معرفی سریال استارت آپ

استارت آپ یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی است که در سال 2020 با بازی کیم سون هو، نام جوهیوک، بائه سوزی و کانگ هان نه به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.این سریال توسط شبکه تلویزیونی tvN و در روزهای هر شنبه و یکشنبه ساعت و در قالب ۱۶ قسمت پخش میشد.

-نویسنده

پارک هیه ریون

-کارگردان

اوه چونگ هوان

-بازیگران

 

کیم سون هو


نام جوهیوک


بائه سوزی


کانگ هانا

خلاصه سریال استارت آپ:

این سریال درباره زنی است که آرزوی کارآفرینی ای مانند استیو جابز را دارد و مثلث عشقی او بین مردی که مخفیانه اولین عشق او است و مرد دیگری که تظاهر می کند اولین عشق او است شکل میگیرد.
سئو دال می که برای افتتاح مشاغل خود نیاز به 90 هزار دلار درآمد دارد ، دانشگاه را رها کرده و کار پاره وقت می کند. او رویای تبدیل شدن به فردی مانند استیو جابز را دارد.نام دو سان که نخبه ریاضی است به مدت دو سال است که سامسان تک را راه اندازی کرده ، اما این شرکت وضعیت خوبی ندارد.
آنها درون استارت آپی به نام سند باکس شرکت می کنند تا بتوانند ایده هایی که در سر دارند را پیاده سازی کنند.سو دال می و تیم سام سان تک یکدیگر را در آنجا می بینند و تصمیم میگیرند باهم همکاری کنند.
آنها ایده های خود را باهم به اشتراک میگذارند و برای ارائه آن آماده می شوند، هیچ کس امید ندارد که کارها خوب پیش برود و برای روزی که قراراست ایده خود را ارائه بدهند استرس دارند. همکاران نام دوسان می گویند که سو دال می نمی تواند ارائه بدهد و ممکن است ما در این رویداد ببازیم اما او امید دارد که سو دال می می تواند به خوبی ارائه دهد.

 

 

نکاتی در مورد سریال استارت آپ:

سو دالمی در سن کودکی پدر و مادرش از هم جدا می شوند و او با پدر و مادر بزرگش زندگی می کند و پس از مدتی پدرش فوت میکند.هنگام طلاق پدر و مادرش خواهر دال می مادرش را انتخاب می کند و فامیلی خود را به فامیلی پدر نا تنی اش تغییر می دهد.پدر نا تنی او بسیار ثروتمند است و خواهر دالمی همیشه به رخ دال می میکشید که من پولدار هستم و تو اشتباه کردی که پدر را انتخاب کردی.

سو دال می خواهرش را در سند باکس میبیند و متوجه می شود که اوهم قصد دارد تا کسب و کاری را راه بیندازد.سو دال می و خواهرش هر دو به نام دوسان پیشنهاد همکاری میدهند اما دوسان دالمی را انتخاب می کند و به هم گروهی های خود می گوید تالمی به ما گفت آیا حاضرید منو به عنوان عضوی از تیمتون قبول کنید؟ ولی وون این جه (خواهر دالمی) گفت حاضرید برای من کار کنید؟او همچنین گفت که ما از اول نمی خواستیم برده کسی باشیم و اگر وون این جه را انتخاب کنیم برده او می شویم…

او اِس تی(OST):

یکی از زیباترین او اس تی های فیلم های کره ای قطعا برای سریال استارت آپ هستش . از موزیک های این مجموعه هم آهنگ “Running” از “Gaho” رو خیلی دوست داشتم و واقعا بهتون پیشنهاد میکنم.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. Dream 13 می گوید

    واقعا این سریال در جذب مخاطب و گیرایی و تاثیر گذاری هیچی کم نداره. داستان این سریال باعث میشه که انگیزه کافی برای ادامه دادن رویاهات و تبدیل کردنشون به واقعیت رو پیدا کنی.
    خسته نباشید ☺️