تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

تیزر منتشر شده‌ی گروه سونتین از تک آهنگ انگلیسی

0 95

در 1 آوریل، Pledis Entertainment تایید کرد که SEVENTEEN اولین تک آهنگ دیجیتالی انگلیسی زبان خود را قبل از انتشار آلبوم استودیویی خود در ماه می منتشر خواهد کرد.

در 5 آوریل در نیمه‌شب کره ی جنوبی، SEVENTEEN از زمان‌بندی تبلیغات این تک‌آهنگ را که در 15 آوریل ساعت 1 بعد از ظهر منتشر می‌شود، رونمایی کرد.

 

 

 

 

همچنین در 1 آوریل، Pledis Entertainment بیانیه ای رسمی به زبان انگلیسی از طریق Weverse به اشتراک گذاشت تا انتشار اولین تک آهنگ دیجیتالی انگلیسی زبان SEVENTEEN را اعلام کند.

 

سلام.

 

این Pledis Entertainment است.

 

SEVENTEEN اولین تک آهنگ دیجیتال انگلیسی خود را از طریق سایت های پخش موسیقی در اینجا و خارج از کشور در ساعت 1 بعد از ظهر (KST)، 15 آوریل 2022 منتشر می کند.

 

تک‌آهنگ دیجیتالی پیش‌رو یک آهنگ پیش‌نشر از چهارمین آلبوم استودیویی است که قرار است در ماه مه منتشر شود و همچنین آهنگی است که حاوی داستانی است که SEVENTEEN می‌خواهد آن را به قیراط‌ها در سرتاسر جهان بیان کند و احساسات منحصر به فرد خود را بیان می‌کند.

 

ما از علاقه و حمایت شما برای تک آهنگ دیجیتال جدید SEVENTEEN که در 15 آوریل منتشر می شود و همچنین برای چهارمین آلبوم استودیویی در ماه می درخواست می کنیم.

 

ممنون.

 

 

در اوایل این هفته در ششمین فن میتینگ SEVENTEEN نیز، گروه تایید کرد که یک تک آهنگ را در ماه آوریل منتشر خواهند کرد. در حالی که قبلاً گزارش شده بود که یک تک آهنگ انگلیسی کامل گروهی به عنوان یک b-side در فول آلبوم آینده گروه وجود خواهد داشت، اما Pledis Entertainment هنوز این خبر را تایید نکرده بود.

 

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!