تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

بازیگران سریال «ازدواج مجدد و آرزوها»، درگیر روابط پیچیده می‌شوند!

0 745

 برای یک ترن هوایی جذاب در سریال نتفلیکس «ازدواج مجدد و آرزوها» آماده شوید!Remarriage and desires
«ازدواج مجدد و آرزوها» با بازی کیم هی سان، لی هیون ووک، جونگ یو جین، پارک هون و چا جی یون، حول محور “آژانس رکس” می‌چرخد، یک آژانس خواستگاری که متخص ازدواج مجدد مشتریان جاه طلبی است که برای ازدواج با همسران ثروتمند تلاش می‌کنند. این پنج بازیگر نقش افرادی را به تصویر می‌کشند که به دلایل مختلف در رکس جمع می‌شوند. کارگردانی این درام برعهده کارگردان کیم جونگ مین است.

Remarriage and desires
کیم هی سان در نقش سئو هی سونگ، زن و مادری معمولی است که به دلیل مرگ ناگهانی همسرش همه چیز را از دست می‌دهد و برای انتقام از جین یو هی (جونگ یو جین)، کسی که زندگی او را خراب کرده است، به عضویت آژانس روی در می‌آید. جین یو هی وکیلی است که برای به دست آوردن آنچه می خواهد همه چیز سر راهش را نابود می‌کند.
لی هیون ووک، نقش لی هیونگ جو، رئیس یک شرکت مخاطره‌آمیز خودساخته را بازی می‌کند. پارک هون به چا سوک جین تبدیل می‌شود. پروفسوری که با نامادری‌اش چوی یو سون (چا جی یون) بر سر میراث عظیمی می‌جنگد. از طرفی پدر چوی یو سون مدیر عامل رکس است. یک آژانس برتر خواستگاری که به شدت معتقد است “ازدواج تجارتی است که در آن عرضه و تقاضا تلاقی می کنند.”

Remarriage and desires
کیم جونگ مین، کارگردان سریال، خاطرنشان کرد: «بعضی از مردم فکر می کنند ازدواج تکمیل عشق است، اما برخی دیگر معتقدند که این ازدواج وسیله ای برای افزایش موقعیت، ثروت و حفظ قدرت است.» این درام بر ایده دوم متمرکز است و طمع انسان ها را از طریق تجارت ازدواج که معمولاً رده های بالاتر درگیر می شوند، نشان می‌دهد.
او در مورد شخصیت‌ها توضیح داد: «به نظر می‌رسد که آنها خواسته‌های کاملاً متفاوتی دارند. آنها فقط متفاوت شروع می کنند، اما همه اینها ناشی از “عشق به خود” است. همانطور که این افراد را در حال مسابقه دادن به سمت جاه طلبی های خود می‌بینید، امیدوارم زمانی باشد که از خود بپرسید چه نوع جاه طلبی هایی دارید و چگونه زندگی می‌کنید.»

Remarriage and desires
لی هیون ووک گفت: «یک شرکت خواستگاری، موضوعی جدید بود.» جونگ یو جین نیز اظهار داشت: «این فیلم، داستانی است که هم تحریک‌آمیز و هم واقع بینانه است.»
«ازدواج مجدد و آرزوها» اخیراً نگاهی اجمالی و جالب، از شخصیت ها و نحوه درگیر شدن آنها با یکدیگر را به اشتراک گذاشته است. اول از همه، سئو هی سونگ مشتاق انتقام گرفتن از جین یو هی است که برای رسیدن به اهدافش دست به هر کاری می‌زند. این دو شخصیت به طور مداوم درگیر جنگ اعصاب می‌شوند و دشمنی آنها باعث تشدید تنش می‌شود.

Remarriage and desires

Remarriage and desires

Remarriage and desires

لی هیونگ جو و چا سوک جین دو عضو “سطح سیاه” در آژانس رکس هستند. به این معنی که آنها ثروتمندترین اند. بنابراین افراد زیادی، خواهان ازدواج با آنها هستند. آنها با ایجاد ارتباط با سئو هی سونگ و جین یو هی، عمق داستان را افزایش می‌دهند.
چوی یو سئون به عنوان مدیر عامل رکس جذابیت خاصی دارد. با این حال او همچون راز، پنهان است. او رکس را به بهترین آژانس خواستگاری تبدیل کرد و دانستن اینکه او چه نقشی را در روابط سئو هی سونگ، جین یو هی، لی هیونگ جو و چا سوک جین بازی می‌کند، هیجان انگیز خواهد بود.

Remarriage and desires

Remarriage and desires

Remarriage and desires

«ازدواج مجدد و آرزوها» در 15 جولای نمایش داده می‌شود. تیزر این سریال را می‌توانید در این بخش تماشا کنید.

تیزر سریال «ازدواج مجدد و آرزوها»

به دلیل پخش ویدئو از یوتیوب، برای تماشای تیزر، از فیلترشکن استفاده کنید.

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!