تایپ MBTI اعضای گروه ایتزی

ایتزی گروه دخترانه ی کی پاپ توسط کمپانی JYP در سال 2019 دبیو کرد و تا کنون محبوبیت زیادی میان طرفداران کی پاپ کسب کرده است. این گروه متشکل از 5 نفر به اسم های یجی،ریوجین،چریونگ،لیا و مکنه ی گروه یونا می باشد.

در این پست از تهران تا سئول قصد داریم تایپ MBTI اعضای گروه ایتزی را باهم بشناسیم و درمورد خصوصیات منحصر به فرد هرکدام بیشتر مطالعه کنیم. با ما همراه باشید.

-ISFJ-

تایپ MBTI یجی

این تایپ به شخصیت مدافع شهرت دارد.این افراد اهل هم دلی هستند اما اگر پای حفاظت از دوستان و خانواده در میان باشد خشن می شوند و به هر قیمتی از آنها محافظت می کنند.این افراد کم حرف هستند اما معمولا ارتباطات اجتماعی قوی و خوبی دارند.

مدافعان همنوع دوست هستند و مهربانی را با مهربانی بیش از حد و درگیر شدن در کار و همکاری با اشتیاق و سخاوت با کسانی که به آنها باور دارند پاسخ می‌دهندشخصیت‌های مدافع، به ویژه محتاط، اغلب تا سرحد کمال دقیق هستند، و اگرچه گاهی تعلل می‌کنند، همیشه می‌توان برای انجام به موقع کارها به آنها تکیه کرد. مدافعان مسئولیت‌های خود را شخصاً عهده‌دار می‌شوند، به طور مداوم فراتر می‌روند و هر کاری بتوانند انجام می‌دهند تا از انتظارات فراتر بروند و دیگران را در محل کار و در خانه شاد کنند.

با این ویژگی های شخصیتی تعجبی ندارد که یجی لیدر گروه است!

-INTJ-

تایپ MBTI ریوجین

این تایپ شخصیتی به معمار معروف است.افراد این تایپ انسان های متفکر و روشن اندیش و درعین حال کنجکاو و اهل تخیل هستند.این تایپ شخصیتی در میان زنان بسیار کمیاب و نادر است.شاید به همین دلیل است که ریوجین به خاطر خاص بودن همیشه مورد توجه قرار میگیرد!.

قوانین، محدودیت‌ها و سنت‌ها مورد نفرت گونه شخصیتی معمار هستند – همه چیز باید در معرض پرسش و ارزیابی مجدد قرار گیرد و اگر معماران راهی پیدا کنند، اغلب یک‌جانبه دست به کار می‌شوند و ایده‌ها و روش‌های خود را که از لحاظ فنی برتر، غیرمعمول و گاهی اوقات بی‌رحمانه و تقریباً همیشه غیرسنتی هستند را به اجرا می‌گذارند.

این افراد در راه رسیدن به اهداف خود بسیار سختکوش هستند.باهوش اند و تنها به نیروی اراده ی خود تکیه می کنند.

-ESFJ-

تایپ MBTI چریونگ

این افراد خیلی خوش قلب هستند و همیشه آماده ی کمک کردن به دیگران اند.به همین دلیل شخصیتی محبوب میان اطرافیان خود می باشند.این تایپ شخصیتی به شخصیت سفیر یا مشاور شهرت دارند.این افراد اجتماعی و همنوع دوست هستند و به سلسله مراتب و افراد بزرگتر احترام زیادی میگذارند.وقتی مسئولیتی به آنها داده شود تمام تلاش خود را می کنند تا آن کار را به بهترینم نحو ممکن انجام دهند.

مشاوران حمایتگر و اهل بیرون رفتن هستند و همیشه می‌توانید آنها را در مهمانی‌ها پیدا کنید – یعنی همان‌هایی که برای گفتگو و خندیدن با همه وقت پیدا می‌کنند! اما تعهد آنها فراتر از این سر زدن به همه است چرا که ناچار هستند چنین کاری انجام دهند. افراد دارای شخصیت مشاور واقعاً از شنیدن مسائل مربوط به روابط و فعالیت‌های دوستان خود، به خاطر آوردن جزئیات کوچک و آماده صحبت بودن توأم با گرمی و حساسیت در مورد مسائل لذت می‌برند. اگر اوضاع خوب نبوده، یا در اتاق تنشی وجود داشته باشد، مشاوران تلاش می‌کنند به موضوع بپردازند و هماهنگی و پایداری را به گروه برگردانند.

-ENFJ-

تایپ MBTI لیا و یونا

لیا و مکنه ی محبوب گروه یونا دارای تایپ شخصیتی یکسان و مشابهی هستند.این تایپ به شخصیت قهرمان معروف است.این افراد سرشار از شور و انرژی و جذابیت هستند و کار های تاثیرگذاری انجام می دهندمردم جذب شخصیت‌های قوی می‌شوند، و قهرمانان اصالت، دغدغه و نوع‌دوستی از خود ساطع می‌کنند و از به پا خاستن و صحبت کردن در هنگامی که احساس می‌کنند چیزی باید گفت نمی‌ترسند. آنها به‌راحتی می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند.

قهرمانان افرادی اصیل و اهل توجه هستند که وقت حرف زدن حرف می‌زنند و وقت عمل کردن عمل می‌کنند، و هیچ چیزی به اندازه پذیرفتن مسئولیت، متحد کردن و انگیزه‌بخشی به تیم خود با اشتیاقی سرایت‌کننده آنها را خوشحال نمی‌کند.

این افراد در طول زندگی خود الهام بخش دیگران برای کسب موفقیت می شوند و دوستان خود را به انجام کارهای درست و خوب تشویق می کنند.

 

ویدیوی مشخص شدن تایپ MBTI اعضای ایتزی

میدزی های عزیز حالا که با تایپ MBTI اعضای گروه مورد علاقه تون آشنا شدید،شاید مایل باشید تایپ MBTI خودتون روهم بدونید:) از طریق این لینک می تونید به راحتی تست بدید و حتما برامون کامنت کنید نتیجه ی تست شما چی شد و با کدوم یک از اعضا تایپ یکسانی دارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ