دوره آموزش زبان کره ای برای سطح متوسط

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در این پست از وبسایت تهران تا سئول با معرفی دوره آموزش زبان کره ای برای سطح متوسط که توسط دانشگاه سونگکیون کوان کره جنوبی و در وبسایت معتبر کورسرا برگزار میشود در خدمتتان هستیم.

دانشگاه سونگکیون کوان یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور کره جنوبی  واقع در شهر سئول است.این دانشگاه یکی از مهم ترین مقصدها برای کسانی است که میخواهند برای تحصیل در کره جنوبی اقدام بنمایند.

 

این دانشگاه در وبسایت معتبر کورسرا دوره آموزش زبان کره ای برای سطح متوسط رو به صورت آنلاین و تحت عنوان A Bridge to the World: Korean Language for Intermediate1 برگزار میکند. در ادامه به معرفی این دوره میپردازیم.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”درصورتی که برای تحصیل در کره جنوبی به مشاوره نیاز دارید،فرم زیر را پر نمایید.” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][contact-form-7 id=”3041″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]  

ترجمه اطلاعات قرار داده شده این دوره توسط دانشگاه:

این دوره برای آن دسته از کسانی آماده شده است که می خواهند زبان کره ای  را یاد بگیرند. این دوره برای زبان آموزانی مفید است که می خواهند مهارت های ارتباطی خود را در مورد موضوعات روزانه که اغلب در زندگی روزمره خود با آنها مواجه می شوند، پس از یادگیری زبان کره ای پایه بهبود بخشند. از طریق این کلاس می توانید از عباراتی مانند معرفی، صحبت در مورد تجربیات همراه با اعتماد به نفس هنگام استفاده از زبان کره ای را یاد بگیرید و درک خود را از فرهنگ پایه کره ای افزایش دهید. این دوره به ترتیب براساس اصطلاحات اصلی، مکالمه، گرامر و خودارزیابی سازماندهی شده است. کل دوره شش هفته است و دارای 6 درس میباشد. مهارت های زبان کره ای خود را با این دوره افزایش دهید!

دوره آموزش زبان کره ای برای سطح متوسط[/vc_column_text][vc_gutenberg]

آیا این دوره دارای مدرک نیز هست؟

بله شما با پرداخت ۴۱ یورو میتوانید مدرک بگیرید.البته امکان گرفتن بورسیه تحصیلی نیز برای این دوره هست.

آیا شما میتوانید برای من درخواست بورسیه دوره را بدهید؟

بله شما میتوانید با مراجعه به درگاه ما برای این دوره،هزینه ارسال درخواست را پرداخت نمایید و سپس رسید را برای پشتیبانی تلگرام ارسال نمایید تا دوره برای شما دریافت گردد.

[/vc_gutenberg][vc_btn title=”ارسال درخواست بورسیه این دوره” style=”3d” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fidpay.ir%2Ftehrantoseoul%2Fshop%2F473813|target:_blank|rel:nofollow”][/vc_column][/vc_row]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *