معرفی سریال مدرسه جادو

سریال مدرسه جادو یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی 2017 با بازی جین یانگ ،نیچخون ، یون پارک ، پارک گیویونگ و کانگ یون جه است. این سریال از شبکه JTBC در قالب 16 قسمت پخش شد.در این پست از مجله خبری فرهنگی  تهران تا سئول به معرفی این سریال پرداخته ایم.

-نویسنده

کیم دو وون

-کارگردان

کیم دو وون

-بازیگران

پارک جین یانگ در نقش ناراپارک جین یانگ

 

نیچخون در نقش جونnichkhun

 

یون پارک در نقش جیYoon.Park

 

پارک گیو یونگ در نقش ووریPark Gyu-young

 

شین ان سو در نقش یی سولshin eun-soo

عنوان : مدرسه جادو

ژانر : درام – مدرسه ای

کارگردان : Kim Do-Won

نویسنده : Kim Do-Won

شبکه : Naver TV Cast / JTBC

تعداد قسمت ها : 16

تاریخ پخش : September 11, 2017

Jinyoungخلاصه  مدرسه جادو:

نارا که دانشجویی مجرد است، در آپارتمانی کوچک با پدرش زندگی می کند. پدرش او را تحت فشار قرار میدهد تا یک کارمند دولتی شود. جی، یک شعبده باز محبوب است که اخیرا دچار افسردگی شده است. جون یک کارآموز بیمارستان است و با وجود اینکه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکند، مهربانی خود را حفظ کرده است. این افراد در یک مدرسه جادویی به رهبری استاد هان (ریو سونگ سو) جمع می شوند. استاد هان یک دختر به نام یی سول (شین یون سو) دارد که می خواهد رقصنده شود نه شعبده باز. نارا با یادگیری جادو ، می خواهد از شیوه قدیمی خود خارج شود و در نهایت با پدرش درگیرمی شود. او برای اولین بار در زندگی اش از دستورات پدرش سرپیچی می کند.  پس از نمایش جادویی خنده دار اما ناراحت کننده ، نارا شجاعت را برای صحبت با پدر جمع می کند. پدر درباره گذشته خود صحبت می کند: او یکبار رویایی داشت اما تسلیم شد و برای تربیت فرزندش نارا، فداکاری کرد. نارا پس از شنیدن گذشته پدر، احساسات را درک کرده و بیشتر و با پدرش ارتباط برقرار می کند.

مدرسه جادو

نکاتی درمورد سریال مدرسه جادو:

لیسونگ ، که همیشه بر اساس تفکر منطقی و نگرش علمی زندگی می کرد ، روزی با رقص لیسول با این ظرافت روبرو می شود و برای اولین بار در زندگی عاشق می شود. احساسی که از عشق ارزشمند ناشی می شود لیزینگ را تغییر می دهد و با نگرش و ذهن جدید خود ، شروع به درک چیزی می کند که قبلاً نمی توانست درک کند. لیزینگ صادقانه و مستقیم احساسات خود را برای لیسول بیان می کند: او از فرصت به عنوان یک محقق می گذرد و به یک عاشق واقعی تبدیل می شود.

OST سریال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. Dream 13 می گوید

    چیزی که در مورد این سریال توجهم رو جلب کرد، پرداختن به این موضوع بود که هیچ وقت بر اساس رفتارهای کسی با اون دشمن نشیم و یا قضاوتش نکنیم چون اون شخص داستانی داره که ما هرگز از اون باخبر نبوده و نیستیم و در اینجا به رابطه‌ی پدر و دختری پرداخته میشه که بر سر مواردی دچار بحث میشن و تنها با درک همدیگه و شنیدن داستان زندگی هم میتونن این مشکل رو برطرف کنن.

    خسته نباشید ☺️ خیلی کامل و زیبا به توصیف این سریال و نکات اون پرداخته بودید.