خواهر و برادر های مشهور کره ای

یافتن افراد مشهوری که واقعاً از نظر خونی با هم مرتبط باشند، نسبتاً نادر است، اما این خواهر و برادرهای مشهور ثابت می‌کنند که احتمالاً برخی چیزها در خون وجود دارند! در این پست از مجله‌ی فرهنگی خبری تهران تا سئول به معرفی کوتاهی از برخی خواهر و برادر های مشهور کره ای پرداخته ایم.

۱.جسیکا جانگ و کریستال جانگ

Jessica jung & Krystal jungجسیکا(متولد ۱۸ آوریل سال ۱۹۸۹) و کریستال(متولدین اکتبر سال ۱۹۹۴). این دو خواهر زاده ی آمریکا هستند و ملیت کره‌ای _آمریکایی دارند.جسیکا عضو سابق گروه گرلز جنریشن( Girls’ Generation)، و کریستال عضو گروه (f(x است.هر دو آیدل ها استثنایی،جذاب و موفق هستند و‌با جلوه‌های بصری شگفت‌انگیزشان متمایز شده‌اند! آنها همچنین بازیگرانی عالی هستند که درام های قابل توجهی درفیلموگرافی خود دارند.کریستال و خواهرش جسیکا فعالیت های مدلینگ و همکاری های تجاری بسیار زیادی را در کارنامه کاری خود جای داده اند‌‌.

۲.یانگ سه هیونگ و یانگ سه چان برادران کمدین

یانگ سه هیوک و یانگ سه چان

یانگ سه هیونگ متولد ۱۸ اوت سال ۱۹۸۵ و یانگ سه چان(متولد ۸ دسامبر سال ۱۹۸۶) هستند. هردوبرادر در استان گیئونگی در کشور کره جنوبی متولد شده اند. یانگ سه هیونگ و یانگ سه چان که به‌ویژه توسط بینندگان پرشور برنامه‌ های مختلف شناخته می‌شوند، به دلیل شرکت در کمدیبیگ و در نهایت در برنامه‌های مختلف مشهور هستند، با پیوستن سه هیونگ به چالش (بی‌نهایت) (و استاد در خانه) ،سه چان هم  برای اجرا به آن پیوست.

۳.جئونگ یون و گونگ سونگ یئون

Jeong yeon& gong Seung Yeon جئونگ یون(متولد ۱ نوامبر سال ۱۹۹۶) و گونگ سونگ یئون(متولد ۲۷ فوریه سال ۱۹۹۳) زاده ی کره جنوبی هستند. جئونگ یون و گونگ سونگ یئون توایس (TWICE)مطمئناً یکی از مشهورترین خواهران سلبریتی هستند. در حالی که هر دو به عنوان آیدل آموزش دیدند، مسیرهای مختلفی را در پیش گرفتند. جئونگ یون، عضو همیشه ارزشمند توایس( TWICE)، و گونگ سونگ یئون اکنون یک بازیگر هستند که هر دو به ارتفاعات بالاتری می‌رسند. آنها همچنین میزبان اینکیگایو در کنار بازیگر کیم مین سوک بوده اند.

۴.چوی سونگ مین و چوی یه نا

چوی سونگ مین متولد ۷ دسامبر سال ۱۹۹۵ و چوی ینا متولد ۲۹ سپتامبر سال ۱۹۹۹هستند. چوی ینا عضو سابق آیزوان( IZ*ONE )و اکنونتک‌نواز و آیدل ، چوی سونگ مین عضو سابق Coed School و SPEED و اکنون بازیگر. چوی سونگ مین خواهر و برادرهای دوست داشتنی و به همان اندازه با استعداد هستند. آنها همچنین به شدت از حرفه یکدیگر حمایت می کنند!

۵.پارک سانگ هیون و پارک ساندارا

Park Sang & sandara parkپارک سانگ هیون متولد ۷ اکتبر سال ۱ و پارک ساندارا متولد ۱۲ نوامبر سال ۱۹۸۴هستند. پارک ساندارا عضوگروه(2NE1 ) از کمپانی وای جی مشغول کار است و در زمینه های خوانندگی، بازیگری و مجری گری هم فعالیت دارد . پارک سانگ هیون عضو سابق گروه پسرا نه MBLAQ،  در زمینه های بازیگری، مدلینگ و خوانندگی هم استعداد دارد.پارک سانگ هیون با نام هنری ( تاندر ) شناخته می شود، یکسان است.

۶.لی چان هیوک و لی سو هیون

Lee Chan Hyuk & Lee Su Hyun لی چان هیوک متولد ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۶ و لی سو هیون متولد ۴ می ۱۹۹۹هستند. لی چان هیوک و لی سو هیون از آکوما(AKUMU) احتمالاً یکی از مشهورترین خواهر و برادرها هستند . AKMU یا Akdong Musician، از زوج خواهر و برادر لی چان هیوک و لی سو هیون تشکیل شده است. این دو برنده K-Pop Star 2 SBS شدند و سپس زیر نظر کمپانی وای جی شروع به کار کردند. این دو با هم جوایزی را به دست آوردند، و همچنین به صورت انفرادی به رسمیت شناخته شدند و موفق شدند.

۷.کیم ته هی و لی وان

کیم ته هی و کیم لی وان

کیم ته هی متولد ۲۹ مارس سال ۱۹۸۰  و کیم لی وان متولد ۳ ژانویه سال ۱۹۸۴هستند.  جفت خواهر و برادر بعدی هر دو در بازیگری فوق العاده هستند! کیم ته هی یکی از زیباترین و عالی‌ترین بازیگران زن کره محسوب می‌شود، در حالی که برادرش لی وان نیز به‌خاطر بازیگری فوق‌العاده معروف است. او کار خود را پس از بازی در یک موزیک ویدیو با خواهر بزرگترش آغاز کرد. هر دوی آنها در نمایش موفق کی دراما(پلکانی به سوی بهشت) ​​شرکت کردند.

۸.جانگ نا را و جانگ سونگ وون

جانگ نارا و جانگ سونگ وون

جانگ نارا متولد ۱۸ مارس ۱۹۸۱ و جانگ سونگ وون متولد ۱۸ آوریل سال ۱۹۸۱هستند. یک جفت خواهر و برادر دیگر که در بازیگری عالی هستند، جانگ نا را و جانگ سونگ وون، نیز به عنوان خواهر و برادر مشهور مشهور شناخته می شوند! جانگ نا را در اصل یک خواننده برنده جوایز بود تا اینکه اولین بار به عنوان بازیگر شروع به کار کرد، در حالی که جانگ سونگ وون در سال 1996 به عنوان بازیگر اولین بار حضور داشت و هر دو خواهر و برادر در صنعت بازیگری فعال بودند.

۹. کیم گونگ میونگ و کیم دویونگ

گونگ‌ میونگ متولد ۲۶ می سال ۱۹۹۴ و دویونگ متولد ۱ فوریه ۱۹۹۶هستند. برادران گونگ میونگ و دویونگ، از برادران مشهوری هستند که استعداد و تصاویر بصری را به رخ می‌کشند! گونگ میونگ یکی از اعضای 5urprise و یک بازیگر استثنایی در همه درام‌ها و فیلم‌هایش است، در حالی که دویونگ عضو  گروه ان سی تی(NCT) و دیگر زیرواحدهای آن، NCT U و NCT 127 است، جدای از دوران بازیگری درام و موسیقی فعالیت می‌کند.

۱۰.پارک چانیول و پارک یورا

Park Chan Yeol & park yooraپارک چانیول متولد ۲۷ نوامبر سال ۱۹۹۲و پارک یورا متولد ۱۰ فوریه سال ۱۹۹۰هستند. چانیول خواننده رپ، خواننده، ترانه سرا، تهیه کننده، بازیگر، مدل، و عضو گروه پسرانه معروف اکسو (EXO)، و زیرگروه آن اکسو کی (EXO-K )و زیرواحد EXO-SC، یک خواهر دارد که در صنعت رسانه کار می کند! خواهر او، پارک یورا، یک مجری اخبار و گزارشگر تلویزیون برای CBS است. او در هرالد آوریل به دلیل کارش به عنوان مجری نمایش داده شد.

۱۱.چوی سو یانگ و چوی سو جین

Choi Soo Young & Choi soojinچوی سو یانگ متولد ۱۰ فوریه سال ۱۹۹۰و چوی سوجین متولد۹ آگوست سال ۱۹۸۶هستند. یکی از اعضای گروه گرلز جنریشن( Girls Generation)، نسل دختران و بازیگری است که با نقش‌های متعدد خود آثاری از خود بر جای گذاشته است. خواهر بزرگ‌تر او، چوی سو جین، استعداد بازیگری را نیز در ژن‌هایش دارد، زیرا او مدت‌ها دوبلور و بازیگر تئاتر بوده است.

۱۲.دونگ ته یانگ و دونگ هیون بائه

دونگ ته یانگ و دونگ هیون بائه

ته یانگ متولد ۱۸ می سال ۱۹۸۸ و هیون بائه متولد ۳می سال ۱۹۸۳هستند. ته یانگ،خواننده، ترانه سرا و رقصنده بیگ بنگ و شاهزاده R&B کره ای لقب گرفته است، یک برادر بزرگتر دارد که او نیز همان مسیر کار در صنعت سرگرمی را داشت. دونگ هیون بائه، بازیگری است که فیلم‌شناسی و تجربه زیادی در تلویزیون و موزیکال دارد.

۱۳.زیکو و تائوون

Zico & Taewoon

زیکو متولد۱۴ سپتامبر سال ۱۹۹۲ و تائوون متولد۱۱ می سال ۱۹۹۰هستند. زیکو و تائوون جفت  برادر بعدی هر دو رپرهای قابل توجه در گروه های مربوطه خود هستند، هر دو تهیه کننده، خواننده و ترانه سرا!زیکو، رهبر گروه پسرانه هیپ هاپ بلاک بی(Block B)، برادرتائوون، عضو سابق گروه پسرانه اسپید( Speed ​​)و گروه پاپ Coed School است.

۱۴.هان سون هوا و هان سونگ وو

Han sunhwa & Han seungwooهان سون هوا متولد۶ اکتبر سال ۱۹۹۰ و هان سونگ وون متولد ۲۴ دسامبر سال ۱۹۹۴هستند.  هان سون هوا و هان سونگ وو این جفت خواهر و برادر نه تنها جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز، بلکه استعداد و جذابیت غیرقابل انکار آن‌ها را نیز منعطف می‌کند! هان سون هوا یکی از اعضای سابق سکرت( Secret) و یک هنرپیشه شگفت‌انگیز است که در درام‌های مختلف بازی کرده است و برادرش، هان سونگ وو، خواننده، ترانه‌سرا، رپر، رقصنده، بازیگر، عضو سابق گروه X1 و عضو فعلی از گروه ویکتو(VICTO) است.

۱۵. لی چه یون و لی چریونگ

Lee chaeyeon & Lee Chaeryeong لی چه یون متولد۱۱ژانویه سال ۲۰۰۰ و لی چریونگ متولد۵ ژوئن سال ۲۰۰۱هستند. خواهران زیبا و با استعداد، لی چه یون و لی چریونگ، در سفر خود به سوی تبدیل شدن به آیدل های موفق با هم بوده اند. هر دو به کیپاپ استار۳( K-Pop Star 3) وSIXTEEN پیوستند، و علیرغم حذف، در نهایت به طور جداگانه در گروه های دیگر دبیو کردند، چایئون در گروه آیزوان(IZ*ONE )وچریونگ درگروه ایتزی(ITZY)در حال فعالیت هستند.

۱۶.خواهر و برادر هیونینگ

Huening siblingsهیونینگ کای متولد۴آگوست سال ۲۰۰۲ وهیونینگ باهیه متولد ۲۷ جولای سال۲۰۰۴ و هیونینگ لی نواب متولد۵ ژانویه سال۲۰۰۰ هستند.خواهر و برادر هیونینگ، خانواده ای استثنایی، هیونیگ ها هر سه خواهر و برادرشان در صنعت سرگرمی هستند و همگی آیدل شدن را تجربه کرده اند و همگی مانند پدرشان از نظر موسیقی متمایل هستند. هیونینگ لی نواب، معروف به لی ، رقصنده اصلی، خواننده و کوچک ترین عضو گروه ویوا(VIVA) است که در حال حاضر یک تأثیرگذار و مدل است. فرزند وسط، هونینگ کای، در حال حاضر عضو همه جانبه و مکنه ی گروه پسراننسل چهارم گروه تی اکس تی(TXT) است. جوان‌ترین آنها، هیونینگ باهیه، در طول Girls Planet 999 در رتبه دوم قرار گرفت و عضو گروه Kep1er شد.


بسیاری دیگر از خواهر و برادر های مشهور کره ای وجود دارند که ما آنها را کاملاً دوست داریم ! از بین این خواهر و برادر های مشهور از چه کسانی حمایت می کنید و طرفداری می کنید و سایر خواهر و برادرهای مشهوری که باید در لیست قرار بگیرند چه کسانی هستند؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
 1. Dream 13 می گوید

  خیلی پست جالبی بود. حقیقتا از بین تمام این خواهر و برادرهای مشهور کره‌ای فقط لی چه یون و لی چریونگ، هیونینگ ها و جئونگ یون و گونگ سونگ یون رو میشناختم. خیلی برام جالب بود که این همه خواهر و برادرهای مشهور کره‌ای وجود دارن و چوی سو یانگ و چوی سو جین، جسیکا و کریستال جانگ برام خیلی جدید بودن.

  1. نرجس مختاری می گوید

   منم با نوشتن این پست با بیشتر این افراد که توی پست نام برده شد،آشنا شدم و برای خودمم جالب بود،بخصوص خواهر و برادر خانواده هیونینگ 😍
   ممنون بابت وقتی که برای خوندن پست گذاشتی🧡