پایان فصل اول بی تی اس!

در این پست از وبسایت تهران تا سئول به شایعه توقف موقتی گروه بی تی اس می‌پردازیم.

گروه بی تی اس در ویدیو Festa 2022 برای شام دور هم جمع شدند. بعد از اتمام این شام، خبر هایی منتشر شد مبنی بر این که گروه بی تی اس قرار است فعالیت های گروهی خودشان را متوقف کند و بر روی فعالیت های انفرادی و سولو تمرکز کنند.

و جین در این ویدیو اعلام کرد که می‌خواهد قبل از تمرکز و انتشار آلبوم سولوی خود بر روی حرفه بازیگری تمرکز کند و این راه را تجربه کند.

اما صحبت های مین یون گی در این ویدیو به این شکل ترجمه شده بود: بی تی اس همدیگر  رو ترک نمیکنه یا دیسبند نمیشه، همه هنرمند ها به تایم استراحت نیاز دارن. این استراحت نیاز بود و قرار نیست تا سال ها هی اجرا کنیم و آهنگ تولید کنیم.

مطالب پیشنهادی

اما بعد از سر و صدایی که در فضای مجازی اتفاق افتاد یک منبع آگاه از کمپانی هایب در مقاله‌ای توضیح داد که در صحبت های گروه از کلمه وقفه استفاده شده ولی منظور گروه توقف یا وقفه موقتی نبوده، این منبع از کمپانی ادامه داد گروه درمورد توقف کامل صحبتی نکرده. آن ها فعالیت های سولو خود را به عنوان پروژه اصلی کنار فعالیت های گروهیشون ادامه خواهند داد، به گفته کمپانی وقت آن رسیده که اعضا در زمینه های متنوعی به پیشرفت و ترقی برسند و کمپانی نیز از این موضع حمایت خواهد کرد.

  • این مقاله از طرف بیگ هیت توسط خبرگزاری های معتبر کی‌پاپ منتشر شده.

اپدیت های خبر در همین بخش از سایت بارگذاری خواهد شد.

 

ویدیو Festa 2022 گروه بی تی اس 

(برای تماشا فیلتر شکن خود را روشن کنید.)

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. سانیا سنچولی می گوید

    یونگی موقع توضیح دادن شرایطشون گفته “ 우리가 어쨌든 off 기간에 들어섰잖아 “ که کلمه/اصطلاح وقفه یا استراحت برای یه مدت طولانی استفاده شده. ولی وقتی دقیق تر بخوایم حرفای یونگی رو ترجمه کنیم میشه:” ما به هر حال وارد دوره ای شدیم که به اندازه بقیه وقتا سرمون شلوغ نیست/ مثل قبل فعال نیستیم. درسته؟ “ بعدش توضیح میده که منظورش از مثل قبل فعال نبودن چیه. درواقع دوره ایه که مثل قبل ازشون محتوا منتشر نمیشه تا در کنار فعالیت گروهیشون بتونن بیشتر رو خودشون و فعالیت سولوشون تمرکز کنن.

    درواقع هیچ چیزی مثل چیزی که تو ذهنتون بود قرار نیست اتفاق بیوفته، درست مثل دو سال قبل که آلبومی نگرفتیم و فعالیت های هفت نفرشون کم بود، هستش. فقط اینبار کمتر از چیزیه که قبلا بود، مثلا اگه قبلا هرروز یا هفته ای یه بار ازشون اپدیت های هفت نفره میومد الان شاید ماهی یه بار همچین اتفاقی بیوفته.

    در کنار فعالیت گروهیشون به فعالیت سولوشون میرسن، فقط با فعالیت گروهی کمتر این اتفاق قراره بیوفته.