معرفی سریال تابستان دوست داشتنی ما

تابستان دوست داشتنی ما (그 해 우리는؛ our beloved summer) یک مجموعه تلویزیونی کمدی رمانتیک محصول کره جنوبی است. این سریال که به عنوان “اولین سریال اصلی استودیو N” نامگذاری شده است، در تاریخ 6 دسامبر 2021 در شبکه SBS پخش شد و تا 25 ژانویه 2022 روزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت 22:00 به وقت کره پخش شد. و همچنین در نتفلیکس نیز پخش شد و هم اکنون در نتفلیکس در دسترس است.

 

-نویسنده

لی نا اون

-کارگردان

کیم یون جین

-بازیگران

 

چوی ووشیک

 


کیم دامی

 


کیم سونگ چئول

 


نو جئونگ یی

 


هی وون جئون

 


پارک جین جو

 


خلاصه تابستان دوست داشتنی ما:

تابستان دوست داشتنی ما یک سریال کمدی عاشقانه در دوران دبیرستان که درباره چوی اونگ (چوی وو شیک) و کوک یون سو (کیم دامی) است، عاشقان سابقی که به دلیلی از همدیگر جدا شدند. از شانس و اقبال آنها، مستندی که ده سال پیش در دبیرستان فیلمبرداری کردند، در فضای مجازی طرفداران زیادی پیدا کرد و آنها مجبور می شوند دوباره با هم توسط دوست تهیه کننده خود روبروی دوربین ها قرار گیرند. این سریال احساسات و رشد پیچیده آنها را به تصویر می کشد.
این درام نشان می دهد که عشق چه حسی دارد. به جای بحث در مورد مسائل عملی مانند درگیری های خانوادگی، داستانی در مورد ضربان، حافظه و رویا می گوید. حس عاشقانه در بسیاری از اعمال کوچک و بدون توجه آشکار می شود.

 


نکاتی در مورد تابستان دوست داشتنی ما:

کوک یونسو و چوی اونگ دو دانش آموز متفاوت از هم هستند که هیچ جوره باهم کنار نمی آیند. چوی اونگ دانش آموزی است که علاقه ای به درس ندارد و دوس دارد که از فضا و ساختمان ها نقاشی بکشد، همچنین او دوست دارد وقتی بزرگ شد زندگی آرامی داشته باشد.
و اما کوک یون سو دانش آموزی است که به سختی درس می خواند و شاگرد نمونه مدرسه است، او پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در شرکتی مشغول به کار می شود….


او اِس تی(ost)

او اِس تی های سریال تابستان دوست داشتنی ما، یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین او اس تی ها بود.یکی از او اس تی های این سریال که Christmas tree نام دارد اثری از کیم تهیونگ عضو بی تی اس است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
  1. مندو می گوید

    مشتتق شدم ببینمش:’))) سایتتون خیلی وایب خوبی دارهههه… فایتینگ. ❤️❤️🌞

    1. زهرا مسعودی می گوید

      مرسی از نظر زیبات😍🥰❤