تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

پایان قرارداد اعضای گروه نیوئست و تصمیم نهایی آنها

0 167

PLEDIS Entertainment پایان قرارداد گروه نیوئست را اعلام کرد.در ادامه‌ی این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح بیشتر این خبر خواهیم پرداخت.

نیوئستدر 28 فوریه، این آژانس اعلام کرد که قراردادهای اعضای نیوئست در 14 مارس به پایان می‌رسد و رن، آرون، جی آر این کمپانی را ترک خواهند کرد، در حالی که دو عضو دیگر این گروه یعنی مینهیون و بکهو به تمدید قراردادهای خود خواهند پرداخت.

نیوئستمیتوانید متن کامل این بیانیه را در زیر بخوانید:

سلام.

این کمپانی PLEDIS Entertainment است.

مایلیم صمیمانه قدردانی خود را از تمام هوادارانی که در ده سال گذشته حمایت بی حد و حصر خود را از نیوئست نشان داده‌اند، ابراز کنیم.

قرارداد انحصاری ما با گروه نیوئست در 14 مارس منعقد خواهد شد. آژانس ما و دیگر اعضا به بررسی دقیق و بحث در مورد آینده تک تک اعضا راجع به اینکه چه چیزی برای آنها بهتر است و چگونه می‌توانند بهترین خود را ارائه کنند، پرداختند.

جی آر، رن و آرون تصمیم دارند تا بعد از ترک کمپانی ما، از نو شروع کنند و مسیری بهتر و جدیدتر را رقم بزنند. اما مینهیون و بکهو تصمیم به تمدید قرارداد خود گرفتند. ما به تصمیمات هر یک از اعضا احترام می‌گذاریم و از آنها حمایت می‌کنیم زیرا این تصمیمات نتیجه‌ی بررسی و بحث های دقیق و گسترده است.

نیوئست یک گروه ارزشمند برای ما است و جایگاه ویژه‌ای در کمپانی ما دارد زیرا آنها اولین گروه پسر کمپانی PLEDIS Entertainment هستند. این گروه به دلیل تولید موسیقی های زیبا و اجراهای جذاب خود و همچنین استفاده از شیوه‌ای که در آن روایت دراماتیک خود را از زمان شروع حرفه‌ی خوانندگی با نگرشی بی‌باکانه بیان میکنند، مورد توجه و علاقه بسیاری بسیاری قرار گرفته‌اند.

دوست داریم که صمیمانه و صادقانه از مینهیون، آرون، جی آر، بکهو و رن که در طول این ده سال گذشته همواره بهترین تلاش خود را کرده‌اند، تشکر کنیم.

نیوئست فعالیت رسمی خود را به عنوان گروه نیوئست جدید کمپانی PLEDIS Entertainment با آلبوم خود که در ماه مارس منتشر خواهد کرد، ادامه می‌دهد.

کمپانی PLEDIS Entertainment بهترین ها را برای پیشرفت و رشد آینده‌ی اعضا آرزو دارد و همچنان به حمایت و تشویق خود از آنها ادامه خواهد داد.

مایلیم که یکبار دیگر از L.O.A.E که همیشه کنار نیوئست بوده‌اند، تشکر کنیم.

ما از شما می‌خواهیم که محبت و حمایت ثابت خود را به اعضا در آغاز فصل بعدی حرفه اشان نشان دهید.

متشکریم.

اعضای گروه نیوئست بعد از این تصمیم پیام هایی را با طرفداران خود به اشتراک گذاشتند.

جی آر نیوئستپیام جی آر رهبر گروه نیوئست:

سلام. این جی آر از گروه نیوئست است.

اکنون که نزدیک به بهار است، به نظر می‌رسد که زمستان در حال آماده شدن برای آخرین دوره‌ی سرما است.

حال L.O.A.E (اسم فندوم) چطور است و چه کار می‌کنند؟

نمی‌دانستم که چگونه این را بگویم و به همین خاطر ده‌ها بار آن را بازنویسی کردم. پس از مدت ها فکر و گفتگو، اعضا هرکدام تصمیم گرفتند که راه خود را بروند. وقتی به 13 سال گذشته نگاه می‌کنم، و زمان آماده سازی مان برای اولین حضور به عنوان نیوئست و همینطور زمانی را که با همه شما گذراندیم حساب می‌کنم، میبینم که بابت تک تک این لحظات سپاسگزار و شادمان هستم.

من خیلی خوب می‌دانم که موفقیت و شهرت ما بخاطر L.O.A.E و اعضا امکان پذیر شد و به همین خاطر از تنها بودن می‌ترسم.

احساس میکنم برای تسکین ناامیدی و درد L.O.A.E چیزی نمی‌توانم بگویم و یا انجام دهم. همچنین فکر نمی‌کنم که بتوانم به صورت کتبی و یا شفاهی بیان کنم که چقدر L.O.A.E را دوست دارم و به آنها فکر می‌کنم.

شما شاهد دوران نوجوانی و بیست سالگی ما بودید و به ما کمک کردید که بهترین و زیباترین مسیرها را طی کنیم و من صمیمانه از شما تشکر و قدردانی می‌کنم و می‌گویم که عاشقتان هستم. این عشق و قدردانی فقط بابت گذشته نیست بلکه برای حال و آینده هم هست.

من همچنین به نشانه ی قدردانی از کارکنان کمپانی PLEDIS Entertainment از جمله مدیرعامل این کمپانی آقای هان سونگ سو، تعظیم می‌کنم و ممنونم که مراقب یک پسر روستایی بود که چیزی نمی‌دانست و او را راهنمایی کرد تا قدم در مسیر اشتباه نگذارد.

من قصد دارم که به کسب تجربیات به درستی و سخت کوشانه همانطور که تاکنون انجام داده‌ام، ادامه دهم.

وقتی گل های بهاری شکوفا شد و نسیم زیبایی شروع به وزیدن کرد، دوباره با خبرهای خوش به شما سلام می‌کنم.

این جی آر عضو گروه نیوئست بود.

آرون نیوئستپیام آرون عضو گروه نیوئست

سلام به L.O.A.E ما، این آرون از نیوئست است. حتی وقتی که داشتم این را می‌نوشتم نگران این بودم که چه بگویم.

نیوئست در سال 2012 شروع به کار کرد و ما تمام راه را تا امسال(2022)، در حالی که به L.O.A.E نگاه می‌کردیم، دویدیم. در 10 سال گذشته، زمان ها و لحظات سخت زیادی وجود داشت که می‌خواستیم تسلیم شویم، اما به لطف L.O.A.E توانستیم بر آنها غلبه کنیم. با کمک و حمایت شما، من توانستم چیزهای زیادی در مورد عشق، قدردانی و دیگر موارد ارزشمند بیاموزم. خیلی ممنونم.

من با عضویت در گروه نیوئست بود که توانستم شما را ملاقات کنم و با ملاقات با شما، شادترین و باارزش ترین لحظات زندگی ام را سپری کردم. از شما ممنونم که خاطراتی را برای من رقم زدید که تا زنده ام هرگز فراموش نخواهم کرد.

من خیلی میترسم و نگرانم که خودم به تنهایی نتوانم به خوبی از پس انجام کارها بربیایم. اما می‌خواهم با وجود این ترس پیش شما بمانم. پس خیلی ناراحت نباشید.

من سخت تلاش خواهم کرد تا عشقی را که در 10 سال گذشته دریافت کرده ام جبران کنم و ممنون میشوم که به همراه من در این مسیر قدم بردارید.

لطفاً عشق و حمایت خود را نسبت به سایر اعضای نیوئست نشان دهید تا همچنان به درخشش خود ادامه دهند.

به L.O.A.E، متأسفم، متشکرم و دوستتان دارم.

بکهو نیوئستپیام بکهو

سلام، این بکهو از نیوئست است.

من قبلاً 10 سال را به عنوان بکهو عضو نیوئست سپری کردم. اگر به تمام اتفاقاتی که قبل از دبیوی ما تا به الان رخ داده فکر کنم، متوجه میشوم که رویاهای جدیدی را پرورانده ام، به آنها رسیده ام و دوباره رویاسازی کرده‌ام و چیزهایی را تجربه کرده‌ام که هرگز تصورشان را نمی‌کردم.

صادقانه بگویم، مدت زیادی از زمانی که فکر می‌کردم می‌توانیم در دهمین سالگرد گروه مان از شما تشکر کنیم، نمی‌گذرد.

من از اعضا، L.O.A.E و افراد زیاد دیگری سپاسگزارم که این فرصت قدردانی کردن را به من دادند.

زمانی که با هم گذراندیم، من را به چیزی که امروز هستم تبدیل کرده است و در آینده هم من را در مسیر کسی که خواهم شد، کمک خواهد کرد.

با وجود اینکه لحظاتی وجود داشت که احساس ناامیدی یا دلسردی کردم، اما هر چه زمان بیشتری را با L.O.A.E می‌گذراندم بیشتر میخواستم که برای مدت طولانی تری در کنارشان باشم و با آنها قدم بزنم. در آینده هم به قدم زدن با شما و در کنار شما ادامه خواهم داد و در عین حال احساساتی مانند عشق، شادی و سرزندگی را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

اعضای نیوئست خیلی دوستتان دارم.

مینهیون نیوئستپیام مینهیون عضو گروه نیوئست

سلام L.O.A.E، این مینهیون از نیوئست است.

مدت زیادی است که از طریق نامه‌ای دست نویس ابراز وجود نکرده‌ام، اما قلمم را برداشتم و شروع به نوشتن کردم زیرا چیزی بود که میخواستم با شما به اشتراک بگذارم.

من خیلی راجع به اینکه چگونه این را در مقابل L.O.A.E که با هیجان و خوشحالی منتظر سالگرد 10 سالگی مان هستند بگویم، نگرانم.

پس از بحث های فراوان در مورد آینده‌ی نیوئست با اعضا و آژانس، من و دیگر اعضا تصمیم گرفتیم که شروع جدیدی داشته باشیم.

از زمان دبیومان در سال (2012) تا به الان یعنی در سال (2022)، ما فقط به آینده فکر می‌کردیم. خیلی وقت ها بود که خسته بودیم و می‌خواستیم گریه کنیم اما به L.O.A.E فکر می‌کردیم و بر تمامی اینها غلبه و آنها را تحمل می‌کردیم. دلیل اینکه ما توانستیم تا به اینجا بدون خستگی بدویم، عشق و حمایت L.O.A.E بود که نیروی محرکه ی ما محسوب می‌شد.

من هرگز احساس قدردانی ای را که بابت دریافت عشق و حمایت دائمی شما است فراموش نمی‌کنم.

از L.O.A.E ممنونم که چنین لحظات گرم و شادی را به ما هدیه کردند. من دوران جوانی شادی داشتم. با ملاقات L.O.A.E یاد گرفتم که چگونه عشق را ببخشم و دریافت کنم. من محبت و عشق شما را با صداقت و تلاش مستمر جبران خواهم کرد.

در نهایت امیدوارم که شما نیز همراه با سایر اعضای نیوئست، که نزدیکترین دوستان و خانواده من هستند، به سوی آینده‌ای روشن و زیبا قدم بردارید.

رن نیوئستپیام رن

سلام، این رن از نیوئست است.

در ابتدا فقط میتوانم بگویم از L.O.A.E عذرخواهی میکنم چون که احتمالاً منتظر اخبار مربوط به تمدید قرارداد ما بوده‌اند.

انگار همین دیروز بود که 16 ساله بودم و پدرو مادرم را ترک کردم تا کارآموز شوم و به آرزوی خواننده شدنم برسم. اما به نوعی 10 سال از شروع کارم به عنوان عضوی از گروه نیوئست می‌گذرد.

وقتی جوان بودم بسیار مضطرب و دلتنگ خانواده‌ام می‌شدم و همین مسئله باعث شد تا بسیاری راجع به اولین دبیوی من نگران شوند. اما چون در کنار سایر اعضا بودم، ما توانستیم با هم به سمت هدف مشترک خود حرکت کنیم.

بعد از دبیومان، به لطف عشق و حمایت L.O.A.E که همیشه در کنار مان بودند، ما را تشویق می‌کردند و لحظات خوشی را برایمان رقم می‌زدند بود که توانستم همه چیز را تحمل کنم.

زمان بسیار امیدبخش و شادی را با L.O.A.E گذراندم.

از آنجایی که زمان زیادی با هم بودیم، گرفتن این تصمیم برایم بسیار دشوار بود… اما من در نهایت تصمیم گرفتم که نیوئست را ترک کنم و در مسیری کمی متفاوت و نو قدم بردارم و حالا که مسیری جدید را برگزیده‌ام کمی میترسم و محتاطم ، اما می‌خواهم شجاعتم را نشان دهم و در این مسیر گام بردارم. این برایم عجیب و سخت است که ندانم چه مسیری در پیش رو خواهم داشت اما از کارهایی که انجام دادم و تجربیاتی که دارم به عنوان نیروی محرکه ی خود استفاده خواهم کرد و شجاعانه رو به جلو قدم خواهم برداشت.

من فکر می‌کنم اکنون به دلیل داشتن اعضا و L.O.A.E احساس زنده بودن می‌کنم و هرگز احساسی را که در حال حاضر دارم فراموش نخواهم کرد و با اعتماد به نفس در مسیر جدیدم قدم خواهم زد.

من برای تمام لحظاتی که به عنوان رن از گروه نیوئست گذراندم سپاسگزارم.

نیوئست آخرین آلبوم خود را با هم در ماه مارس قبل از دیسبند شدن منتشر خواهند کرد.

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!