تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

واکنش نتیزن‌ها به سلفی دونفره جیسو بلک پینک و بازیگر معروف آمریکایی!!

0 14

دوستی و حمایت‌های هنرمندا از هم چیزیه که دل خیلی از طرفدار رو آب میکنه و کلی باعث شوق و ذوق شون میشه. این دوستی زمانی قشنگتر هم میشه که بین دو نفر با تفاوت‌های فرهنگی و ظاهری باشه مثل دوستی‌های کیپاپی دوتا آیدل یا دوستی‌هاشون با هنرمندا و اشخاص معروف خارجی! خیلی اوقات شاهد همچین دوستی‌های قشنگی بودیم که باعث شده طرفدارا واکنش مثبت بهشون نشون بدن و کلی از رابطه دوستانه آیدل‌هاشون با بقیه و مهربونیشون خوشحال بشن. امروزم شاهد واکنش قشنگ طرفدارا به یه دوستی و رابطه صمیمانه خیلی خفن بین دوتا هنرمند جهانی، یعنی جیسو بلک پینک و شارلیز ترون (Charlize Theron)، بازیگر و هنرمند معروف آمریکایی آفریقایی هالیوود هستیم. با ادامه این پست از مجله فرهنگی خبری تهران تا سئول همراهمون باشید تا عکس دونفره این دوتا سلبریتی و همینطورم واکنش طرفدارا رو نسبت بهش ببینیم.

جیسو و شارلیز ترون

توی تاریخ 30 آگوست 2023، جیسو بلک پینک، عکسی دونفره از خودش و شارلیز ترون رو که از پشت بغلش کرده بود، توی استوری اینستاگرامش با بلینک‌ها به اشتراک گذاشت. جالبه که بدونید این عکس وقتی گرفته شده که شارلیز ترون توی کنسرت بلک پینک توی ایالات متحده آمریکا شرکت کرده بوده و توی پشت صحنه کنسرت جیسو و شارلیز این عکس دونفره رو باهم گرفتن.

لازمه که بدونید شارلیز ترون بازیگر خیلی معروف صنعت هالیوود هستش که برنده جایزه اسکار و جایزه گلدن گلوب هم شده که هردو از جوایز بزرگ و مهم صنعت بازیگری هستن. جیسو و شارلیز هردو سفیر برند معروف دیور (Dior) هم هستن و مدتی پیش همو توی رویداد مد و استایل برند دیور ملاقات کردن.

جیسو و شارلیز ترون در رویداد مد دیور

همه اینا باعث شد تا طرفدارا و نتیزن‌های کره‌ای خیلی از این دوستی خوشحال و شوکه بشن و بدونن که جیسو بخاطر جذابیت‌هاش، اخلاق خوبش و دوستانه بودنش حتی بین هنرمندای بزرگ هم خیلی محبوب و مورد توجه هستش. می‌تونید واکنش‌ها و کامنت‌های نتیزن‌ها در مورد این دوستی رو در زیر بخونید:

واووووو، این دوستی دیوونه کننده است. ایول جیسوویااااا! توی این دنیا چه خبره؟ خیلی به هردوشون حسوديم میشه. دوتا الهه باهم ملاقات کردن! این یه منظره جذاب و زیبا برای تماشاست! خیلی به جیسو حسوديم میشه. اونا خیلی کنار هم قشنگ و دوست داشتنی بنظر میرسن و میخوام هردوشون رو بغل کنم!

جیسو بلک پینک

بلینکززززززززز! نظر شما راجع به این دوستی جیسو چیه؟ راستی خبر کیدرامای جدید جیسو رو شنیدید؟ توی بخش کامنتا منتظر نظرات تون هستیم ^-^

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!