نتیجه تست کرونای جانگ کوک بی تی اس

کمپانی بیگ هیت موزیک در پی مثبت شدن تست  کرونای جانگ کوک (Jungkook) عضو گروه جهانی بی تی اس (BTS) بیانیه ای را امروز صبح منتشر کرد که در ادامه‌ی این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح جزئیات این بیانیه می‌پردازیم.

جانگ کوک

سلام.

این Bighit Music است.

ما می‌خواهیم اطلاعاتی در مورد تشخیص(مثبت شدن) کووید-19 یکی دیگر از اعضای بی تی اس (BTS)، جونگ کوک(Jungkook) در اختیار شما قرار دهیم.

تست جونگ کوک، عضو تیم محبوب و جهانی بی تی اس در پی انجام آزمایش PCR در کره، منفی اعلام شد و او در روز یکشنبه 27 مارس (KST) به منظور آماده شدن برای حضور در مراسم اهدای جوایز گرمی عازم ایالات متحده شد.

پس از ورود به لاس وگاس، او کمی ناراحتی در گلوی خود احساس می‌کرد و به همین منظور بلافاصله بعدازظهر یکشنبه 27 مارس آزمایش فوری PCR (تست PCR مولکولی COVID-19) و آزمایش PCR استاندارد (تست کمی PCR COVID-19) را انجام داد.

در حالی که او در این مدت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه تحت قرنطینه بود، اما در نهایت تأسف نتیجه هر دو آزمایش‌ کرونای وی مثبت شد و جونگ کوک روز دوشنبه، 28 مارس (PT) بطور رسمی مبتلا به کووید-19 اعلام شد.

جونگ کوک با پیروی از دستورالعمل های مقامات بهداشتی ایالات متحده در حال حاضر تحت قرنطینه و درمان است. او هیچ علائم دیگری به جز گلودرد خفیف ندارد و ما به دقت سلامت او را در طول دوران قرنطینه بررسی خواهیم کرد.

مشارکت جونگ کوک در برنامه های بعدی ایالات متحده توسط مقررات محلی و دولتی مقرر COVID-19 این کشور تعیین می شود، البته ما هنوز با سازمان دهنده این مراسم در حال گفتگو هستیم.

مایلیم صمیمانه ترین عذرخواهی خود را از طرفداران، به خاطر برانگیختن نگرانی و ناراحتی آنها علیرغم تلاش هایمان برای رعایت تمام مقررات لازم حفظ سلامتی هنرمندان قبل و در طول برنامه ها در ایالات متحده، ابراز کنیم. ما از همه طرفدارانمان درک و حمایت سخاوتمندانه اشان را می خواهیم.

ما به حمایت از بهبودی سریع جونگ کوک ادامه خواهیم داد و مهم ترین اولویت خود را تلاش برای حفظ سلامتی و ایمنی هنرمندان مان قرار می دهیم. ما همچنین به همکاری کامل با درخواست ها و دستورالعمل های مقامات بهداشتی ادامه خواهیم داد.

متشکریم.

جانگ کوک

تیم تهران تا سئول آروزی بهبودی هرچه سریعتر را برای این هنرمند محبوب جهانی دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ