تایپ MBTI اعضای گرلزجنریشن (اس ان اس دی)

گروه گرلزجنریشن که به SNSD هم معروف میباشد، یکی از محبوب ترین و معروف ترین گروه های دخترانه نسل دوم کیپاپ و نسل حاضر است. به همین دلیل بسیاری از کیپاپر ها، به ویژه سوان ها (نام طرفدارن گروه گرلزجنریشن)، در مورد شخصیت نه عضو و MBTI آنها کنجکاو هستند. بنابراین، در این پست از وبسایت تهران تا سئول تصمیم گرفتیم تا به تایپ MBTI اعضای گرلزجنریشن بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

تایپ شخصیتی اعضای گرلزجنریشن:

تایپ MBTI ته یان INFJ (حامی) :

تیپ شخصیتی حامی بسیار نادر است و کمتر از یک درصد از جمعیت را تشکیل می دهد، با این وجود، آنها جای پای خود را در جهان باقی می گذارند. آرمان گرا و در عین حال محکم و استوار، این دو ویژگی، این تیپ شخصیتی را از سایر افراد متمایز میکند. آنها در عین رویا پردازی ، در غار تنهایی خود نمی خزند و منزوی نیستند. بلکه با برداشتن گام هایی عینی، به تخیلاتشان جان می بخشند. در ضمن در مسیرشان برای رشد و حرکت، خستگی معنایی ندارد. تیپ شخصیتی که شدیداً با وایب و استایل ته یان همخوانی دارد؛ و برای همین طرفدار ها به آن لقب کینگ ته یان را داده اند.

تایپ MBTI  سانی ISTJ (تدارکچی) :

این تیپ شخصیتی جزو فراوان ترین گونه بوده و حدود 13درصد از جمعیت را تشکیل میدهد. هر وقت احتیاج داشتید به کسی اعتماد کنید، به سراغ تیپ تدارکچی بروید. این گروه، به معنای واقعی کلمه خستگی ناپذیر است. آن ها بشدت وظیفه گرا هستند و تمام تلاششان را برای درست انجام دادن کاری که به آنها سپرده شده میکنند. آنها سعی میکنند کمتر وقتشان را برای تخیل یا فکر کردن بگذارند؛ چون دوست دارند هرچه سریعتر به سراغ عمل کردن بروند و به کارها عینیت ببخشند. یکی از دلایلی که میشه به موفق سانی از زمان دیبو تا الان با تمام حواشی و هیت هایی که پشت سرش بود اشاره کرد، همین ویژگی خستگی ناپذیر و وظیقه گرای اون هست.

تایپ MBTI تیفانی INFJ ( حامی) :

همانطور که درباره ی تیپ شخصیتی ته یان گفته شد؛ این گونه افراد دارای حس ذاتی آرمان گرایی و اخلاق هستند، اما آنچه آنهارا از سایر گونه های آرمانگرایانه جدا میکند، قاطعیت و اراده انها می باشد. حامیان افرادی رویا پرداز و منفعل نیستند، بلکه کسانی هستند که قادر به برداشتن گام هایی عینی برای تحقق اهداف خود و ایجاد تاثیرات مثبت و پایدار هستند. از اونجایی که تیفانی بعد از دیبو در آمریکا نیز بشدت موفق شد میتوان ویژگی های تیپ شخصیتی آن نیز پی برد.

تایپ MBTI هیویون ISTJ ( تدارکچی):

هیویان نیز مانند سانی تیپ شخصیتی مشابهی دارد. این تیپ شخصیتی فرضیات زیادی ندارند و ترجیح میدهند بجای تجزیه و تحلیل محیط اطراف خود، حقایق را بررسی کرده و به کارهای عملی مشغول شوند.  شخصیت این افراد به هیچ عنوان بی معنا نیست و زمانی که تصمیم بگیرند حقایق لازم را برای رسیدن به هدف خود را به دیگران منتقل می کنند و از دیگران انتظار دارند بلافاصله وضعیت را درک کرده و دست به اقدام بزنند.

تایپ MBTI یوری INFP ( میانجی) :

این تیپ شخصیتی، اصول خاص خودرا در زندگی دارد و کمتر پیش می آید که نظر دیگران را برای انتخاب مسیرش انتخاب کند. آنها در تاریک ترین اتفاقات ها روزنه ای از امید میبینند و می توانند این امید را به خود و دیگران تزریق کنند. بیشتر از انکه کاری برای تنبیه یا پاداش انجام دهند، آن را برای اخلاقی بودن و درست بودن آن انجام میدهند. نکته دیگر درباره ی این تیپ شخصیتی ، استعداد فوق العاده ی آنها برای برقراری ارتباط عمیق با دیگران و همدلی کردن است.

تایپ MBTI  سویانگ ISTP (چیره دست) :

در 30 مارچ 2022 ، سویانگ در استوری اعلام کرد که تیپ شخصیتی آن از ESFP تغییر کرده و الان یک ISTP  میباشد. اگر به گذشته برگردیم و کودکی این تیپ شخصیتی را زیر نظر بگیریم؛ با کودکانی مواجه میشویم که از همان سن کم عاشق ابزار و کار با دست هستند. آنها برای همه چیز این جهان کنجکاو هستند و باید با ذره بین کنجکاوی به دنبال کشف دنیا و دریافت حقیقت بروند. در این مسیر بسیار عمل گرا بوده و از شکست خوردن نمیترسند.

تایپ MBTI یونا ESFP ( سرگرم کننده) :

تا وقتی با افراد این تیپ شخصیتی در ارتباط باشید، حوصله تان سر نخواهد رفت. آنها افرادی پر انرژی و پر از شور و شوق اند که انگار هرگز خسته نمیشوند. انها در بیشتر مواقع بسیار هیجان زده به نظر می رسند و ممکن است این افراد را بارها در حالی که به تنهایی می رقصنو یا آواز میخوانند دیده باشید. جهان، صحنه هنر نمایی این تیپ شخصیتی است و آنها از اینکه در کانون توجه دیگران قرار بگیرند؛ خشنود می شوند. این ویژگی ها دقیقا برازنده یونا هست، یونا یکی از فان ترین و سرگرم کننده ترین آیدل های کیپاپ هست که همیشه روابط دوستانه ای با بقیه آیدل ها برقرار میکند. ( می توان به دوستی یونا با تهیونگ عضو بی تی اس و یا رزی عضو بلک پینک اشاره کرد.)

تایپ MBTI اعضای گرلزجنریشن، یونا

تایپ MBTI ساهیان ENTJ ( فرمانده ) :

این تیپ شخصیتی تمایل دارد تا همیشه جلوتر از دیگران قرار بگیرد و سایر افراد را رهبری کند. آنها رهبرانی مقتدر و با اراده هستند؛ و برای آنکه تیمشان به هدف برسد؛ از هیچ تلاشی فرگذار نمیکنند. یکی از دلایلی که این تیپ شخصیتی کاملا برگزیده ساهیان هست همین میباشد؛ با اینکه در زمان کارآموزی و اوایل دیبو مکنه گروه بود و سن زیادی نداشت ( در شانزده سالگی دیبو کرد) اما نهایت تلاشش رو برای یک دیبو موفق انجام داد. انها تجسم واقعی قدرت و کاریزما هستند؛ بطوری که سایر افراد برای اینکه در تیم آنها باشند سر و دست می شکنند. اغلب کار آفرینان درخشان دنیا، در این تیپ شخصیتی جای گرفته اند. دلیل بازی فوق العاده ساهیان در فیلم عشق و افسار نیز میتواند به اینکه یک ENTJ هست، نیز ربط داشته باشد.

تایپ MBTI اعضای گرلزجنریشن، ساهیان

تایپ MBTI جسیکا(عضو قبلی گروه) ESTJ (مجری):

این تیپ شخصیتی، علاقه ی بسیار زیادی به هماهنگ کردن کارها و افراد و همچنین گرد آوری افراد در کنار هم برای انجام وظایف دارد. اگر در محل کار یا زندگیتان احتیاج به کسی دارید که رویداد هایی مشخص را برگزار کند و کمک کند تا همه چیز به خوبی پیش برود و همه ی افراد گرد هم بیابند، این تیپ شخصیتی بهترین گزینه است. از دلایلی هم که برند لباس شخصی که خود جسیکا آنرا تاسیس کرد با نام BLANC & ECLARE اینقدر موفق و پر فروش در کره شد؛ میتوان به همخوانی ویژگی های تایپ ESTJ  با شخصیت جسیکا اشاره کرد.

تایپ MBTI اعضای گرلزجنریشن، جسیکا

 

تایپ MBTI  شما چیه؟! با کدوم یکی از اعضای گرلزجنریشن هم تایپ هستید؟
خوشحال میشم برامون کامنت کنید 🙂

8 پاسخ

    1. اشکالی نداره، منم با هیچکدوم از اعضا هم تایپ نیستم مهم اینه که هرکس ویژگی های شخصیتی خودشو بسازه و سعی در سازش عادت های بهتری کنه در خودش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *