درز کردن اطلاعات شخصی جیمین در فضای مجازی!

گزارش شده که اطلاعیه سلب مالکیت جیمین عضو بی تی اس به صورت آنلاین درز پیدا کرده

یک کاربر ناشناس در 24 آوریل، یک پست با محتوا اخطار سلب مالکیت که ظاهرا برای جیمین عضو بی تی اس بوده را در “DC Insid” منتشر می کند. فرستنده اصلی هم اکنون پست مذکور را حذف کرده است. گزارش شده که تصاویر حاوی اطلاعات شخصی جیمین بود و این تصاویر هم اکنون در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

یک کاربر ناشناسی از جامعه کارمندی در “Bilid” (برای عضویت در این برنامه باید حتما با ایمیل کاری خود وارد شوید  و این ایمیل ثبت می شود) اعلام داشت: این پست هفت ساعت قبل از انتشار مقاله خبری مربوط به توقیف آپارتمان جیمین منتشر شده است. برای پیدا کردن همچین سندی شما باید تمام 13 رقم شماره تامین اجتماعی شخص رو بدانید، احساس میکنم شخصی که این کار را کرده اطلاعات شخصی جیمین را به خوبی می شناخت.

وی که در وزارت کار و امور اجتماعی مشغول است ادامه داد: این موضوع به جدا از آگاه نبودن جیمین نسبت به پرداخت حق بیمه است.

در همین حال گزارش شده است که جیمین تمام حق بیمه درمانی عقب افتاده خود را که بالغ بر 28 میلیون وون (22432 دلار) بود، تنها پس از چهار اخطار پرداخت کرده است. توقیف آپارتمان جیمین 22 آوریل  سه ماه پس از اعلام اولیه لغو گردید.

خدمات درمانی ملی کره جنوبی توضیح داد که  این موضوع و حذف شدن بخشی از متن اطلاعیه را پیگیری خواهد کرد.

 

در کره، هرکس که شرایط قانونی خاصی داشته باشد( از جمله اتباع خارجی مقیم کره) بدون در نظر گرفتن اهداف شخصی، ملزم به عضویت در بیمه درمانی هستند و پرداخت حق بیمه نیز اجباری است.

پاسخ بیگ هیت مبنی بر توقیف آپارتمان جیمین!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!

2 نظرات
  1. مریم می گوید

    عجب×_×

    1. سینا جوادپور می گوید

      طرف رو بگیرن مشخص میشه