همکاری بی‌تی‌اس و اسنوپ داگ

اسنوپ داگ گفته است که با بی تی اس همکاری می کند: “این رسمی است!”

 

اوایل سال جاری، اسنوپ داگ فاش کرد که بی تی اس با او در مورد یک همکاری احتمالی تماس گرفته است و طرفداران را برای
امکان همکاری بین این دو هنرمند افسانه ای هیجان زده کرده است.
در 25 مارس به وقت محلی، The A.V کلاب گزارش داد که اسنوپ داگ شخصا تایید کرده است که با بی تی اس در موسیقی جدید همکاری خواهد کرد – اما او منتظر بود تا بی تی اس جزئیات را برای عموم فاش کند.
رپر آمریکایی گفت:
“تجربه با BTS که شما مدام در مورد آن صحبت می کنید، من این مورد را به آنها واگذار میکنم تا در مورد آن به شما بگویند.”
با این حال، او اعلام کرد که این همکاری یک چیز مطمئن بود و اظهار داشت:
“این مانند یک داور با سوت رسمی شروع بازی است.

اسنوپ داگ که قبلا با هنرمندان مختلف کره ای از جمله Girls’ Generation، 2NE1، PSY و MONSTA X همکاری کرده است، در ادامه بر عشق خود به کی پاپ تاکید کرد. او گفت:

«من آن دنیای سرگرمی را دوست دارم. “این موسیقی خوبی است. این [یک] حال و هوا است. من موسیقی خوبی میسازم موسیقی خوبی می سازند. و ما در نهایت این کار را انجام می دهیم. این چیزی است که همیشه در مورد آن است و دنیاهای ما را به هم نزدیک می کند. من مدت طولانی است که تجربه کی پاپ را تجربه کرده ام و به صحنه موسیقی جهان مرتبط بوده ام.” من در آن روز با گروهی به نام 2NE1 یک رکورد به دست آوردم! بیا، این کاری است که من انجام می دهم.»

در 28 مارس KST، لیبل بیانیه مطبوعاتی کوتاهی را منتشر کرد و گفت: “ما جزئیات بیشتر [در مورد همکاری با اسنوپ داگ] را هنگامی که تایید شد به اشتراک خواهیم گذاشت.”

اوایل این هفته، اسنوپ داگ در مراسم فرش قرمز «محتوای آهنگ آمریکایی» NBC بود و تایید کرد که با BTS همکاری خواهد کرد. او همچنین کمی در مورد همکاری با سایت خبری سرگرمی The A.V. کلوب، بیان کرد، “من به [BTS] اجازه می دهم در مورد آن به شما بگویم. این رسمی است. من عاشق آن دنیای سرگرمی هستم. این سبک موسیقی بسیاردلنشین است. این یک محیط جدید برای موسیقی جدید است. موسیقی خوب بسازید. [BTS] موسیقی خوبی می‌سازد، و ما در نهایت این کار را انجام می‌دهیم. این چیزی است که همیشه در مورد آنها وجود داشته ودنیاهای ما را به هم نزدیک می‌کند.”

خبر همکاری احتمالی در ژانویه آغاز شد، زمانی که اسنوپ داگ در پادکستی به BTS اشاره کرد و گفت که او یک درخواست همکاری از گروه دریافت کرده است و آنها در حال حاضر در مراحل گفتگو هستند. در همین حال، اسنوپ داگ قبلا با تعدادی از هنرمندان کی پاپ از جمله Psy، 2NE1 و Girls’ کار کرده است.

اسنوپ داگ جزئیات جدیدی از همکاری خود با BTS را فاش کرد.

آرمی ماه گذشته با خبر همکاری اسنوپ داگ با بی تی اس که خود اسنوپ فاش کرد ،غافلگیر شد.اینها در حال همکاری هستند و اسنوپ داگ به روز رسانی را به اشتراک گذاشته است.

اسنوپ به The Buzz تایید کرد که قبلا قطعات خود را برای این آهنگ ضبط کرده و آنها را برای BTS ارسال کرده است. اسنوپ گفت: “برای جزئیات بیشتر شما باید با آنها صحبت کنید، “اما قطعات من در دسترس هستند.”

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. کوثر سلیمانی می گوید

    واووو باید همکاری فوق‌العاده‌ای باشه
    من‌که خیلی زیاد منتظرشم😎