پارک مین یانگ و سونگ کانگ در درام جدیدشان!

پارک مین یانگ و سونگ کانگ در درام عاشقانه جدیدشان دو قطبی هستند که نمی توانند به سمت یکدیگر کشیده شوند!
شبکه JTBC از یک تیزر پوستر برای درام آینده خود با عنوان داستان بی رحمانه عاشقانه اداری رونمایی کرد.

داستان بی رحمانه عاشقانه اداری یک درام عاشقانه جدید درباره زندگی کاری و عشقی افرادی است که در اداره هواشناسی کره، سرویس ملی پیش بینی آب و هوای کره کار می کنند.

پارک مین یانگ و سونگ کانگ در نقش جین ها کیونگ و لی سی وو بازی خواهند کرد، دو قطب مخالفی که ظاهراً هیچ وجه اشتراکی با هم ندارند.
جین ها کیونگ که باهوش و بسیار منظم است، همه کارها را با کتاب انجام می دهد و در جدا کردن زندگی شخصی و حرفه ای خود سخت کوش است.
در همین حال، لی سی وو پرشور، که دارای ضریب هوشی چشمگیر 150 است اما فقط به آب و هوا اهمیت می دهد، یک روح آزاد دست و پا چلفتی است که همیشه خارج از چارچوب فکر می کند و مصمم است به هر چیزی که دلش می خواهد دست یابد.

در پوستر تازه منتشر شده برای درام آینده، جین ها کیونگ و لی سی وو در حالی که دور از هم پشت یک میز طولانی نشسته اند به یکدیگر خیره می شوند. به طور معمول، هنگامی که هوای سرد و هوای گرم به هم می رسند، نتیجه باران است و تنش بین دو شخصیت نشان می دهد که یک طوفان واقعاً در حال وقوع است.

در همین حال، روی پوستر نوشته شده است: «من در مشکل هستم. چون بیشتر و بیشتر دوستت دارم.»

پارک مین یانگ و سونگ کانگ در درام عاشقانه جدیدشانتهیه‌کنندگان فیلم «کارمندان پیش‌بینی آب‌وهوا: داستان بی‌رحمانه عاشقانه‌های اداری» اظهار داشتند: «تیزری که در 7 ژانویه منتشر شد، احساسات عمیق بازیگران پارک مین یانگ و سونگ کانگ را به تصویر می‌کشد که می‌توانند یک داستان عاشقانه را فقط با قفل کردن چشمانشان تعریف کنند. ”

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
 1. کوثر سلیمانی می گوید

  سونگ کانگ از بازیگرای مورد علاقه من هستش
  با سریال الارم‌عشق شناختمش.قطعا توی این درام هم میدرخشه
  مرسی بابت این پست💕

 2. Dream 13 می گوید

  خیلی ممنونم از توضیح کاملتون راجع به این سریال.
  بنظرم سریالی که دو بازیگر معروف و با استعداد توش باشن تبدیل به یک سریال پربازدید و تاریخی خواهد شد. خیلی برام جالب بود که تنها یه عکس از این سریال تونسته به بیان کل احساسات و مفهوم پشت این سریال بپردازه.