کمک آیو و کیم گو اون به قربانیان آتش‌سوزی

آیو و کیم گواون برای کمک به قربانیان آتش سوزی در حال وقوع در اولجین کمک مالی کردند!

در روز جمعه ۴ مارچ ،یک آتش سوزی بزرگ در ساحل شرقی کره روی یک کوه،نزدیک شهر ساحلی اولجین در شمال استان گانگ سانگ شروع شد.
این آتش تا شهری نزدیک سامچوک گسترش پیدا کرد و بیش تر از صد خانه را ویران و هزاران نفر را آواره کرده است .

انجمن پل امید سازمان بین المللی امداد رسانی در بحران های طبیعی اعلام کرد که آیو مبلغ ۱۰۰ میلیون وون برای حمایت از اسکان موقت قربانیان آتش سوزی اهدا کرده بود.


آیو بعد از اطلاع از آتش سوزی، این مبلغ را اهدا کرده و با دقت در مورد اینکه قربانیان به چه نوع کمکی بیش تر احتیاج دارند فکر کرد.
این مبلغ کمکی برای ساخت سرپناه های موقتی برای خانواده هایی که خانه هایشان را در آتش سوزی از دست داده اند و هیچ جای دیگری برای رفتن ندارند استفاده خواهد شد.
مدیر کل انجمن پل امید که بعد از شروع آتش سوزی فورا به اولجین رفت، اعلام کرد: در چنین شرایطی که قربانیان زیادی بعد از از دست دادن خانه هایشان در اثر آتش سوزی ناگهانی رنج می برند، کمک های صمیمانه آیو ما را قادر میسازد تا چیزهایی که قربانیان نیاز دارند را فراهم کنیم تا زمانی که بتوانند به زندگی عادی خود برگردند.
آیو مرتبا به خاطر دلایل مشخصی کمک مالی میکند و کمک های مالی سخاوتمندانه ای برای بحران های طبیعی مثل کوید ۱۹ و جاری شدن سیل انجام داده است.

 


بازیگر کیم گو اون هم با دادن ۵۰۰ میلیون وون (حدود ۴۱۱۰۰ هزار دلار) برای استفاده قربانیان و تلاش های بازاریابی در منطقه به انجمن پل امید کمک مالی کرد.
کیم گویون گفت: من خیلی برای کسایی که محل زندگیشان را به دلیل آتش سوزی از دست داده اند، نگران هستم و امیدوارم که آتش هر چه سریع تر خاموش شود و گسترش بیش تری پیدا نکند.
امیدوارم که این بتواند کمک گرمی برای قربانیانی که در آن محل زندگی میکنند و آتش نشانان باشد.

کیم گو اون در سال ۲۰۱۹ به آتش سوزی کوهستانی استان گانگوون ، در سال ۲۰۲۱ برای روز کودک به بیمارستان کودکان موجود در بیمارستان دانشگاه سئول و در سال ۲۰۲۲ به خانواده های کم درآمدی که به دلیل کووید_۱۹ در حال مبارزه هستند، کمک مالی کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ