معرفی سریال هتل دل لونا

هتل دل لونا یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی با بازی آیو و یئو جین گو  است که به قلم خواهران هُنگ و به کارگردانی  اُه چونگ هوان ساخته شده است. سریال هتل دل لونا از 13 جولای تا 1 سپتامبر 2019 درشبکه TvN در کره جنوبی پخش شد.

سریال هتل دل لونا -نویسنده

خواهران هُنگ

-کارگردان

اُه چونگ هوان

-بازیگران

آیو

آیو در سریال هتل دل لونا

یئو جین گو

یئو جین گو در سریال هتل دل لونا


خلاصه سریال هتل دل نونا:

هتل دل لونا که به عنوان مهمانخانه ماه نیز شناخته میشود، تنها هتلی در دنیاست که به طور اختصاصی به ارواح خدمات ارائه میدهد. این هتل توسط جانگ مائول(آیو) اداره میشود که بابت گناهانش در گذشته این وظیفه را به عهده ی اون گذاشته اند.وظیفه ای که جاودانگی و شکنجه ای دائمی را برای او به ارمغان آورده است.در یک روز یک شخص زنده به طور اتفاقی وارد هتل میشود و آن شخص برای فرار از مرگ با مائول قراردادی میبندد که پسر آن شخص پس از 20سال باید برای مائول و در هتل کار کند. این اتفاق آغازگر اتفاقات فراوانی است که در طی سریال شاهد آن خواهیم بود.سریال هتل دل لونا

نکاتی در مورد سریال هتل دل لونا:

یکی از معروفترین و قشنگ ترین کیدراماهای این سال ها که با داستانی جذاب، موسیقی های فوق العاده و بازی فوق العاده سوپراستار محبوب کره ای، آیو همراه بوده.داستان سریال حول محور داستان مرگ و زندگی میگذرد.
آیا مردگان پس از مرگ از زندگی مردم عادی،آگاه هستند؟ یا آیا برای یک انسان زنده ممکن است تا در بین مردگان زندگی کند؟

سریال پر از صحنه های احساسی، تفکر انگیز و پر از هیجان است. اگر تا به امروز این سریال را ندیده اید،توصیه میکنیم تا بیننده آن باشید.سریال هتل دل لونا

او اِس تی(OST):

یکی از بهترین موسیقی های متن فیلمی که در طی این سال ها شنیده ام ،بدون شک متعلق به او اِس تی های این سریاله.موسیقی به خوبی بر روی صحنه های فیلم نشسته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
  1. سارا موحدی می گوید

    او اس تی های این سریال واقعا قشنگن🔥✨

  2. کیمیا حدادی می گوید

    من این روزا دارم ایم سریال رو میبینم و هر روز بیشتر دارم جذبش میشم. چیزی که برام خیلی جالبه شخصیت نقش آیو عه. اینکه سختی هایی ک کشیده اونو به یه آدم کاملا متفاوت تبدیل کرده. هیچ کس درمورد گذشته اون چیزی نمیدونه و گاهی بجای درک شدن مورد قضاوت واقع میشه.