تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

سامسونگ الکترونیک گزارش مالی را برای سه ماهه چهارم و سال مالی 2021 گزارش کرد!

1 8

چندسالیست که شرکت ها در اخر سال،گزارش مالی خود را به صورت عمومی منتشر میکنند.شرکت سامسونگ نیز از این قائده مستثنی نیست.شرکت سامسونگ هر فصل گزارش مالی مجزای آن فصل و در آخر سال میلادی گزارش سال مالی را منتشر میکند.امروز در وبسایت تهران تا سئول برای شما گزارش مالی سه ماهه چهارم و سال مالی 2021 این شرکت را قرار داده ایم.

این شرکت  76.57 تریلیون وون کره در درآمد تلفیقی(مجموع درامد شرکت اصلی و شرکت های وابسته) و  13.87 تریلیون وون کره در سود عملیاتی در سه ماهه سال گذشته رسید.

رشد درآمد سه ماهه چهارم 2021 عمدتا توسط کسب و کارهای مصرفی،با فروش گسترده ی گوشی های هوشمند از جمله تلفن های قابل انعطاف، و همچنین تلویزیون ها و لوازم خانگی به دست آمد.

سود عملیاتی در سه ماهه چهارم سال به دلیل پرداخت پاداش ویژه به کارکنان کاهش یافته است، اما نسبت به مدت مشابه در سال گذشته،2020، افزایش داشته است، که توسط کسب و کارهای نیمه هادی ایجاد شده است.

درآمد کسب و کار تجربه تلفن همراه (MX) نیز افزایش یافته است که دلیل عمده آن رهبری فروش محصولات همچون تلفن های قابل انعطاف و محصولات اکوسیستم محور بوده است.اگرچه که سود به دلیل افزایش هزینه های بازاریابی کاهش یافته است.

نتایج کسب و کار در حوزه شبکه ها از سه ماهه قبل بهبود یافته است، زیرا درآمد حاصل از فروش داخلی و جهانی  افزایش یافته است.

تبلیغات

1 نظر
  1. آواتار هومان نمکی زاده اصفهانی
    هومان نمکی زاده اصفهانی می گوید

    شرکت سامسونگ یکی از معروفترین شرکت های کره ایه و توی بخش های زیادیم داره فعالیت میکنه ولی بدون شک یکی از مهم ترین زیرمجموعه ها و شرکت های وابستش سامسونگ الکترونیکه.با این صورت مالی و استفاده از یک حساب ساده میتونیم میزان سود ناخالصی که این شرکت برای کره جنوبی به ارمغان بیاره رو بدست بیاریم.واقعا فوق العادست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!