اهدایی خوانندگان و بازیگران معروف به قربانیان حادثه آتش سوزی

روز جمعه، 4 مارس،آتش سوزی گسترده ای در سواحل شرقی کره در کوهی در نزدیکی شهر ساحلی اولجین در استان گیونگ سانگ شمالی آغاز شد.این آتش سوزی به شهر مجاور سامچئوک در استان گانگوون نیز نفوذ کرد و سایر شهرهای ساحلی شرقی مانند دونگهه و گانگنونگ را هم تحت تاثیر قرار داد و در پی این حادثه ی دردناک،افراد مشهور زیادی برای کمک به آسیب دیدگان این منطقه کمک های مالی کردند. در ادامه‌ی این پست از وبسایت تهران تا سئول به شرح بیشتر این خبر می‌پردازیم.

پارک بو یونگ

در 5 مارس، پارک بویونگ (Park Bo Young) مبلغ 50 میلیون وون (معادل تقریباً 40,527 دلار) به انجمن “Hope Bridge” اهدا کرد که این کمک مالی صرف ایجاد مسکن موقت برای قربانیان و بسته های امدادی اضطراری آنها و همچنین آتش نشانانی می‌شود که خستگی ناپذیرانه در محیط های خطرناک و سخت کار می‌کنند.

لی جه هون

مطالب پیشنهادی

در 6 مارس،انجمن “Hope Bridge” مجدداً اعلام کرد که بازیگر لی جه هون (Lee Je Hoon) 100 میلیون وون(تقریباً 81,000 دلار) کمک مالی به قربانیان این حادثه آتش سوزی به منظور تهیه‌ی تدارکات امدادی لازم برای آنها کرده است.

این بازیگر همچنین پیامی را با طرفداران خود و مردم به اشتراک گذاشت:

امیدوارم که تدارکات امدادی لازم برای قربانیان و آتش نشانانی که در محل آتش سوزی کار می‌کنند به سرعت فراهم شود. همچنین امیدوارم که اطفاء حریق و جبران خسارت‌ها هر چه سریعتر و به نحو احسن انجام شوند.

پارک مین یانگشین مین آه

در 7 مارس،این سازمان اعلام کرد که آنها 100 میلیون وون از هریک از این اشخاص، شین مین آه (Shin Min Ah)، پارک مین یانگ (Park Min Young)، لی جونگ سوک (Lee Jong Suk)، یو جه سوک (Yoo Jae Suk) و کیم هی سو (Kim Hye Soo) دریافت کرده اند. همچنین کمک مالی شین مین آه علاوه بر کمک به تهیه‌ی کالاهای امدادی اضطراری آسیب دیدگان به فراهم سازی کالاهای خاص مورد نیاز آنها نیز تخصیص خواهد یافت.

پارک مین یانگ

با بیش از صد خانه‌ی ویران شده در اثر این آتش سوزی، پارک مین یانگ درخواست کرد که از کمک مالی او برای اسکان موقت قربانیان استفاده شود. آژانس او، “Hook Entertainment” اعلام کرد که:

پارک مین یانگ پس از شنیدن در مورد قربانیان آتش سوزی بسیار ناراحت شد. او به میل خود تصمیم گرفت که به قربانیان این حادثه کمک کمک کند تا هرچه سریعتر به زندگی عادی خود بازگردند.

امیدواریم که حمایت کوچک پارک مین یونگ برای قربانیان این حادثه قوت قلبی باشد.

لی جونگ سوک

کمک مالی لی جونگ سوک برای خانه های متحرک که مسکن موقت قربانیان خواهند بود، استفاده می‌شود. کمک های یو جه سوک و کیم هی سو هم برای تهیه‌ی کیت های امدادی اضطراری و پوشش هزینه های موارد ضروری دیگر قربانیان صرف خواهند شد.

سونگ هه کیو

سونگ هه کیو (Song Hye Kyo) هم 100 میلیون وون از طریق صلیب سرخ ملی جمهوری کره اهدا کرد. این بازیگر همچنین بیان داشت:

امیدوارم قربانیانی که خانه های خود را به دلیل آتش سوزی از دست داده‌اند بتوانند هرچه سریعتر به زندگی عادی خود برگردند و این کمک مالی برای افراد زیادی از جمله قربانیان و امدادگران در محل مفید و کمک کننده باشد.

جون هیون مو

جون هیون مو (Jun Hyun Moo) هم 100 میلیون وون به منظور حمایت از ارائه ی کمک های اضطراری به قربانیان، به انجمن “Chest Of Korea” اهدا کرد.

کمک او هزینه های مربوط به بازسازی خسارات آتش سوزی و حمایت از قربانیان را پوشش خواهد داد.

جون هیون مو همچنین در پیامی بیان کرد:

من بسیار نگران قربانیان آتش سوزی که خانه های خود را از دست داده‌اند و روزهای سختی را می‌گذرانند، هستم. امیدوارم که آتش به سرعت خاموش شود و این کمک من برای شهروندان مناطق آسیب دیده و آتش نشانان مفید و ثمربخش باشد.

کیم سجونگ

کیم سجونگ (Kim Sejeong)، یون جونگ هی (Yoon Jung Hee) و یون سه آه (Yoon Se Ah) هم از طریق انجمن “Hope Bridge” از سازمان ملی امداد در بلایای طبیعی کمک های خود را اهدا کردند.

کمک مالی 10 میلیون وونی (تقریباً 8,100 دلار) کیم سجونگ برای تهیه‌ی کالاهای امدادی و بازسازی بعد از بلایای طبیعی در شهرهای آسیب دیده استفاده خواهد شد و علاوه بر این از مسکن و معیشت قربانیان هم حمایت خواهد کرد.

یون جونگ هی

یون جونگ هی هم 50 میلیون وون اهدا کرد و در پی آن پیامی را نیز به اشتراک گذاشت:

من با این اهدا علاقه ی خودم را برای کمک به شهروندان مناطقی که تحت تاثیر این حادثه قرار گرفته اند، اعلام می‌کنم.

یون سه آه

یون سه آه هم 10 میلیون وون اهدا کرد و در اینستاگرام خود با طرفداران به اشتراک گذاشت:

من صمیمانه امیدوارم که تراژدی مانند این دیگر تکرار نشود.

جی پارک

در 8 مارس هم جی پارک (Jay Park) گواهی اهدای خود را با طرفداران در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این گواهی اهدای 50 میلیون وونی او را به انجمن “Hope Bridge” نشان می‌دهد.او همچنین رپر معروف وو وون جائه (Woo Won Jae) را تگ کرد و از او به خاطر الهام بخشیدن برای کمک هایش تشکر کرد و این جمله را هم افزود:

لطفاً، بیایید به همدیگر کمک کنیم تا یک زندگی پر از آرامش و زیبایی در کنار هم داشته باشیم.

کیم وو بین

مجدداً در همان روز، انجمن “Hope Bridge” سازمان ملی امدادرسانی در بلایای طبیعی اعلام کرد که کمک های مالی 100 میلیون و 50 میلیون وونی از بازیگران کیم ووبین (Kim Woo Bin) و کیم دونگ ووک (Kim Dong Wook) دریافت کرده است. این کمک ها علاوه بر تامین اقلام امدادی اضطراری، برای تامین هزینه‌های اقلام مختلف مورد نیاز آسیب دیدگان نیز صرف می‌شود.

هیون بین و سون یه جین

این سازمان همچنین اعلام کرد که زوج تازه نامزد شده، هیون بین (Hyun Bin) و سون یه جین (Son Ye Jin) مبلغ 200 میلیون وون (تقریباً 162,110 دلار) کمک مالی کرده‌اند. این مبلغ هزینه‌های کالاهای امدادی اضطراری و سایر اقلام مورد نیاز قربانیان را پوشش می‌دهد.

دویونگ ان سی تی

دویونگ (Doyoung) از گروه ان سی تی (NCT) هم 30 میلیون وون (تقریباً معادل 24,310 دلار) به این انجمن برای حمایت از قربانیان و بازسازی شهرهای مشخص شده به عنوان مناطق ویژه بلایا، اهدا کرد.

او همچنین اعلام کرد:

من به امید اینکه قربانیان حادثه ی آتش سوزی که خانه های خود را از دست داده‌اند بتوانند هر چه سریعتر به زندگی عادی و روزمره خود بازگردند، اهدا کردم. در ضمن، از همه‌ی کسانی که تمام تلاش خود را برای خاموش کردن این آتش سوزی انجام می‌دهند سپاسگزارم و امیدوارم که این اهدا کمک کوچکی به قربانیان باشد.

شوگا

در 9 مارس، انجمن “Hope Bridge” از سازمان امدادرسانی ملی در بلایای طبیعی، خبر اهدای 100 میلیون وونی شوگا عضو گروه بی تی اس (BTS) را با مردم به اشتراک گذاشت. طبق گفته ی این انجمن شوگا این کمک را در روز تولد خود(9 مارس) انجام داد.

او همچنین پیام محبت آمیزی را هم منتشر کرد:

امیدوارم کمک من برای ساکنانی که از خسارت های آتش سوزی رنج می برند مفید و کمک کننده باشد.

شوگا

کیم جونگ هی (Kim Jung Hee)، دبیر کل “Hope Bridge”، در پی این کمک شوگا، پیامی را منتشر کرد:

با حمایت های محبت آمیز شوگا، عضو گروه معروف و جهانی بی تی اس و طرفداران آنها، ما تمام تلاش خود را برای حمایت از قربانیان حادثه آتش سوزی انجام خواهیم داد تا آنها دوباره بتوانند به زندگی عادی خود برگردند.البته این اولین بار نیست که شوگا در روز تولدش کار خوبی انجام می‌دهد. او در سال گذشته نیز 100 میلیون وون برای کمک به درمان کودکان سرطانی اهدا کرد.

کیم هی سان

کیم هی سان هم 100 میلیون وون از طریق سازمان صلیب سرخ ملی جمهوری کره اهدا کرد. او در پی این اهدا، پیامی را هم به اشتراک گذاشت:

من این کمک مالی را انجام دادم تا در غم و رنج کسانی که به دلیل آتش سوزی غیرمنتظره خانه های خود را از دست دادند، شریک شوم و کمکی هم به بازسازی مجدد جنگل بکنم. من امیدوارم که قربانیان رنج کشیده بتوانند هرچه سریعتر به روال قبلی زندگی خود بازگردند و جنگل تخریب شده توسط آتش سوزی هم هرچه زودتر بازسازی شود.

کیم هی سان هم پیش از این 100 میلیون وون برای خرید ماسک و ضد عفونی کننده دست با هدف جلوگیری از شیوع کرونا اهدا کرده بود.

آیو

در ضمن اوایل این هفته، ستارگانی مانند آیو (IU)، کیم گو ایون (Kim Go Eun)، لی بیونگ هان (Lee Byung Hun)، هیری(Hyeri) عضو گروه “Girl’s Day” و سونگ کانگ هو (Song Kong Ho) هم به قربانیان کمک مالی کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ