آتش سوزی در ساختمانِ اتاق تمرین گروه TAN

آژانس TAN تایید کرده است که آتش سوزی در ساختمانی که اتاق تمرین گروه “wild idol” را در خود جای داده است، رخ داده است!

در 19 مارس، Think Entertainment رسماً اعلام کرد: “ساعت 4:50 صبح امروز، آتش سوزی در طبقه اول ساختمان اتاق تمرین TAN در محله Nonhyeon در ناحیه Gangnam سئول رخ داد. اما خوشبختانه TAN حدود دو ساعت قبل از شروع آتش سوزی اتاق تمرین را ترک کرده بود و گزارش شده است که این آتش سوزی تلفات جانی نداشته است.
آژانس توضیح داد: “اعضای TAN قبل از بازگشت به خوابگاه خود تا ساعت 2:30 صبح در اتاق تمرین در طبقه اول زیرزمین تمرین کردند و بنابراین آسیبی ندیدند.”
اعضا در حال حاضر بدون هیچ مشکلی فعالیت های برنامه ریزی شده خود را انجام می دهند. اگرچه آنها آسیبی ندیدند، اما در حال حاضر نگران کسانی هستند که [به دلیل آتش سوزی] متحمل خسارت شده اند.

مطالب پیشنهادی

 TAN، یک گروه هفت نفره است که در برنامه آزمایشی بقای “Wild Idol” در شبکه MBC تشکیل شد، اولین حضور خود را در اوایل این ماه با “DU DU DU” انجام دادند. این گروه شامل: Sunghyuk عضو سابق RAINZ، و Jaejun عضو سابق C-CLOWN و TREI، و Changsun عضو سابق 24K، و Jooan عضو سابق WE IN THE ZONE، و Taehoon شرکت کننده سابق “CAP-TEEN” ، و Jiseong کارآموز سابق Big Hit و Brand New Music Hyunyeop و عضو NTX می‌باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ