معرفی سریال زندگی روی مریخ

سریال زندگی روی مریخ،مجموعه تلویزیونی محصول کشور کره جنوبی در سال 2018 و اقتباسی از مجموعه ای انگلیسی به همین نام است که در آن یونگ کیونگ هو ، پارک سونگ وونگ ، گو اه سونگ ،او دائه هوان، نو جونگ هیون و پارک گیو-یونگ به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال توسط شبکه تلویزیونی OCN و در روزهای شنبه و یک شنبه پخش میشد.این سریال دارای ۱۶ قسمت میباشد.در این پست از وبسایت تهران تا سئول به معرفی آن پرداخته ایم.

-کارگردان

لی یونگ هیو

-بازیگران

یونگ کیونگ هو

پارک سونگ وونگ

گو اه سونگ

او دائه هوان

نو جونگ هیون

پارک گیو-یونگ
-ژانر
کی دراما

سریال زندگی روی مریخ

 

خلاصه:

زندگی روی مریخ، بیانگر داستانی است که در آن هان ته جو رهبری تیم تحقیق جنایت را بر عهده دارد. او پیشرفت سریعی را در حرفه خود تجربه کرده است و به داده ها بیشتر از  افراد اعتماد دارد. در حال بررسی پرونده قتل زنجیره ای ، تصادف می کند. وقتی هان ته جو از خواب بیدار می شود ، خود را در سال 1988 می بیند. او نمی داند چرا ، اما او اکنون کارآگاهی است که برای کار در یک ایستگاه پلیس در یک شهر کوچک منصوب شده است. برای بازگشت به روزهای فعلی ، هان ته جو تلاش می کند تا یک پرونده قتل زنجیره ای را حل کند.

نکاتی درمورد زندگی روی مریخ:

امتیازات دریافتی سریال زندگی روی مریخ، در زمان پخش در قسمت های اولی پایین و در قسمت های پایانی بالا بود؛این مسئله بیانگر این است که این سریال ارزش آن را دارد که تا قسمت پایانی دنبالش کنید.از آنجایی که این فیلم اقتباس از فیلم دیگری است،توصیه میکنیم تا هردو ورژن را مشاهده بفرمایید تا از جنبه های مختلف بتوانید این داستان را تجربه کنید.در مجموع فیلم زندگی روی مریخ فیلمی جالب و متفاوت تر از آن چیزی است که در سینمای کره جنوبی میبینیم. توصیه میکنیم بیننده این سریال باشید.

زندگی روی مریخ

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ