تایپ MBTI اعضای گروه شاینی

گروه شاینی یکی از گروه های پرطرفدار نسل دوم کی پاپ است. که با 5عضو در سال 2008 و در کمپانی SM دبیو کرد.در این پست از وب سایت تهران تا سئول به برسی تایپ MBTI اعضای گروه شاینی میپردازیم.تایپ mbti شاینی


تایپ MBTI اعضای گروه شاینی:

تایپ mbti اونیو:

INFP تایپ mbtiشاینی

INFPها ایده آلیست های تخیلی هستند که توسط ارزش ها و باورهای اصلی خود هدایت می شوند. برای یک شفا دهنده، امکانات بسیار مهم هستند. واقع گرایی لحظه ای فقط یک نگرانی گذرا است. آنها پتانسیل آینده ای بهتر را می بینند و حقیقت و معنا را با استعداد فردی خود دنبال می کنند. INFP ها حساس، دلسوز و عمیقاً نگران رشد شخصی خود و دیگران هستند. INFP های فردی و بدون قضاوت معتقدند که هر فرد باید مسیر خود را پیدا کند. آنها از گذراندن وقت برای کشف ایده ها و ارزش های خود لذت می برند و به آرامی دیگران را تشویق می کنند که همین کار را انجام دهند. INFP ها خلاق و اغلب هنری هستند. آنها از یافتن راه های جدید برای ابراز وجود لذت می برند.


تایپ mbti مینهو:

ISTPتایپ mbtiشاینی

ISTP ها صنعتگران دقیقی با درک مکانیک و علاقه مند به عیب یابی هستند. آنها با یک منطق منعطف به محیط خود نزدیک می شوند و به دنبال راه حل های عملی برای مشکلات موجود هستند. آنها مستقل و سازگار هستند و معمولاً با دنیای اطراف خود به شیوه ای خودگردان و خود به خود در تعامل هستند. ISTP ها به جزئیات توجه دارند و به خواسته های دنیای اطراف خود پاسخ می دهند. به دلیل درک زیرکانه ای که از محیط خود دارند، در حرکت سریع و واکنش به شرایط اضطراری خوب هستند. ISTP ها محفوظ هستند، اما کنار گذاشته نمی شوند: ISTP از انجام عمل لذت می برد و با قدردانی شدید از تجربیات فیزیکی و حسی که ارائه می دهد به دنیا نزدیک می شود.


تایپ mbti جونگهیون:

ESFPتایپ mbtiشاینی

ESFP ها انسان های سرزنده ای هستند که اطرافیان خود را مجذوب خود می کنند و درگیر می کنند. آنها خودجوش، پرانرژی و سرگرم کننده هستند و از چیزهای اطراف خود لذت می برند: غذا، لباس، طبیعت، حیوانات و به ویژه مردم. ESFP ها معمولاً گرم و پرحرف هستند و اشتیاق مسری به زندگی دارند. آنها دوست دارند در میانه عمل و مرکز توجه باشند. آنها دارای شوخ طبعی بازیگوش و باز هستند و دوست دارند دیگران را جذب کنند و به آنها کمک کنند که اوقات خوبی داشته باشند.


تایپmbti کی:

ESTPتایپ mbtiشاینی

ESTP ها هیجان‌طلبانی پرانرژی هستند که هنگام خاموش کردن آتش، چه به معنای واقعی یا استعاری، در بهترین حالت خود هستند. آنها حسی از انرژی پویا را به تعامل خود با دیگران و دنیای اطراف خود می آورند. آنها به سرعت موقعیت ها را ارزیابی می کنند و برای پاسخ دادن به مشکلات فوری با راه حل های عملی ماهرانه حرکت می کنند. ESTP های فعال و بازیگوش اغلب زندگی مهمانی هستند و حس شوخ طبعی خوبی دارند. آنها از قدرت مشاهدات خود برای ارزیابی مخاطبان خود استفاده می کنند و به سرعت با آنها سازگار می شوند تا تعاملات را هیجان انگیز نگه دارند. اگرچه آنها معمولاً بسیار اجتماعی به نظر می رسند، اما به ندرت حساس هستند. ESTP ترجیح می دهد مسائل را سریع و احمقانه نگه دارد تا احساسی یا جدی.


تایپ mbti ته مین:

ISFPتایپ mbtiشاینی

ISFP ها مراقبانی ملایم هستند که در لحظه حال زندگی می کنند و از محیط اطراف خود با اشتیاق شاد و کم حرف لذت می برند. آنها انعطاف پذیر و خودجوش هستند، و دوست دارند با جریان حرکت کنند تا از چیزی که زندگی ارائه می دهد لذت ببرند. ISFP ها ساکت و بی ادعا هستند و شاید شناختن آنها سخت باشد. با این حال، برای کسانی که آنها را به خوبی می شناسند، ISFP صمیمی و دوستانه است و مشتاق به اشتراک گذاشتن در تجربیات متعدد زندگی است. ISFP ها حس زیبایی شناسی قوی دارند و زیبایی را در محیط اطراف خود جستجو می کنند. آنها با تجربه حسی هماهنگ هستند و اغلب استعداد طبیعی برای هنر دارند. ISFP ها به ویژه در دستکاری اشیاء عالی هستند و ممکن است از ابزارهای خلاقانه ای مانند قلم موها و چاقوهای مجسمه ساز با تسلط فراوان استفاده کنند.


تایپ mbti شما با کدوم یکی از اعضای شاینی یکی است؟

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *