به نظرم وقتی باید زیاد حساسیت بدیم که بهشون توی فلیمی مستندی اخباری چیزی بی احترامی بشه و توهین کنه بهشون این نظر من بود 🙂

   1. آواتار کیمیا حدادی
    کیمیا حدادی می گوید

    این ماجرا برای دو ماه پیشه. خب وقتی کمپانی هیچ واکنش نشون نداده نیازی به توجه یا حساسیت بیش از حد نیست. طبق اظهارات عوامل سریال این موضوع بدون هیچ قصد و نیتی بوده پس نیازی به بحث هم وجود نداره. فیک ها و داستان های خیالی که نوشته میشه هم چیزای درستی نیستن. حتی خود کمپانی هم چند بار به این موضوع واکنش نشون داده. پس کار درست اینه که به عنوان آرمی های بی تی اس، پسرا رو حمایت کنیم و فراموش نکنیم که هدف اونا تاثیر مثبت در جهت بهتر شدن و رشد ماست. پس از این هدف دور نشیم💜😘 موافقین؟؟؟😍💜💜

 3. آواتار hasti
  hasti می گوید

  امیدوارم که اشتباه باشه

  1. آواتار کیمیا حدادی
   کیمیا حدادی می گوید

   🙂🙂🙂

 4. آواتار hasti
  hasti می گوید

  من خودم با اینکه آرمی هستم ولی تازه این موضوع رو فهمیدم

  1. آواتار کیمیا حدادی
   کیمیا حدادی می گوید

   قطعا خودشون می تونن این موضوع رو درست کنن پس جای نگرانی نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!