تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

همراهی و همکاری تهران تا سئول با وبلاگ‌ها و کانال‌های فعال در حوزه کره‌جنوبی

0 9

دوستان عزیزمون سلام؛

ما در تهران تا سئول همواره سعی کردیم تا نشان‌دهیم که از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشیم؛ در دوسالی که از فعالیت‌مان میگذرد، تعداد بسیاری از علاقمندان به کشور کره‌جنوبی، با ما همراهی و همکاری کرده‌اند، از نویسندگی و ترجمه در وبسایت تا شبکه های اجتماعی و گرافیک.

در طی این دوسال، تعداد زیادی از مخاطبین وبلاگ‌نویسمان، در وبلاگ‌هایشان و حجم زیادی از ادمین‌های کانال‌های تلگرامی همواره لطف بی‌شماری به ما داشته‌اند.

با توجه به این مسئله ما در تهران تا سئول تصمیم گرفتیم تا فرصتی ویژه برای همکاری با وبلاگ‌نویسان، ادمین‌ها و فعالان در حوزه کره‌جنوبی رقم بزنیم.

همکاری با وبلاگ‌های کره جنوبی:

وبلاگ‌نویس‌ها، آدم‌های دوست داشتنی هستند، اونها با به اشتراک‌گذاشتن تجربه‌هاشون، مارو با دنیاشون، دیدگاهصون و علایقشون آشنا می‌کنند.

ما همواره از خوندن محتواهاشون لذت بردیم و چرا این لذت رو نتونیم با مخاطبینمون به اشتراک بگذاریم؟

وبلاگ‌نویس‌های عزیزی که در حوزه کره‌جنوبی مینویسید، مهم نیست که از دیرباز مینوشتید یا همین امروز شروع کرده‌اید، مهم نیست که هزاران دنبال‌کننده دارید یا یک  نفر؛ ما در تهران تا سئول با آغوش باز پذیرای همکاری با شما عزیزانیم.

برای اطلاعات بیشتر به ایدی oppamonster در تلگرام پیام دهید.

همکاری با کانال‌های تلگرامی:

ادمین‌های کانال‌های تلگرامی، از وقت و علاقشون کمک میگیرند تا ما با آخرین خبرها، آخرین موزیک‌ها و از پست های بامزشون ارتباط بگیریم.

ادمین‌ها ادم های دوست داشتنی هستند که دنیارا به جای دلنشینی تبدیل می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به ایدی oppamonster در تلگرام پیام دهید.

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!