معرفی سریال بازی مرکب

بازی مرکب (ماهی مرکب) یک مجموعه تلویزیونی درام بقا در کره جنوبی است. این کی دراما 9 قسمتی با بازی لی یونگ جائه ، پارک هه سو و وای ها جون در 17 سپتامبر 2021 توسط Netflix در سراسر جهان منتشر شد.

 

-نویسنده

هوانگ دونگ هیوک

-کارگردان

هوانگ دونگ هیوک

-بازیگران

لی یونگ جائه
 پارک هه سو
 وای ها جون

خلاصه سریال بازی مرکب:

سریال بازی مرکب، داستان گروهی از افراد را روایت می کند که در یک بازی مرموز برای به دست آوردن 45.6 میلیارد پوند (38.7 میلیون دلار آمریکا) جان خود را به خطر می اندازند.
چهارصد و پنجاه و شش نفر ، که همه در زندگی با مشکلات مالی روبرو شده اند ، دعوت می شوند تا در یک مسابقه زنده ماندن مرموز شرکت کنند.  این بازی در مکانی نامعلوم برگزار می شود و شرکت کنندگان تا مشخص شدن برنده نهایی قفل می شوند. داستان شامل بازیهای محبوب کودکان در دهه 1970 و 1980 کره است ، مانند بازی ماهی مرکب.

 

معرفی سریال بازی مرکب

نکاتی در مورد سریال بازی مرکب:

این سریال بسیار هیجان انگیز و راز آلود بوده و البته  اعتیاد فروانی رو هم به همراه دارداین اعتیاد تا جایی پیش میره که خیلی از  افرادخلاصه و پارت های این سریال را در تیک تاک،اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی دنبال میکنند.
این سریال به طرزی ذهن را درگیر میکند که گاهی افراد میخواهند جای آنها باشند و به جای آنها بازی کنند.
این سریال بدون شک یکی از جذاب ترین کیدراماهای سال 2021 است.راستی به نظر شما این فیلم چه ویژگی هایی داشت که این شکلی مخاطبین را از سرتاسر جهان جذب کرد؟

معرفی سریال بازی مرکب

او اِس تی(OST)سریال بازی مرکب:

یک موسیقی خوب میتونه به درک بهتر یک فیلم یا سریال کمک کنه،حال وقتی که سریال به حوادث مرموز ربط پیدا کنه،اهمیت یک موزیک متن خوب بیشتر از قبل حس میشه.به موزیک Way Back Then از طریق پخش کننده زیر گوش کنید:

شروع با صدایی مثل صدای بازی یافتن گنج شروع میشه و هنگامی که صدای فلوت مانندی همراه با اون صدا ملودی رو تشکیل میدهند،سازهای مختلف شروع به هنرنمایی میکنند. به راستی که موزیک نمایشگر سریال بازی مرکبه.به طور کلی ما در تهران تا سئول به موسیقی متن سریال بازی مرکب از 5،نمره 4رو میدیم.امیدواریم شما هم مثل ما از شنیدن این موزیک ها لذت برده باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
  1. فاطمه سادات قاسمی می گوید

    این سریال جدا ترکوند!

  2. Dream 13 می گوید

    این سریال واقعا جذاب و تماشایی و سرشار از نکات مهم در هر زمینه‌ای بود به خصوص در زمینه انسان و مادیات.
    خسته نباشید بابت معرفی این سریال پر نکته و جذاب☺️