لیبل جدید جِی پارک

جی پارک یک لیبل جدید راه اندازی کرده است!

در 3 مارس، جی پارک رسما تأسیس شرکت جدید خود به نام MORE VISION را اعلام کرد.

پیش از این، جی پارک اعلام کرده بود که از سِمت خود به عنوان مدیرعامل AOMG و H1GHR MUSIC کنار می‌رود و طرفداران کنجکاو بودند که او در آینده چه خواهد کرد. در 18 فوریه، او از طریق کانال رسمی YouTube خود در مصاحبه با “MORE TALK with Yoo Hee Yeol” اعلام کرد که در حال تاسیس یک شرکت سرگرمی جدید است.

همچنین ویدیویی را در کانال رسمی یوتیوب خود به نامِ: «عشق بیشتر، خنده بیشتر، چشم‌انداز بیشتر» آپلود کرد که این شرکت را معرفی می‌کند. در این ویدیو، جی پارک ارزش‌ها و نظرات خود را درباره عشق، خنده، و دیدگاه‌های خود رابا هم بیان می‌کند. او ابتدا با گفتن این جمله شروع می کند که چون توانسته است خود را از طریق عشقش به هیپ هاپ، آر اند بی، رقص و رپ ابراز کند، توانسته موفقیت و شناخت را از آن کسب کند.  همچنین نظر خود را به اشتراک می‌گذارد که به جای لذت بردن از تنهایی، زمانهایی که بتواند از چیزهایی با دیگران لذت ببرد، برای او بسیار پر معناست.
او ادامه می دهد: «هرچقدر هم خسته بودم به دویدن ادامه دادم زیرا می خواستم محیط بهتر و زندگی بهتری برای افرادی که دوستشان دارم ایجاد کنم.»

به همین منوال جی پارک می خواهد تلاش کند و انتظارات مردم از خود را زیر پا بگذارد. او توضیح می دهد: «مردم همیشه سعی کرده‌اند من را در یک جعبه بگذارند. و من تمام تلاشم را کرده‌ام که خارج از چارچوب بمانم.» او بعداً می‌افزاید: «من می‌خواهم چیزی بسازم که بیشتر از قبل مورد علاقه جهان باشد.»

جی پارک اولین بار در صنعت کی پاپ به عنوان یک آیدل ظاهر شد که در سال 2008 اولین عضو گروه 2PM بود. در جوایز موسیقی کره ای و در جوایز هیپ هاپ کره ای سه بار برنده “هنرمند سال” شده است. او همچنین در برنامه های مختلف مسابقات موسیقی به عنوان مربی در کره و خارج از کشور حضور داشته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ