حضور جی چانگ ووک در درامی جدید و اسرارآمیز

جی چانگ ووک(Ji Chang Wook) در درام جدید خود در نقش یک شعبده باز اسرارآمیز است که دنیایی جادویی را به تصویر می‌کشد.در ادامه این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح جزئیات بیشتری از حضور جی چانگ ووک در درامی جدید خواهیم پرداخت.

جی چانگ ووک

پوستر جدیدی برای درام “The Sound Of Magic” منتشر شده است!

حضور جی چانگ ووک در درامی جدید

سریال آینده‌ی شبکه ی نتفلیکس The Sound Of Magic خواهد بود که به عنوان یک درام موسیقی فانتزی محسوب می‌شود و به توصیف داستانی راجع به جادوگری مرموز با نام لی ائول (جی چانگ ووک) می‌پردازد که ناگهان در مقابل دختری به نام یون آی(چوی سونگ یون) که رویاهای خود را از دست داده و پسری به نام نا ایل دئونگ (هوانگ این یوپ) که مجبور به رویاپردازی است، ظاهر می‌شود.

چوی سونگ یون هوانگ این یوپ

این درام جذاب و اسرارآمیز براساس وبتون “Annarasumanara” نویسنده ها ایل کوون (Ha il Kwon) است که در سال 2010 منتشر شد و به صورت نمایشنامه درآمد.

حضور جی چانگ ووک در درامی جدید

پوستر تازه منتشر شده، لی ائول را در جایی جادویی نشان می‌دهد و لی ائول در این پوستر در یک شهربازی رویایی به همراه یک طوطی و پروانه دیده می‌شود. همچنین حباب هایی در هوا شناورند و شعبده‌باز با تورهای آبی پس زمینه پوشانده شده است و تاریکی شب بر اسرارآمیزتر شدن این فضا می‌افزاید و باعث می‌شود تا باریکه های شناور نور درهوا حتی درخشان تر و اسرارآمیزتر هم بنظر برسند.

جی چانگ ووک

علاوه بر این، جی چانگ ووک به طرز بی عیب و نقصی از لباس ها تا ظاهرش به جادوگر لی ائول تبدیل شده است و بینندگان کنجکاو هستند که بدانند او چه نقشی در تغییر زندگی یون آی و نا ایل دئونگ که میخواهند در کودکی خود باقی بمانند زیرا تحت تأثیر و فشار واقعیت ها خیلی زود بزرگ شده اند، دارد.

صدای جادو

جمله‌ای روی این پوستر است که می‌گوید:

«آیا به جادو اعتقاد داری؟»

و در واقع میخواهد که بینندگان را به سفری جادویی و پر رمز و راز دعوت کند.

درام “The Sound Of Magic” در تاریخ 6 می منتشر و نمایش داده می‌شود.

تیزر درام The Sound Of Magic با حضور جی چانگ ووک


 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ