کریستال بر روی اولین جلد دیجیتال مجله ELLE

کریستال (Krystal Jung) با تصاویر جذاب کریستال خود در اولین جلد دیجیتال مجله ELLE، توجه همه را به خود جلب کرد. در ادامه این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح جزئیات این خبر می‌پردازیم.

کریستالکریستال با نگاهی کاملاً متفاوت در مقابل دوربین به سرعت توجه ها را به خود جلب کرد. او با وجود اینکه مشغول فیلمبرداری فیلم جدید شبکه ی KBS 2TV با عنوان «عشق دیوانه» و فیلم جدید کارگردان کیم جی وون (Kim Jee Woon)، «تار عنکبوت» بود اما توانست در جدیدترین تصویربرداری دیجیتال مجله ELLE هم شرکت کند.

کریستالکریستالاو یک بار دیگر با ظاهر جذاب و خیره کننده خود به عنوان یک نماد کاریزماتیک مد، توانست توجهات عظیمی را به خود جلب کند.

کریستالدر تاریخ 1 آوریل، جلدهایی که تصویر کریستال بر روی آنها بود، جلدهای متحرک، تصویر کامل و فیلم های نمایش مد به طور انحصاری در وب سایت مجله ELLE و پلتفرم های رسمی رسانه های اجتماعی منتشر شدند و محتواهای بیشتری هم در تاریخ 2 آوریل به اشتراک گذاشته شدند که از جمله‌ی آنها محتوایی ویدیویی بود که شامل جذابیت های کریستال می‌شد.

مطالب پیشنهادی

کریستالجذابیت های دیگری از کریستال در این عکسبرداری ها به طور متوالی از طریق کانال یوتیوب ELLE با طرفداران به اشتراک گذاشته خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ