معرفی سریال عشق یک کتاب پاداش است

عشق یک کتاب پاداش است، یک مجموعه تلویزیونی محصول کره جنوبی 2019 با بازی لی نا یونگ و لی جونگ سوک و حضور(پارک گیو-یونگ)است.این سریال از 26 ژانویه تا 17 مارس 2019 از شبکه tvN در قالب 16 قسمت پخش شد. 

 

-نویسنده

جونگ هیون جونگ

-کارگردان

مطالب پیشنهادی

لی جئونگ هیو

-بازیگران

لی نا یونگ

لی جونگ سوک

پارک گیو یونگ

خلاصه:

چا یون هو یک نویسنده موفق و خوش تیپ است که به عنوان جوانترین سردبیر در یک شرکت انتشاراتی کار میکند. او رفتاری آرام دارد و در کار منطقی به نظر می رسد.  او درگیر زندگی دوست دوران کودکی خود ، کانگ دان یی می شود که زمانی کپی رایتری محبوب بود. او در حال حاضر مطلقه و بیکار و در زندگی با مشکل روبرو است. اگرچه او هنوز برای یافتن شغل تلاش می کند ، اما حتی با وجود سابقه کار موفق نمیشود. با این حال ، در تلاش ناامیدانه برای یافتن شغل ، او در مورد سابقه خود دروغ می گوید و به عنوان کارگر موقت در همان ساختمان زیر نظر چا یون هو کار می کند. همانطور که آنها بیشتر از همه درگیر زندگی یکدیگر می شوند ، یک داستان عاشقانه شروع می شود.

معرفی سریال عشق یک کتاب پاداش است

نکاتی درمورد عشق یک کتاب پاداش است:

عشق یک کتاب پاداش است، ترسیمگر داستان زنی که تسلیم نشده و هنوز برای زنده ماندن تلاش می کند ،است. این کیدراما تلاش های شخص اول خود را برای ساخت یک زندگی بهتر به تصویر میکشد.داستانی که با فراز و فرودهای زیادی همراه است.هماهنگی اجزا مختلف از جمله موسیقی،لباس ها و فضاسازی ها در این سریال بسیار ملموس و خوب بود.البته نباید بازی بازیگران این سریال از جمله لی نا یونگ،لی جونگ سوک و پارک گیو-یونگ رو نیز نادیده گرفت.به طور کلی اگر به دنبال یک کمدی عاشقانه هستید،توصیه میکنیم تا سریال عشق یک کتاب پاداش است را از دست ندهید.

معرفی سریال عشق یک کتاب پاداش است

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!