تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

کلاهبرداری مادر هان سو هی با استفاده از هویت دخترش

0 254

مادر هان سو هی با سو استفاده از هویت دخترش از افراد دیگر پول به دست می آورد!

پیش از این هم در گزارش خبرگزاری JTBC نشان داده شد که یک مادر مشهور متهم به تخریب یک فرد از او ₩ 85.0 میلیون KRW (حدود 69،800 دلار آمریکا) پول به دست آورده است.

قربانی ادعا کرد که این پول به نام هان سو هی به حساب بانکی فرستاده شده اما بعدا مشخص می شود که مادر هان سو هی بوده است.

 9ATO Entertainment  اعلام کرد که بازیگر نقش مکمل زن(هان سو هی)در این مورد دخالت ندارد و مادرش این کار را چندین بار در تلاش برای استفاده از نام و هویت دخترش انجام داده است.

پیش از این در ژانویه سال 2020، هان سو هی، به گزارش هایی پاسخ داد که مادرش پول قرض گرفته است. او توضیح داد: “من با مادرم هیچ ارتباطی نداشتم پس از اینکه 20 ساله شدم در مورد بدهی هایش آموختم.” با این حال، قبل از اولین بار،او بدهی های مادرش را تا آنجا که می توانست بدهد، پرداخت کرده است.

او همچنان ادامه داد: “من همچنین متوجه شدم که او نام من را در اسناد بدهی بدون اطلاع من قرار داده است و نام من در بدهی های زیادی درگیر بود که من نمی توانستم آن را اداره کنم.من در آن زمان خیلی جوان بودم و از طریق قضاوت نابالغانه فکر کردم که تنها راه حل این است که بدهی ها را به چای مادرم بازپرداخت کنم.

با این حال، من فکر می کنم که این امر باعث قرباتی شدن افراد بیشتری شد بنابراین من عذرخواهی می کنم. “

همچنین کمپانی هان سو هی در این مورد بیانیه ای منتشر کرد:

سلام،این 9ATO Entertainment  است.

ما می خواهیم موقعیت خود را در رابطه با گزارش های مربوط به مادر هان سو هی توضیح دهیم.

خانم شین، هان، مادر هان، از یک حساب بانکی استفاده کرد که تحت نام هان سو هی بوده است، پس از قرض گرفتن پول خانم شین یک حساب بانکی تحت نام هان را باز کرد،در حالی که هان یک حساب بانکی کوک داشته او از این روش سو استفاده کرد تا بتواند پول ها را بدون خبر دخترش قرض بگیرد.

چندین حادثه دیگر نیز وجود داشته است،حتی یک مورد وجود داشت که خانم شین اسناد خصوصی را جعل کرد.یک محاکمه مدنی در رابطه با این موارد برگزار شد و دادگاه تصمیم گرفت که این اقدامات بدون آگاهی هان انجام شود.

حکم دادگاه منطقه اولسن در تاریخ 8 آوریل، 2021 اظهار داشت:”او پول را با استفاده از یک حساب کاربری به نام هان قرض گرفته اما نمی توان اذعان کرد که هان باید مسئولیت بدهی را داشته باشد، زیرا هیچ شواهدی وجود ندارد.

ما متاسفیم که نگرانی های ناشی از امور شخصی او،نه نقش های بازیگری او باعث نگرانی شده است و امیدواریم که در آینده هیچ قربانی دیگری وجود نخواهد داشت.

هان پس هی نیز اظهار داشت که او قصد ندارد مسئولیت بدهی های مادرش را بر عهده بگیرد،زیرا مادرش سعی کرد از نام او برای قرض گرفتن پول استفاده کند.

درست است که رابطه بین مادر و دختر پایان نخواهد یافت.ما متاسفیم که افرادی به طور ناخواسته از این امر صدمه دیده اند.با این وجود، ما امیدواریم که چیزی شبیه به این هرگز از طریق این بیانیه قوی تکرار نخواهد شد.لطفا درک کنید.

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!