هنرمندان کره ای به عنوان پرنس های دیزنی

چه کسی شاهزاده های خیره کننده ی فیلم های دیزنی را دوست ندارد؟ شاهزاده‌های این فیلم‌ها با ظاهرهای جذاب و شخصیت‌های جوانمردانه‌شان دل های مخاطبان را از آن خود میکنند، اما اگر این شاهزاده‌ها وارد دنیای سرگرمی‌های کره‌ای شوند، چه؟ تهران تا سئول در این پست ده سلبریتی کره ای را معرفی می کندکه طبق نظر مخاطبان شباهت زیادی به شاهزاده های بزرگ دیزنی دارند!


1.پارک سئو جون

فلین رایدر: فلین شخصیت محبوب«Tangled»،که به خاطر اظهارات بداخلاقش شناخته می‌شود، اما شخصیت شیرین و ملایم او،تضادی دلنشین را در شخصیتش بوجود آورده که مورد توجه طرفداران میباشد.
پارک سو جون نیز بارها و بارها با بازی در فیلم‌های «Fight For My Way» و «She Was Pretty» ثابت کرده است که او می تواند هم طعنه آمیز باشد و هم شیرین!

 

2.وونهو

هرکول: هرکول یک شخصیت جذاب که بیشتر به خاطر تناسب عضلانی و هیکل بزرگ که همیشه نجات دهنده است،شناخته میشود.
وونهو تا حد زیادی مناسب این چهره و شبیه به این شخصیت است.با تناسب بدنی فوق العاده و هیکل تراشیده اش یک هرکول واقعی است،علاوه بر آن این مرد میتواند آواز بخواند که یک نکته مثبت برای تئاترها و فیلمهای موزیکال محسوب میشود.

 

3.جانگ کوک

لی شانگ:پسر یک فرمانده ارتش با مهارت‌های نظامی استراتژیک عالی،که باید تحت آموزش‌های سخت‌گیرانه قرار بگیرد، اما جذابیت او، سمت پنهان اوست. چه کسی بهتر از جونگ کوک BTS برای این نقش مناسب است، زیرا او به کار کردن علاقه دارد و تمام تلاشش را برای محافظت از ارتشش (آرمی)،طرفدارن، انجام می دهد.این یه برگ ۳ امتیازی برای جونگ کوک است و مانیز نمی توانیم هرگز این مرد را فراموش کنیم.

4.جیمین

شاهزاده اریک: BBQ در سال 2016 جیمین به دلیل شباهت عجیبش به شاهزاده اریک در فیلم «پری دریایی کوچک» خبرساز شد. نه تنها این، با صدای فرشته ای جیمین و آواز آریل، یک جفت هماهنگ وجود دارد،از این گذشته، جیمین مهارت های خود را در دوبله یکی از قسمت های “Run, BTS” به نمایش گذاشت، بنابراین شکی نیست که او شاهزاده اریک لایو اکشن را میتواند به بهترین نحو اجرا کند.

 

5.نام جو هیوک

شاهزاده ناوین: نام جو هیوک شاید این به خاطر شخصیت باهوش و بازیگوش او در «پری وزنه‌بردار، کیم بوک جو» شناخته شده باشد، اما درست مثل شاهزاده ناوین که در «شاهزاده خانم و قورباغه» شخصیتی بی‌خیال دارد، نام جو هیوک این نقش بی خیال را میتواندبا جذابیت‌های پسرانه‌اش کاملاً پرکند.

 

6.جین یونگ

شاهزاده چارمینگ:در موارد متعددی به خاطر رفتار و آداب عالی خود نسبت به همکاران و مردم و سالمندان مورد ستایش قرار گرفته است. جین یونگGOT 7 با شخصیتی که به دیگران اهمیت زیادی می دهد، برای حکومت بر ملت ها و پادشاهی ها مناسب است و شاهزاده ای عالی خواهد بود.

 

7.ورنون

شاهزاده فیلیپ: هاله و شخصیت ورنون Seventeen، حال و هوای شاهزاده ای را ایجاد می کند. همانگونه که شاهزاده فیلیپ حیرت انگیز است ورنون حضور خیره کننده ای دارد و بنابراین توجه همه افراد را به خود جلب می کند. شاهزاده فیلیپ از “زیبای خفته” با مهارت های رقص خود شخصیتی کاملاً جذاب را دارد و ورنون نیز از این امر مستثنی نیست.

 

8.جی چانگ ووک

شاهزاده:وقتی به شاهزاده های دیزنی فکر می کنیم، نمی توانیم کلاسیک ترین و قدیمی ترین شاهزاده در «سفید برفی و هفت کوتوله»را فراموش کنیم. ثابت کردن وفاداری خود به کسانی که دوستشان دارد و تمام تلاشش را برای نجات آنها در مواقع دشواری انجام می دهد، از ویژگی های شاهزاده است .جی چانگ نیز در نقش هایش در«K2» و «شریک مشکوک» به همراه «شفا دهنده» ثابت می کند که او یک نگهبان واقعی و با وفا است.

 

9.پارک هیونگ شیک

کریستوف:کریستوف را از فیلم «یخ زده» که همیشه در کنار پرنسس آنا بوده، میشناسیم پارک هیونگ شیک نیز به خاطر شخصیت دوستانه و حمایت اخلاقی عالی اش مشهور است وهمیشه حمایت لازم را برای کسانی که دوستشان دارد را ارائه می کند.

 

10.کیم سو هیون

علاءالدین: کیم سو هیون یکی از بازیگرانی است که کارنامه‌اش بسیار گسترده است، از ایفای نقش یک بیگانه در «عشق من از ستاره»، یک شاهزاده سلطنتی سنتی در «ماه خورشید را در آغوش می‌گیرد» و پرستار در فیلم «اشکال ندارد خوب نباشی» ثابت می‌کند که با هر نقشی که در آغوش می‌گیرد می‌تواند کاملاً از پسش بربیاید. بنابراین دیدن او برای اجرای دوباره در نقش یکی از محبوب ترین شخصیت های دیزنی ،علاءالدین،و اجرای تضادی زندگی مستقل در عین زیر نظر پوشش سلطنتی قرار گرفتن، دیدنی خواهد بود.

 

 

هنرمند محبوب شما شبیه کدام شاهزاده است؟!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. سانیا سنچولی می گوید

    خیلی پست جالبی بود بنظرم همه از لحاظ شخصیتی و یا ظاهری به پرنسس های منتخب دیزنی میخوردن ولی هضم جی چانگ ووک سخته برام.
    البته نمیدونم بیمکس رو دیزنی ساخته یا نه ولی تاداشی توی این فیلم خیلیییی شبیه چن اکسو هستش.