تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

آیا لیسا همچنان عضوی از بلک پینک خواهد بود یا نه؟! تمدید پربحث قرارداد لیسا با کمپانی وایجی!

0 322

تمدید قراردادهای آیدل‌های معروف کیپاپی بخصوص که از گروه‌های معروف و جهانی هم باشن خیلی موضوع حساس و پربحثیه چون ممکنه سرنوشت اون گروه رو دچار تنش‌ها و مشکلات بزرگی کنه. گروه‌های کمی توی کیپاپ نبودن که اعضاشون به دلایل مختلف بعد از دبیو از گروه حذف شدن و یا کنار رفتن و این نبود اعضا میتونه همچنان جای خالی شون رو توی گروه برای بقیه طرفدارا و اعضای گروه یادآوری کنه و یه حس خلأ و ناراحتی رو هم همچنان با خودش داشته باشه. امروز با خبر تمدید قرارداد یکی از اعضای گروه‌های خیلی شناخته شده کیپاپی، یعنی بلک پینک (Blackpink)، همراهتون هستیم. خبر تمدید قرارداد لیسا از ماه جولای یا ژوئیه شروع به پربحث و حاشیه شدن کرده و نگرانی‌هایی رو برای بلینک‌ها بوجود آورده که نکنه لیسا قراردادش رو تمدید نکنه و گروه بلک پینک 3 نفره به کار و فعالیت خودش ادامه بده! توی ادامه این پست از مجله فرهنگی خبری تهران تا سئول همراهمون باشید تا آخرین اطلاعات و جزئیات معتبر رو درباره‌ی خبر تمدید قرارداد لیسای بلک پینک باهاتون به اشتراک بذاریم.

لیسا بلک پینک

توی تاریخ 12 جولای (ژوئیه) 2023، خبرنگاری از یه خبرگزاری داخلی گزارشی رو منتشر کرد که در اون می‌گفت، لیسای بلک پینک به احتمال خیلی زیاد کمپانی وایجی (YG Entertainment) رو ترک خواهد کرد و با وجود اینکه در مورد تمدید قرارداد باهم صحبت کردن ولی متأسفانه به هیچ توافقی نرسیدن و لیسا تصمیم داره که از کمپانی بره و دیگه به عنوان عضوی از بلک پینک فعالیت نداشته باشه. این خبرنگار در ادامه گزارشش گفته بود که بقیه اعضا، یعنی جیسو، جنی و رزی با تموم بندهای قرادادشون موافقت کرده و قراردادشون رو تمدید کردن.

این خبرنگار توی بخشی از گزارش خودش گفته بود که یه آژانس ناشناس چینی بهش گفته که اونا در مورد حضور لیسا توی برنامه‌ای با خود لیسا و کمپانی وایجی صحبت کردن تا هماهنگی‌های لازمه انجام بشه ولی بعدش کمپانی گفته که بخاطر مشخص نبودن تمدید قرارداد لیسا نمیتونن برنامه‌ای رو بعد از ماه آگوست (اوت) با هیچ برنامه یا مراسمی هماهنگ کنن.

در پی منتشر شدن این گزارش، یکی از کارکنان کمپانی وایجی هم در همون تاریخ بیانیه‌ای رو منتشر کرده و گفته که بخاطر برنامه‌های تور و فعالیت‌های انفرادی اعضای بلک پینک نمیتونستن حضور لیسا رو توی اون برنامه چینی تایید کنن و این موضوع اصلا ربطی به تمدید قرارداد نداره چون تمدید قرارداد هرکدوم از اعضای بلک پینک توی مرحله‌ی بحث و بررسیه.

با وجود تموم این شفاف‌سازی‌های کمپانی وایجی، اخیرا دوباره شایعاتی در حال ترند شدن هستن که میگن لیسا پیشنهادات بزرگی رو از کمپانی‌های معروفی دریافت کرده و در حال بررسی شونه و پیشنهاد تمدید قرارداد وایجی رو رد کرده که این موضوع باعث شد تا خود کمپانی وایجی توی تاریخ 15 سپتامبر 2023، یه بار دیگه بیانیه‌ای رسمی رو منتشر کنه و بگه:

تمدید قرارداد لیسا در مرحله بحث و بررسیه و هیچ چیز تایید شده و درستی توی این شایعاتی که اخیرا درباره این موضوع پخش شدن، وجود نداره.

این در حالیه که بلک پینک توی 11 ماه گذشته در حال برگزاری تور جهانی Born Pink خودش توی 34 شهر و 24 منطقه بوده که کلی موفقیت رو براشون رقم زده و آخرین کنسرت شون هم توی 16اُم و 17اُم سپتامبر امسال توی سئول برگزار میشه.

لیسا بلک پینک

بلینکزززز، آیا دوست دارید دوباره بلک پینک رو همراه با 4 عضوش در کنار هم ببينيد؟ دوست دارید بلک پینک تا چند سال دیگه فعالیت کنه و آلبوم بده؟ توی بخش کامنتا منتظر نظرات تون هستیم ^-^

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!