تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

کیم هیون جونگ ازدواج می‌کند.

5 345

 

خواننده و بازیگر کیم هیون جونگ ازدواج میکند.


در ۲۷ فوریه، TV Daily خبرِ ازدواج کیم هیون جونگ با دوست دختر غیر سلبریتی خود را داد.
بر طبق این خبر، این زوج، به دلیل مشکلات کووید ۱۹، برنامه‌ای برای برگزاری مراسم ازدواج ندارند. همچنین در ادامه‌ی خبر، از این زوج به عنوان دوست‌های صمیمی یاد شده که یکدیگر را برای مدت طولانی می‌شناخته اند.


بعدتر در ۲۷ فوریه، کیم هیون جونگ خبری به عنوان کنسرت هدیه، «کلماتی که میخواهم بگویم» را با فن‌های خود به اشتراک گذاشت. وی گفت «مطمئن نیستم چطور این را بگویم. من تصمیم گرفته‌ام تا بقیه‌ی عمرم را با کسی که در زمان‌های سخت و خسته کننده کنار من بوده، سپری کنم».


او ادامه داد، « وقتی به گذشته‌ام تا الان نگاه میکنم، من خیلی عشق و توجه دریافت کرده‌ام. خالصانه از شما طرفدارانم سپاسگزارم که تماماً در تیره ترین و سخت ترین روزها کنارم بوده‌اید. از آن جایی که میتوانیم شخصاً یکدیگر را ملاقات کنیم و حرف بزنیم، فکر میکنم امروز خیلی پرمعناست. این عشق و حمایت شما در تاریک ترین روزهایم بود که به من اشتیاق و توانایی شروع دوباره را در نیمه‌ی دوم زندگیم داد. احساس میکردم پشیمان خواهم شد اگر خودم را با توجه به میزان عشق و حمایتی که از طرفدارانم دریافت کردم، محدود به کلمات کنم، پس میخواهم از موقعیت این کنسرت استفاده کنم و این خبر را به شما بدهم.»

تبلیغات

5 نظرات
 1. آواتار سارا موحدی
  سارا موحدی می گوید

  خیلی هامون با سریال پسران برتراز گل خاطره داریم ،جدا از اینکه خبر فوق العاده ایه اما شنیدنش باعث میشه کمی ناراحت بشم :)))امیدوارم خوشبخت بشن

  1. آواتار آستیاژ رئیسی
   آستیاژ رئیسی می گوید

   نصف کی‌درامرهای ایران روی کیم هیون جونگ غیرت داشتن پس برای همه درعین خوشحال کننده بودن، ناراحت کننده هم بوده 😂

 2. آواتار Dream 13
  Dream 13 می گوید

  عزیزم امیدوارم که همیشه خوشبخت، موفق و سالم باشن و زندگی خوبی رو در کنار هم رقم بزنن. من با دیدن سریال پسران فراتر از گل باهاشون آشنا شدم.خیلی خوشحال شدم که این خبر رو شنیدم.
  خسته نباشید 😊

  1. آواتار آستیاژ رئیسی
   آستیاژ رئیسی می گوید

   جیهوی ویولونیست برتر از گل (:
   ممنونم 😊

   1. آواتار Dream 13
    Dream 13 می گوید

    آره😍 صحنه ویولون زدنش توی این سریال خیلی برای من دوست داشتنی و جذاب بود و فکر کنم از کل سریال فقط همین صحنه رو خیلی خوب و واضح یادمه😂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!