معرفی سریال شادی

شادی ( 해피니스 | Happiness) یک سریال تلویزیونی ساخت کره جنوبی است که،  هان هیو جو، پارک هیونگ شیک و جو وو جین در آن ایفای نقش کرده اند. این یک تریلر آخرالزمانی است که در زمانی اتفاق می افتد که بیماری های عفونی به یک هنجار جدید تبدیل شده اند.این سریال  در 5 نوامبر 2021 از شبکه tvN ، در 12 قسمت پخش شد. 

 

-نویسنده

هان سانگ وون

-کارگردان

آن گیل هو

-بازیگران

هان هیو جو
پارک هیونگ شیک
جو وو جین

 

خلاصه سریال شادی:

 

یون سه بوم با یک کارآموز در واحد عملیات ویژه مواجه می شود که به بیماری دیوانگی مبتلا شده است. در تلاش برای تسلیم کردن کارآموز، او در این روند زخمی می شود و او را به ملاقات هان ته سوک در یک مرکز تحقیقاتی می فرستند. در این مرکز بسیاری از “بیماران” نگهداری می کند تا آنها را تحت نظر بگیرند و درمان کنند. مشخص می شود که علائم بیماری دیوانگی ابتدا با تشنگی بی وقفه شروع می شود به دنبال آن سفید شدن مردمک چشم و سپس گاز گرفتن گردن انسان همراه است.هان تائه سوک سعی می کند بیماری را مخفی نگه دارد، اما با پیشرفت بیشتر بیماری و وحشت مردم، این بیماری برای عموم آشکار می شود.

نکاتی در مورد سریال شادی:

 

این بیماری از طریق هوا منتقل نمی‌شود، اما از طریق خراش و گزش منتشر می‌شود و یون سه بوم ظاهراً از این بیماری مصون است. برخی از کسانی که به این بیماری مبتلا شده اند، در نهایت می توانند به طور موقت به خود سابق خود بازگردند. یون سه بوم با هان ته سوک قراردادی می بندد که باعث می شود او یک آپارتمان را در یک ساختمان تازه ساخت تضمین کند، اما برای انجام این کار، او باید با کسی “ازدواج” کند و از جونگ یی هیون می پرسد که او از اوست. دوست مدرسه ای که یک بازیکن ستاره بیسبال بود، اما اکنون یک کارآگاه سرجوخه است و قبول می کند که شوهر جعلی او باشد. این ساختمان مجلل و بسیار طبقه بندی شده است و اجاره های عمومی شامل پنج طبقه پایین و طبقات بالا برای کسانی است که آپارتمان خود را دارند.

او اِس تی(OST):

 

او اس تی های یک سریال بخش مهم و جذابی از سریال هستند.یکی از بهترین او اس تی هایی که پیشنهاد میکنم تا حتما به آنها گوش دهید، او اس تی های سریال شادی هست که امروزه مخاطب های زیادی را به خود جذب کرده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
  1. army □bts می گوید

    فوق العاده س این سریال

    1. زهرا مسعودی می گوید

      واقعا عالی بود😍👌