تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

سریال دانشکده حقوق

0 13

 دانشکده حقوق

دانشکده حقوق (به کره ای: 로스쿨، به انگلیسی: Law School) یک مجموعه تلویزیونی محصول کره جنوبی با بازی کیم بوم، کیم میونگ مین، ریو هه یونگ و لی جونگ اون ات است که از 14 آوریل 2021 از شبکه JTBC پخش شد. در این پست از مجله فرهنگی خبری تهران تا سئول به معرفی این سریال می پردازیم.

عنوان سریال: دانشکده حقوق

نویسنده: سو این

کارگردان: کیم سوک یون

کشور: کره جنوبی

شبکه: jtbc

روزهای پخش: چهارشنبه/پنجشنبه

وضعیت: تمام شده

تعداد قسمت‌ها: 16

رده سنی: 15+

سال تولید: 2021

ژانر: دانشگاهی/حقوقی/جنایی


تریلر سریال دانشکده حقوق:


خلاصه سریال دانشکده حقوق:

سریال دانشکده حقوق

داستان این سریال درباره دانشکده حقوق دانشگاه هانگوک و اتفاقاتی که آنجا می افتد است و داستان دانشجویان و اساتید دانشکده حقوق را روایت می کند. استادی در دانشکده حقوق و شاگردانش درگیر پرونده ای بی سابقه می شوند. همچنین این سریال در مورد روند تبدیل شدن دانشجو ها به وکلای آینده نگر و پایبند به قانون و عدالت است.
در طول یک کلاس محاکمه ساختگی تحت نظارت، جسد یکی از اساتید پیدا می شود و پروفسور یانگ به عنوان مظنون اصلی دستگیر می شود. کانگ سول، هان جون هوی و سایر دانشجویان در دانشگاه هانگوک با هم کار می‌کنند تا حقیقت مرگ پروفسور سئو را فاش کنند و بی گناهی پروفسور یانگ را ثابت کنند.

بازیگران سریال دانشکده حقوق:

کیم میونگ مین در نقش یانگ جونگ هون

دانشکده حقوق

یانگ جونگ هون دادستان سابق که به دلایلی استاد دانشگاه شده و در دانشکده حقوق تدریس می کند. او سختگیر و سرد است اما افراد نزدیک به او می دانند که او واقعا چطور آدمی است.


کیم بوم در نقش هان جون هی

سریال دانشکده حقوق

هان جون هی دانش آموز سال اولی که همیشه نمرات برتر را در بین همسالانش می گیرد. او دانشجوی باهوشی است که برادرزاده استاد کشته شده نیز هست.


  هی یونگ در نقش کانگ سول A

دانشجوی سال اولی که از طریق پذیرش ویژه وارد دانشکده حقوق شد. او به سختی توانست وارد دانشکده حقوق شود. او دوست خوب یه سول و همچنین خواهر دوقلوی اریکا شین است.


لی جونگ یون در نقش کیم یون سوک

یک قاضی سابق که به استاد دانشکده حقوق تبدیل شده و حقوق مدنی را تدریس می کند. او استاد مورد علاقه دانشجویان است. او دوست خوب پروفسور یانگ بوده و تمام تلاش خود برای اثبات بی گناهی او انجام می‌دهد.


گو یون جونگ در نقش جین یه سول


لی سو کیونگ در نقش کانگ سول 


لی هوی جانگ در در نقش کو یونگ چانگ


لی دیوید در نقش سئو جی هو


نکاتی درباره سریال دانشکده حقوق:

ریو هی یانگ که نقش اصلی را در این سریال بازی می‌کند، صحنه‌های بسیاری را از بازیگران این سریال دزدیده بود زیرا شخصیت او سرسختانه، تحسین‌انگیز و بسیار پرانرژی بود! علاوه بر این، کیم سوک یون فردی باتجربه که کارگردانی سریال را بر عهده داشت با خلاقیت منحصر به فردش در سریال به ما کمک کرد تا بسیاری از نماهای دوربین گسترده، فراگیر، گرفتن حالات چهره شخصیت‌ها در یک کلاس بزرگ دانشکده حقوق را با تمام وجود حس کنیم و با دانشجویان و اساتید احساس نزدیک بودن بیشتری داشته باشیم حتی زمانی که شخصیت‌ها تحت استرس یا رفتار شدید قرار داشتند، بتوانیم به طور کامل احساس آن شخصیت ها را درک کنیم.
از دیدن دانشکده حقوق بیشتر از دیگر سریال های حقوقی که در این سال‌ها دیده‌ام لذت بردم. بقیه سریال ها با ژانر حقوقی سعی داشتند کمی متفاوت از دیگران باشند، به زندگی قاضی، وکیل و دادستان می پرداختند و بر انواع مختلف پرونده های حقوقی  تاکید داشتند اما دانشکده حقوق شاید از بسیاری جهات با سایرین متفاوت بود زیرا اکثر شخصیت‌های آن وکیلانی تازه‌کار در دنیای حقوق بودند. ما دانشجویان حقوق را از ابتدای اولین سال تحصیلی خود می بینیم که تا سال بعد از فارغ التحصیلی پیشرفت می کنند، تا زمانی که آنها تجربه بیشتری در انجام پرونده های مختلف در دنیای واقعی پیدا می کنند. همچنین لحظات طنز بیشتری نسبت به برخی دیگر از نمایش‌های با مضمون قانون داشت.

در مورد تنها کاری که اگر به جای نویسنده بودم، به گونه‌ای متفاوت انجام می‌دادم، این بود که وقتی صحبت از عاشقانه‌های احتمالی میان شخصیت‌های اصلی به میان می‌آمد، به مخاطب پایان باز کمتری ارائه می‌کردم. احساسات محبت‌آمیزی که گاهی به نظر می‌رسید وجود دارند، اما هرگز شاهد هیچ پیشرفتی در آن‌ها نبودیم. درکل اگر بخش عاشقانه را درنظر نگیریم، دانشکده حقوق با اتفاقات رضایت‌بخش به پایان رسید. به طور کلی من واقعاً از دیدن دانشکده حقوق لذت بردم و به شما هم پیشنهاد می کنم که این سریال را ببینید.


کنفرانس مطبوعاتی سریال دانشکده حقوق:

کنفرانس مطبوعاتی سریال کره ای دانشکده حقوق در 14 آوریل 2021 و با حضور بازیگران و عوامل این سریال برگزار شد. در این مراسم کیم بوم با لباسی مشکی ظاهر شد که تمام توجه همه را به خود جلب کرد.

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!