ساخت نسخه ژاپنی سریال کلاس ایته وون

کلاس ایته وون Itaewon Class (이태원 클라쓰) یک مجموعه تلویزیونی کره ای است که در سال ۲۰۲۰ با بازی پارک سئو جون، یو جه میونگ و کیم دا می، بر اساس وبتونی با همین نام در تلویزیون کره جنوبی پخش شد. این سریال که در زمان پخش سر و صدای زیادی کرد، به عنوان یک سریال موفق توانست رتبه ها و جوایز ارزشمندی بدست آورد.

اخیرا، JTBC تایید کرده است که با Kakao Entertainment، Kross Pictures و یک ایستگاه پخش بزرگ ژاپنی برای تولید بازسازی نسخه ژاپنی فیلم “Itaewon Class” همکاری خواهد کرد.

Itewoon

بر اساس وبتون محبوبی به همین نام، Itaewon class داستان گروهی از جوانان را روایت می کند که با هم کار می کنند تا دنیای ناعادلانه را به چالش بکشند. در طول اجرای خود در JTBC در سال 2020، این درام بهترین رتبه بیننده شخصی 18.3 درصدی را برای قسمت پایانی به ثبت رساند و در آن زمان به دومین درام با بالاترین امتیاز در تاریخ JTBC تبدیل شد.

Itaewon

این درام کره ای با بازی پارک سئو جون و کیم دا می به خاطر بازی های باورنکردنی و داستان جذاب خود با ویژگی خاصی از درام و موسیقی متن، بسیار مورد توجه قرار گرفت. در سال 2021، «Itaewon Class» برنده بهترین سریال درام در بیست و پنجمین دوره جوایز تلویزیونی آسیا شد.

Itaewon

با شروع محبوبیت این درام در ژاپن، پلتفرم کمیک دیجیتال ژاپنی پیکوما، وبتون «Roppongi Class» را منتشر کرد و این درام رتبه 1 جدول نتفلیکس ژاپن را به خود اختصاص داد، و موفقیت آن، در نهایت منجر به تصمیم برای بازسازی درام Itaewon Class شد.

Itaewon

انتخاب بازیگران برتر ژاپنی انجام شده است. این درام ژاپنی در تابستان امسال در قالب یک سریال 13 قسمتی پخش خواهد شد.

Itaewon

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ