لی یو می، پارک جی هو، یون چان یانگ، چو یی هیون و لومون در مورد تست بازیگری برای «ما همه مرده ایم»، موفقیت جهانی درام و موارد دیگر صحبت می‌کنند

یکی از معروفترین و جدیدترین کیدراماهایی که توسط نتفیلیکس در هفته های اخیر پخش شد،سریال ما همه مرده ایم است.امروز در وبسایت تهران تا سئول برایتان مصاحبه بازیگران بازیگران اصلی این سریال محبوب را آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

هشدار:این محتوا ممکن است حاوی اسپویل باشد در صورتی که هنوز این سریال را مشاهده نکرده اید،از خواندن این پست خود داری نمایید.


«ما همه مرده‌ایم»  درباره گروهی از دانش‌آموزان است که پس از شیوع ویروس زامبی در مدرسه‌شان منتظر نجات هستند. در عرض یک روز از انتشار رسمی  در 28 ژانویه، این نمایش به رتبه 1 در چارت های نتفلیکس در 25 کشور در سراسر جهان رسید.

لی یو می در این مورد صحبت کرد: «در طول اولین تست بازیگری، فکر می‌کردم در دریافت نقش شکست خوردم زیرا بسیاری از دیالوگ هایم را فراموش کردم. بعداً از کارگردان پرسیدم که چرا من را به عنوان شخصیت Na Yeon انتخاب کرده است و او در جواب بهم گفت که تریلر فیلم  “جوان بزرگسال مهم است” را دیده است. آن تصویر و [شخصیت من] سه جین از فیلم «پارک هوا یانگ» باید [برای او] خاطره انگیز بوده باشد.»

پارک جی هو افزود: «راستش را بخواهید، کارگردان دیروز برای من یک پیام فرستاد و گفت که من توجه او را جلب کردم زیرا احساس می کند من کودکی روشن، جسور هستم. خیلی متاثر شدم اگرچه او اضافه کرد، “اما تو دیگر بچه نیستی.” من امسال 20 ساله شدم [البته به حساب کره ای].(اگر با نحوه محاسبه سن کره ای آشنا نیستید،پست “12 فرهنگ عحیب مردم کره جنوبی” را مطالعه بفرمایید.)

یو چان یانگ اشاره کرد: «آه! به من هم همین را گفت! قبل از شروع پروژه، او نوشته بود از باران خیس نشو.»

چو یی هیون توضیح داد: «در طی یک جلسه، کارگردان ازم پرسید که می‌خواهم چه نوع ژانری را بازی کنم؟ قبل از فیلم‌برداری «لیست پخش بیمارستان»، بیشتر نقش‌هایی را بازی می‌کردم که در آن خون، عرق و اشک زیادی ریختم، بنابراین گفتم: «می‌خواهم کاری آرام انجام دهم. من می خواهم با خون، عرق و اشک رابطم تموم کنم.» او پاسخ داد:« چه کار کنیم؟ این یک پروژه زامبی است.» چو یی هیون ادامه داد: «خوشبختانه، من واقعا پروژه های زامبی را دوست دارم.»

بازیگران همچنین این نکته را به اشتراک گذاشتند که زامبی‌های سریعی که در داستان‌های زامبی‌ کره‌ای نمایش داده می‌شوند همان چیزی است که آنها فکر می‌کنند مخاطبان جهانی را جذب می‌کنند. چو یی هیون به اشتراک گذاشت که همه آنها مجبور بودند به این دلیل در کلاس های آمادگی حرکات اکشن شرکت کنند و توضیح داد:« “حتی اگر صحنه های اکشنی نداشتیم که در آن با زامبی ها مبارزه می کردیم، فقط برای فرار از آنها به استقامت زیادی نیاز داشتیم.”»

وقتی از یو چان یانگ در مورد جذابیت منحصر به فرد «همه ما مرده‌ایم» پرسیده شد،اون این شکلی پاسخ داد:«در حین فیلمبرداری، از کنار مدرسه‌ای که قبلاً به آن میرفتم، قدم زدم و ناگهان فکر کردم:«وای… اگر یک زامبی اینجا بیاد زنده می‌مونم؟ با این حال، «همه ما مرده‌ایم» درامی است که آن موقعیت را به تصویر می‌کشد. به نظر سرگرم کننده نیست؟»

لومون افزود: «بیش از هر چیز، درام در «همه ما مرده‌ایم» وجود دارد. علاوه بر زامبی ها، روابط دوستی و عشقی را در بین دوستان ایجاد می کند.

از آنجایی که این درام بر اساس یک وبتون است که در اصل 13 سال پیش منتشر شد، بازیگران برخی از تفاوت‌های بین این دو اثر را توصیف کردند. لومون به اشتراک گذاشت: «ما خیلی تلاش کردیم تا مانند دانش آموزان دبیرستانی کره ای مدرن عمل کنیم. در مقایسه با 13 سال پیش که وبتون ساخته شد، اکنون فرهنگ دانش آموزان دبیرستانی متفاوت است. ما بداهه‌های زیادی را گنجانده‌ایم که به دبیرستان‌های کره‌ای امروزی می‌رسد.»

در میانه یک موقعیت پرتنش که همه دانش‌آموزان باید با هم کار کنند، لی یو می نقش پست و غیر دوستانه Na Yeon را بازی می‌کند، پس از اینکه قبلاً عشق زیادی برای نقش جی یانگ شیرین در “سریال بازی مرکب” دریافت کرده بود.

لی یو می توضیح داد که چرا هنوز نمی تواند از نا یون متنفر باشد و گفت: “نا یون کسی است که واقعاً به احساساتی که احساس می کند وفادار است. با این حال، از سوی دیگر، از آنجایی که او انسان‌دوست‌ است، اگر دوباره روی آن تمرکز کنید، جنبه‌هایی وجود دارد که متوجه می‌شوید چرا نا یون چنین رفتار کرده است.»

یو چان یانگ گفت: «اگرچه شخصیت نا یون کمی بد است، اما او چیزی نمی گوید که درست نباشد. در زندگی واقعی، شما به چنین کسی نیاز دارید.»

لی یو می با خنده از شخصیت نایون دفاع کرد و افزود: “او چاره ای جز عجله ندارد زیرا باید زنده بماند. تمایل او به زندگی فقط به شکل دیگری بیان شد. نا یون هر کاری از دستش بر می آید انجام می دهد چون انسان است. به همین دلیل است که فکر می کنم مردم برای او ترحم می کنند. اگر او واقعاً بد است، به این معنی است که من خوب عمل کردم، درست است؟ اگر نفرت دریافت کنم، فکر می کنم که به اندازه میزان نفرتی که دریافت می کنم، این کار را انجام داده ام. اگر نفرت بفرستید خوب است و اگر به او ترحم کنید خوب است.»

با توجه به موفقیت جهانی درام، از بازیگران پرسیده شد که امیدوارند کدام فرد مشهور به آنها توجه کند. از آنجایی که لی یو می پس از «بازی ماهی مرکب»، افزایش زیادی را در فالورهای خود در شبکه های اجتماعی دریافت کرده است، بیان داشت  که از دریافت فالو از بازیگر چون وو هی بسیار هیجان‌زده بوده است .

پارک جی هو،تیموتی شالامه را انتخاب کرد در حالی که چو یی هیون زندایا را انتخاب کرد. یو چان یانگ بازیکن فوتبال سون هیونگ مین را انتخاب کرد و افزود: «یک بار، دله آلی،بازیکن تیم فوتبال تاتنهام انگلستان، صحنه ای از «بازی ماهی مرکب» با بازی لی یو می را در رسانه های اجتماعی خود آپلود کرد. نمیدونی چقدر حسودی کردم.» در نهایت، لومون به اشتراک گذاشت که می‌خواهد با  دریک،رپر کانادایی،دوست صمیمی شود و امیدوار است که از لی بیونگ هون فالو داشته باشد.

چو یی هیون در مورد فضای صحنه فیلمبرداری اظهار داشت: «قبل از شروع فیلمبرداری با هم صمیمی شده بودیم. ما در دفتر کارگردان برای جلسات زیادی باهم ملاقات داشتیم، اماکارگران با گفتن اینکه ما باید بدون نگاه کردن به فیلمنامه بازی کنیم و باهم وقت بگذرونیم به ما فرصت های زیادی رو داد که بیشتر بهم نزدیک بشیم. بجز این ما همچنین چندین ماه با هم در کلاس های آمادگی صحنه های اکشن شرکت کردیم و وقتی کارمون تمام شد برای غذا خوردن بیرون می رفتیم. در نتیجه، ما توانستیم در مورد چیزهای زیادی در مورد بازیگری صحبت کنیم و هم افزایی خوبی را به نمایش بگذاریم.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
10 نظرات
 1. هومان نمکی زاده اصفهانی می گوید

  سریال بسیار بسیار جذابی به نظر میاد.از اینکه تجربیات بازیگران درمورد ساختش رو به اشتراک گذاشتی،ممنونم

  1. ملیکا حکیم می گوید

   بله درسته
   ممنون از نظرتون☺️

 2. نرجس حسینعلی پور می گوید

  عالی بود ممنون خسته نباشید😍❤️

  1. ملیکا حکیم می گوید

   مرسی☺️💜

 3. سینا جوادپور می گوید

  ممنون بابت پستت جالب بود کلا سریال خیلی خفنی بود از همه نظر

  1. ملیکا حکیم می گوید

   آره دقیقا

  2. ملیکا حکیم می گوید

   ممنون از تو که نظر دادی

 4. Dream 13 می گوید

  جالب بود به خصوص جایی که لو یو می گفته بود فکر می‌کرده رد شده ولی در واقع توجه کارگردان را به خودش جلب کرده بود یا جایی که یکی از بازیگران بیان کرده بود که با عبور از کنار مدرسه ای به این فکر کرده که اگه زامبی ها به اونجا حمله کنن و اون اونجا باشه زنده میمونه یا نه و دقیقاً این سریال هم در محیط مدرسه رقم خورده انگار که کارگردان افکار اونو از قبل خونده.
  خسته نباشید 😊

  1. ملیکا حکیم می گوید

   وای آرهههه. اصن انگار کارگردان ذهن خوانی کرده بوده😂
   به نظر من خیلی سریال قوی هست واقعا

  2. ملیکا حکیم می گوید

   ممنون که نظر دادی🤗🤗😊