برگزاری فن پارتی جذاب یازدهمین سالگرد گروه B1A4

گروه بی وان ای فور (B1A4) یک فن پارتی آنلاین به مناسبت یازدهمین سالگرد دبیو خود برگزار کردند! در ادامه این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح جزئیات بیشتری از این خبر می‌پردازیم.

گروه B1A4فن پارتی یازدهمین سالگرد دبیوی گروه “B1A4” با عنوان “B1A4 ❤️ BANA Our 11th Anniversary” به صورت لایت در کانال ویلایو ناور (Naver) در 23 آوریل ساعت 8 شب(KST) برگزار شد و سی ان یو (CNU) و گونگ چان (Gongchan) در نهایت صمیمیت و خوشحالی طرفداران شان را ملاقات کردند. این فن پارتی به سبک «قراری عاشقانه» با حضور اعضا با پیش بند های آشپزی و منویی ساده و جذاب که شامل سالاد و استیک برای طرفداران بود، برگزار شد.

برگزاری فن پارتی گروه ای وان بی فورسپس اعضا در صحنه بعدی پیش بند های خود را در آوردند و به معرفی منوی جذاب شان پرداختند. سی ان یو و گونگ چان کیک ویژه‌ای را از طرف یکی دیگر از اعضا یعنی ساندول (Sandeul) دریافت کردند. ساندول هم با طرفداران از طریق تماس صوتی سلام و احوالپرسی کرد و بعد راجع به موقعیت و وضعیت اخیر خود به طرفداران اطلاع‌رسانی کرد.

ساندول گروه بی وان ای فور

مطالب پیشنهادی

در انتهای فن پارتی، گونگ چان بیان کرد:

از اینکه در یازدهمین سالگرد هم همراه ما بودید بسیار متشکرم و همه اینها به خاطر عشق و محبت “BANA” رقم خوردند.

او در نهایت مهربانی و تواضع اعلام کرد که:

من فقط می خواهم هر لحظه از زندگی‌ام را با BANA باشم.

گونگ چان بی وان ای فور

وی همچنین بیان کرد:

ما سخت تلاش می‌کنیم تا برای روزی که مجدداً در کنار هم هستیم آماده شویم و مراقب سلامتی خودمان هم هستیم تا اوقات خوب و خوشی را سپری کنیم و امیدوارم که BANA هم بیمار نشوند و سالم و سلامت بمانند و در پایان با گفتن جمله «بیایید به زودی با هم ملاقات کنیم» راجع به فعالیت های آینده شان به طرفداران اطلاع داد.

سی ان یو گروه بی وان ای فور

سی ان یو هم اضافه کرد:

این واقعاً با ارزش است که 11 سال را با شما سپری کردیم و فکر می‌کنم که این خاطرات جزء شادترین و زیباترین خاطرات زندگی هم هستند. موضوعات و مشکلات زیادی در این راه وجود داشتند اما من فکر می‌کنم که ما به این دلیل توانستیم به خوبی آنها را تحمل کرده و بر آنها غلبه کنیم که با هم و در کنار هم بودیم. ممنونم BANA که همیشه در کنارم هستید و از صمیم قلبم دوستتان دارم. می خواهم از این فرصت استفاده کرده و از اعضا هم بابت تلاش‌هایشان تشکر کنم.

فن پارتی گروه ای وان بی فورامیدوارم که از خواندن این پست لذت برده باشید. راستی، آیا شما هم در این رویداد شرکت کردید؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ