تایپ MBTI گروه استری کیدز

استری کیدز گروه محبوب نسل چهارم کیپاپ، یکی از موفق ترین گروه های حال حاضر به حساب می آیند و فندوم آنها جزو بزرگترین فندوم های کیپاپ است. استی ها (نام فندوم استری کیدز) همواره مشتاقانه این گروه را حمایت می کنند و نسبت به دانستن ویژگی های اعضای گروه، کنجکاو هستند. ما در این پست از وبسایت تهران تا سئول به معرفی تایپ شخصیتی اعضای استری کیدز پرداخته ایم.

استی های عزیز با ما همراه باشید!


تایپ شخصیتی استری کیدز:

 

مطالب پیشنهادی

تایپ MBTI بنگ چان:

ENFJ (قهرمان)

از بین تایپ های شخصیتی، این تایپ اغلب به‌عنوان اجتماعی‌ترین نوع افراد شناخته می‌شوند.آنها برون‌گرایان قدرتمندی هستند و از وقت‌ گذراندن با دیگران لذت می‌برند؛ همچنین مهارت‌های ارتباطی خوبی دارند و اغلب خون‌گرم و معاشرتی، بامحبت و حامی هستند.آنها نسبت به خودشان سخت‌گیر هستند و وقتی اوضاع خوب پیش نمی‌رود خودشان را سرزنش می‌کنند و خود را مقصر می‌دانند. می‌توانند رهبران خوبی باشند و برای گروه، شور و شوق و به ارمغان آورند.

ویژگی های بنگ چان ،لیدر گروه استری کیدز، کاملا با ویژگی های این تایپ همخوانی دارد. او رهبری قادر و تواناست و به شدت مسئولیت پذیر است. هنگام وقوع مشکلی برای گروه، با تمام توان سعی در رفع آن مشکل دارد و این چنین است که نام او درلیست بهترین لیدر های کیپاپ دیده می شود.

نقاط قوت: پرشور، قابل اعتماد،کاریزماتیک، اجتماعی

نقاط ضعف:بیش از حد ایده ال گرا، بیش از حد همدلانه


تایپ MBTI لینو:

INTP (منطق دان)

این تایپ اغلب افرادی آرام و تحلیل‌گر توصیف می‌شوند و از خلوت‌کردن، فکرکردن لذت میبرند. آنها دوستان زیادی ندارند اما تمایل دارند که به گروهی مشخصی از افراد نزدیک باشند. افراد این تایپ ساکت، محفوظ و متفکر هستند و اغلب تمایل دارند که برای عقل بیشتر از احساسات ارزش قائل شوند.این افراد منطقی هستند و هنگام ‌تصمیم‌ گیری، بسیار منطقی و عینی هستند. همچنین به‌جای تمرکز روی جزئیات ریز، به فکر تصویر بزرگ از موضوع هستند.

لینو به عنوان یکی از بزرگترین اعضا، منطقی تر از اعضای کوچک تر گروه عمل می کند و در نگاه اول ظاهری جدی دارد. او دایره دوستی کوچکی دارد و شخصیت خیلی اجتماعی ندارد؛ اما بسیار دقیق اعضای گروه و دوستانش را میشناسد و به آنها نزدیک است.

نقاط قوت:منطقی، مستقل، وفادار، مهربان
نقاط ضعف:شکاک، گُنگ بودن شخصیت آنها


تایپ MBTI چانگبین:

ISFJ (مدافع)

افراد این تایپ به کم‌حرفی، خون‌گرمی و مسئولیت‌پذیری تمایل دارند.آنها در زندگی منظم هستند و تلاش می‌کنند این نظم را همواره حفظ کنند. نظاره‌گر خوبی هستند و روی دیگران تمرکز می‌کنند. همچنین شخصیت نکته‌بینی دارند، به‌خوبی درباره دیگران جزئیات را به یاد می‌آورند و می‌توانند خودشان را با احساسات دیگران وفق دهند.با تمام این ویژگی ها، آنها اغلب نمی‌توانند از احساسات خودشان به‌راحتی حرف بزنند.

چانگبین یکی از با استعداد ترین رپر های کیپاپ به حساب می آید؛ همچنین او تهیه کننده برخی از آهنگ های گروه هم هست به همین دلیل از او انتظار می رود فردی منظم و دقیق باشد و با توجه کردن به جزئیات، پیش رود.

نقاط قوت:مطمئن، حساس، ریزبین، عمل گرا
نقاط ضعف:توجه نکردن به نیاز های شخصی، بی میل بودن نسبت به تغییر


تایپ MBTI هیونجین و جونگین:

ISFP (ماجراجو)

افراد این تایپ اغلب به‌عنوان افرادی آرام، آسان‌گیر و با آرامش توصیف می‌شوند.آنها مهربان، خودمانی، حساس و کم‌حرف هستند و ترجیح می‌دهند فقط با گروه کوچکی از دوستان و اعضای خانواده‌ شان معاشرت کنند‌ اما برخلاف کم حرف بودن بسیار صلح‌جو، دل‌سوز و باملاحظه نیز هستند. تمایل دارند تا بر جزئیات تمرکز کنند و به‌جای اینکه نگران آینده باشند، بیشتر به زمان حال فکر می‌کنند.عمل‌گرا هستند و تمایل دارند از تجارب دیگران درس بگیرند به‌جای اینکه خودشان تجربه‌ای به‌ دست آورند.

هیونجین یکی از محبوب ترین آیدل های نسل چهار است ولی برخلاف غروری که بعضی افراد از چهره ی او برداشت می کنند، او شخصی بسیار مهربان و دلسوز است و اعضای گروه را در تمام شرایط حمایت می کند.

جونگین به عنوان مکنه ی گروه استری کیدز، شخصیتی خجالتی و محتاط تری دارد. دایره دوستی کوچکی دارد و گاهی سعی می کند از تجربیات و راهنمایی های اعضای بزرگتر کمک بگیرد.

نقاط قوت:انعطاف پذیر، وفادار، سخاوتمند،جذاب، هنری
نقاط ضعف:نوسان عزت نفس، بیش از حد رقابت پذیر، غیر قابل پیش بینی


تایپ MBTI هان و فلیکس:

ENFP (پیکارگر)

شخصیت این تایپ دارای روحی آزاد است. آن‌ها اغلب به مهمانی‌ها جان می‌بخشند و جذاب، مستقل، پرانرژی و دلسوز هستند و همچنین شدیداً مستقل هستند و عزت نفس آنها به توانایی شان برای دستیابی آزادی وابسته است.آنها افرادی خوش مشرب نیستند اما قادر به تبدیل کردن خود به روحی آزاد و خیال‌پرداز و مشتاق در هنگام رقص هستند. این تایپ بسیار عاطفی و حساس هستند و زمان زیادی را صرف کنکاش در روابط اجتماعی، احساسات و ایده‌ها می‌کنند.

ترکیب هان و فلیکس پر انرژی ترین لاین این گروه را می سازد. هان بمب انرژی گروه استری کیدز است و در همه ی زمینه ها اشتیاق خود را نشان می دهد و بهترین تلاش خود را می کند؛ فلیکس با اعتماد به نفس بالا و چهره ی جذاب، همیشه به روی استیج می درخشد و توجه همه را به خود جلب می کند.

نقاط قوت:کنجکاو، مشتاق، خوش اخلاق، کاریزماتیک
نقاط ضعف: بی قرار، بیش از حد خوش بین، بدون تمرکز


تایپ MBTI سونگمین:

ESTP (کار آفرین)

افراد این تایپ اجتماعی،‌ عمل‌گرا و احساسی توصیف می‌شوند و بسیار خوش‌مشرب هستند. از وقت‌گذراندن با دایره گسترده‌ای از دوستان و آشنایان لذت می‌برند همچنین آنها بیشتر به زمان حال علاقه‌مند هستند و اصطلاحاً در لحظه زندگی میکنند. بسیار منطقی هستند و در مواقع تصمیم‌ گیری چشمشان را روی احساسات و عواطف شخصی می‌بندند.بیشتر اهل عمل هستند و ناظران تیزبینی به شمار می آیند. اغلب آنها را به‌ عنوان اشخاصی چرب‌زبان توصیف می‌کنند که مهارت بسیاری در متقاعد‌ کردن دیگران دارند.

سونگمین که با وکال فوق العاده اش همه را متحیر می کند، یکی از کوچک ترین اعضای استری کیدز است. او بسیار اجتماعی و خونگرم است و دوستان زیادی دارد؛ همچنین رابطه ای گرم با اعضای گروه دارد.

نقاط قوت:اجتماعی، اهل عمل، با انرژی، تیزبین
نقاط ضعف:هیجانی، احساساتی، رقابتی


تایپ MBTI شما با کدام یکی از اعضای استری کیدز یکی است؟ تو نظرات بنویسید:)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
7 نظرات
 1. کیمیا حدادی می گوید

  من و بنگ چان قهرمانیم😂

  1. نرگس داورپناه می گوید

   مرسی ازت قهرمان^^

 2. سینا می گوید

  تایپ MBTI من با هان و فلیکس یکیه 😍

  1. نرگس داورپناه می گوید

   اوه خوشبحالتتتت

 3. Dream 13 می گوید

  و منی که همچنان امیدوارانه منتظر پیدا کردن یه هم تایپ بین آیدل ها هستم😅 با افتخار INTJ هستم.😎😂

  1. نرگس داورپناه می گوید

   خاص و کمیاب
   مرسی ازت خاص🥲❤️

 4. HYUNsk2000 می گوید

  کد من توی هیچ کدوم از آیدلایی که فنشونم نیست 🙂 کدم ISTJ هست 🙂