رکوردشکنی جانگ کوک در اپلیکیشن “IdolChamp”

جانگ کوک (Jungkook) از گروه بی تی اس (BTS) با تعداد رای های باورنکردنی به عنوان بهترین وکالیست اصلی در اپلیکیشن “IdolChamp” انتخاب شد.در ادامه‌ی این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح بیشتر این خبر خواهیم پرداخت.

جانگ کوک

اپلیکیشن “IdolChamp” برنامه‌ای است که به طرفداران کیپاپ اجازه می‌دهد تا علاوه بر داشتن امکان رای دادن به اجراکنندگان در “Show Champion”، بتوانند در سایر نظرسنجی‌های مربوط به آیدل ها در این صنعت هم مشارکت داشته باشند.

جانگ کوک

اخیراً یک نظرسنجی در این برنامه انجام شد که در آن طرفداران کیپاپ به بهترین وکالیست اصلی گروه های کیپاپی حال حاضر رأی می‌دادند. این نظرسنجی که شامل خوانندگان زن و مرد می‌شد، برای مدت طولانی ادامه داشت تا آمار رأی دهندگان چندین میلیونی شود.

بلاخره اوایل امروز،این نظرسنجی بسته شد و درحالی که تعداد رأی های دو آیدل برتر اول به هم تقریباً نزدیک بودند اما با این وجود برنده اصلی و نهایی کاملاً مشخص بود.

جانگ کوک

مکنه طلایی بی تی اس، جانگ کوک، با 37.95 درصد آرا که تقریباً معادل 2.95 میلیون تعداد رأی بود، در جایگاه اول قرار گرفت! جایزه ی او برای کسب رتبه‌ی اول این نظرسنجی، یک تبلیغ رایگان برای سلبریتی در ایستگاه گانگنام خواهد بود.

دی کی

دی کی (DK) از گروه سونتین (SEVENTEEN)، با 33.78 درصد آرا، در جایگاه دوم این رقابت قرار گرفت، درحالی که بکهیون (Baekhyun) از اکسو (EXO)، با تخصیص 16.98 درصد آرا، جایگاه سوم را از آن خود کرد.

بکهیون

بقیه ی 10 نفر برتر این لیست به ترتیب عبارتند از:

4.مینی (Minnie) از جی_آیدل (GI_DLE) با 3.74 درصد آرا

مینی جی آیدل

5.بکهو (Baekho) از نیوئست (NU’EST) با 2.44 درصد آرا

بکهو نیوئست

6.هیسونگ (Heeseung) از انهایپن (ENHYPEN) با 1.61 درصد آرا

هیسونگ انهایپن

7.وندی (Wendy) از ردولوت (Red Velvet) با 1.37 درصد آرا

وندی ردولوت

8.جیهیو (Jihyo) از توایس (TWICE) با 0.97 درصد آرا

جیهیو توایس

9.جئونگ وو (Jeongwoo) از ترژر (TREASURE) با 0.71 درصد آرا

جئونگ وو

10. شی یون (Sieun) از استیسی (STAYC) با 0.45 درصد آرا

شی یون

به جونگ کوک برای این برد شایسته تبریک می‌گوییم!

جانگ کوک

در ضمن طرفدارانی که قرار است اجراهای این گروه را در کنسرت های آینده اشان ببینند، قطعاً خوش شانس هستند. زیرا که می‌توانند صدای زیبای جانگ کوک و سایر اعضا را به صورت زنده بشنوند!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ