تیزر سریال اسنودراپ با بازی جیسو از بلک پینک

 

سریال اسنودراپ جز جدیدترین ساخته های شبکه JTBC می باشد که قرار است از طریق بستر پخش Disney plus در دسامبر 2021 منتشر شود.این سریال با بازی جیسو از گروه بلک پینک و جانگ هه این همراه است. حال برای شما تیزر سریال اسنودراپ را آماده کرده ایم.امیدواریم از آن لذت ببرید.

 

-نویسنده

یو هیون می

-کارگردان

جو هیون تاک

-بازیگران

جیسو
جونگ هائه این
کیم هائه یون

خلاصه سریال اسنودراپ:

وقایع سریال اسنودراپ در دوران جنبش دموکراسی 1987 کره جنوبی، که یک جنبش اعتراضی توده ای با هدف وادار کردن دولت اقتدارگرای کره جنوبی به برگزاری انتخابات عادلانه بود، می گذرد. در نتیجه اعتراضات گسترده، انتخابات دموکراتیک در دسامبر 1987 برگزار شد که بعدها به پایان حکومت استبدادی در کره جنوبی و استقرار حکومت دموکراتیک در جمهوری ششم کره منجر شد.

ایم سو هو (با بازی جونگ هائه این) در نقش یک دانشجوی فارغ التحصیل بازی می کند که پس از شرکت در اعتراضات طرفدار دموکراسی، توسط یون یانگ رو (جیسو)، یک دانشجوی دختر دانشگاه، غرق در خون پیدا می شود. دختر او را در اتاق خوابگاه خود از دولت پنهان می کند. با این حال، مشخص شد که سوهو آن چیزی نیست که به نظر می رسد. در پس زمینه تحولات سیاسی، داستان این زوج آشکار می شود و آن دو رابطه عاشقانه ای را ایجاد می کنند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ