اولین مینی آلبوم گروه LE SSERAFIM + آخرین اخبار درمورد کیم گارام

اولین گروه دختر کیپاپی جدید کمپانی هایب (HYBE) و سورس موزیک (Source MUSIC) با نام “LE SSERAFIM”، با انتشار اولین مینی آلبوم خود در تاریخ 2 می با عنوان “FEARLESS”، دبیو خود را انجام دادند. در ادامه این پست از وبسایت تهران تا سئول با جزئیات بیشتری از این خبر در خدمت شما عزیزان هستیم.

آخرین خبر ها درمورد کیم گارام عضو گروه LE SSERAFIM

در این چند روز اخیر خبر هایی مبنی بر قلدری کیم گارام عضو “LE SSERAFIM” در دوران  راهنمایی اش، داخل فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

این اتهامات و خبر ها از جایی شروع شد که یک نتیزن با انتشار عکسی اظهار داشته کیم گارام در زمان راهنمایی همراه با دوستانش قلدری می‌کردند و حتی یک اخطاریه از سمت مدرسه دریافت می‌کند که در آن نامش به عنوان کسی که به دانش آموز حمله کرده ذکر شده است. او حتی برای اثبات حرفش عکس دست جمعی دوران راهنمایی‌اش را منتشر کرده که کیم گارام در آن عکس حضور دارد. او همچنین می‌گوید که خودش نیز قربانی این ماجرا بوده است.

بعد از آن کمپانی” Source Music” اعلام کرد که نسبت به این خبر اقدامات قانونی خود را آغاز کرده  و همه چیز را از طریق مراجع قانونی اعلام می‌کند.

مشخص شد که یو ایونسو شخص قربانی این ماجرا ذکر شده کسی که اعلام کرده کیم گارام در زمان راهنمایی قلدری می‌کرده است. او با تیم حقوقی Daeryun  از طریق قانون نسبت به این ماجرا ها اقدام کرد.

این تیم حقوقی در جدیدترین اظهارات خود جزئیاتی از اتفاقات و تجربیات این قربانی را منتشر کرد:

 • قربانی یو ایون سو  از آپریل تا می 2018 توسط کیم گرام و دوستانش مورد قلدری و آزار و اذیت قرار گرفته است، او بعد از این اتفاق مدرسه اش را عوض کرده.
 • در تاریخ 4 ژوئن  2018 کمیته مقابله با خشونت مدرسه‌ای برگزار شد و در نتیجه کیم گارام قلدر شناخته شد و طبق ماده 5-1-17 موظف به گذراندن 6 ساعت آموزش ویژه شد و والدین او طبق بند 9 همین ماده موظف شدن تا 5 ساعت آموزش ویژه بگذرونن و طبق ماده 1-1-16 برای یو ایون سو دوره های روانشناسی و روان درمانی در نظر گرفته شد.
 • بعد از انتشار اخبار قلدری کیم گارام و ادعا کمپانی هایب در مورد بی اساس بودن مدارک، قربانی یو ایون سو دوباره مورد حمله طرفداران گارام قرار گرفت تا جایی که او دوباره دچار اختلال اضطراب و تروما شد. بعد از این مسئله از کسانی که کامنت تهدید آمیز می‌نوشتند شکایت کردیم.
 • با توجه به فشار روحی که به خاطر کامنت های منفی و تهدید آمیز به قربانی وارد شد او سعی کرد به زندگی خود خاتمه دهد، اما خوشبختانه نجات پیدا کرد، هر چند از نظر روحی در وضعیت خوبی قرار ندارد و مادرش از او مراقبت می‌کند.
 • ایون سو در ابتدا قصد نداشت از گارام شکایت کند اما بعد از موضع سرسخت کمپانی هایب و ادعا آن ها در مورد غلط بودن ادعا موکل ما، والدین او تصمیم گرفتند تا از طریق قانون به این مسئله رسیدگی کنند و ما آمادگی  این را داریم که در صورت امتناع کمپانی هایب از پذیرش گناهکار بودن هنرمندشان از مدارک کامل تر و دقیق تری از جزئیات قلدری گارام پرده برداری کنیم.

سپس کمپانی هایب طی یک بیانیه توضیح می‌دهد که تیم حقوقی Daeryun مواضع خودشان را به صورت کاملا یک جانبه و تنها با در نظر گرفتن اطلاعاتی که برای این تیم مفید بوده اعلام کردند. 

همچنین کمپانی جزئیات درگیری را نیز اعلام کرد:

 • یو ایونسو در رختکن مدرسه از دوست گرام بدون اجازه عکس گرفته و عکس را به همراه دوستانش در فضای مجازی پخش کرده و کیم گارام از این موضوع عصبانی شده، بین آنها بحثی شکل گرفته اما هیچ وقت درگیری فیزیکی انجام نشده، ایونسو به مدیر مدرسه گفته که گارام و دوستش برای او قلدری کرده است و از کمیته مدرسه خواست تا به این موضوع رسیدگی کند اما قبل از تشکیل کمیته او مدرسه خود را تغییر داده و در نهایت این فقط گارام و دوستانش بودند که مجازات شدند. بسیاری از دانش آموز این قضیه را به یاد دارند و حاضرند شهادت بدهند.
 • بعد از رأی کمیته او در مدرسه تحت فشار روحی و روانی به خاطر تمسخر هایی که از سمت بقیه دانش آموز ها می‌شد، قرار گرفت.
 • گارام از زمان دبیو تا الان تحت فشار روحی شدیدی بوده و به اختلال اضطراب و تروما دچار شده است.
 • او هیچ گاه:
 • برای دانش آموزی قلدری نکرده.
 • کسی رو مجبور به رفتن از مدرسه نکرده 
 • زیر سن قانونی سیگار نکشیده و مشروب نخورده
 • به هنرمند دیگه توهین نکرده 
 • قبلا کار آموز یک کمپانی دیگه نبوده و از آنجا اخراج نشده

کیم گارام به علت اضطراب و استرسی که این چند روز به او وارد شده است تصمیم گرفته تا به طور به موقت فعالیت خود را متوقف کند.


آهنگ های مینی آلبوم “FEARLESS” گروه LE SSERAFIM


این ویدیوها از یوتیوب می‌باشند و برای تماشای آنها باید از فیلترشکن استفاده کنید.

موزیک ویدیو “FEARLESS” از گروه LE SSERAFIM

دومین تیزر موزیک ویدیو FEARLESS

اولین تیزر موزیک ویدیو FEARLESS

تریلر مینی آلبوم “FEARLESS” گروه LE SSERAFIM

فوتو تیزرهای مینی آلبوم FEARLESS

مینی آلبوم FEARLESS مینی آلبوم FEARLESS مینی آلبوم FEARLESS مینی آلبوم FEARLESS مینی آلبوم FEARLESS

ترک لیست مینی آلبوم FEARLESS

ترک لیست مینی آلبوم FEARLESS

فوتو تیزرهای هاه یون جین

هاه یون جین

هاه یون جین

هاه یون جین

هاه یون جین

ویدیو تیزر هاه یون جین

فوتو تیزرهای کازوها

کازوها کازوها کازوها کازوها

ویدیو تیزر کازوها

فوتو تیزرهای کیم چه وون

کیم چه وون کیم چه وون کیم چه وون کیم چه وون

ویدیو تیزر کیم چه وون

فوتو تیزرهای هونگ یون چه

هونگ یون چه هونگ یون چه هونگ یون چه هونگ یون چه

ویدیو تیزر هونگ یون چه

فوتو تیزرهای کیم گارام

کیم گارام کیم گارام کیم گارام کیم گارام

ویدیو تیزر کیم گارام

فوتو تیزرهای ساکورا

ساکورا ساکورا ساکورا ساکورا

ویدیو تیزر ساکورا

لوگو موشن گروه LE SSERAFIM


نظر شما راجع به موزیک ویدیو دبیوی این گروه و عملکردشون چیه؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
4 نظرات
 1. Jina می گوید

  چطور میتونم دانلود کنم؟

  1. Dream 13 می گوید

   به منظور رعایت قوانین کپی رایت و احترام به حقوق هنرمندان ما توی سایت مون امکان و ویژگی دانلود نداریم اما شما میتونید از طریق اسپاتیفای که در بالا گذاشتیم استریم بزنید و از هنرمند مورد علاقه تون و آثارش حمایت کنید و علاوه بر اون از گوش دادن به موسیقی هاشون هم لذت ببرید ☺️🌹

 2. Rey می گوید

  از کجا میتونم بیوگرافی اعضای لسرافیم و ببینم؟!

  1. Dream 13 می گوید

   سلام هنوز بیوگرافی این گروه رو در سایت منتشر نکردیم ولی بزودی پستی راجع بهشون در سایت مون خواهیم داشت که امیدواریم ازش لذت ببرید و اگه نظری در این زمینه دارید خوشحال میشم که باهام در میون بذارید😉❤️ در ضمن ممنون از اینکه برای مطالعه پست وقت گذاشتید 🙏🌹