معرفی سریال فوق برنامه

سریال فوق برنامه یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی با بازی دُنگ هی کیم و پارک جو هیون، جونگ دابین و نام یو سون است که به قلم جین هان سائه و به کارگردانی کیم جین مین(Kim Jin Min) ساخته شده است . سریال فوق برنامه در 29 اوریل در نتفلیکس(Netflix) در کره جنوبی پخش شد.در این پست از وبسایت تهران تا سئول به معرفی این سریال پرداخته ایم.

نویسنده

Jin Han-sae

کارگردان

Kim Jin-min

بازیگران:

دُنگ هی کیم

پارک جو هیون

جونگ دابین

نام یون سو

 

خلاصه سریال فوق برنامه:

اوه جیسو دانش آموز دبیرستانی تنها،آرام و ممتاز کلاس است؛از آنجایی که جدا از پدر و مادر خود زندگی می کند و خانواده اش توان پرداختن هزینه های او را ندارند از این رو او برای رسیدن به رویاهای خود از طریق یک تجارت غیرقانونی هزینه های خود را پرداخت و پس انداز می کند. اما بگیوری دانش آموز اجتماعی است که از دید اوه جیسو باعث تمام اتفاقاتی که میفتد می شود!

او در خانواده ای ثروتمند زندگی می کند و از طرف خانواده برای رسیدن به تجارت خانوادگی تحت فشار است،پس او برای داشتن آزادی،دست به همکاری با اوه جیسو می زند.

 

در یک بازه زمانی کوتاه اوه جیسو تمام پس انداز خود را از دست می دهد پس مجبور به همکاری با اوه جیسو می شود.
در ادامه؛این درام با ادامه مشکلات اوه جیسو شدت می گیرد،یکی از همکلاسی های او در این تجارت غیرقانونی مشغول به کار است و علاوه بر آن درگیری با یک گانگستر؛همگی باعث باز شدن پای پلیس به این جریان می شود.

 

نکات برجسته سریال فوق برنامه:

طراحی پیچیده و در عین حال هیجان انگیز سریال باعث شده است که این سریال از دیگر سریال های ژانر مدرسه ای متمایز شود و شجاعانه چالشهای زندگی جوانان را به نمایش بگذارد.این سریال در بسیاری از لحظات باعث ناراحتی بیننده می شود که ممکن است یکی از ویژگی های جذاب آن باشد. بازیگران جوان این سریال به خوبی نقش های سخت خود را ایفا می کنند.

همچنین نباید از فیلمبرادری هنرمندانه این سریال غافل شد.

با وجود بازیگری قوی،این سریال فاقد شخصیت های مثبت و دوست داشتنی ای بود که توانستند به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کنند.

 

 

پایان بندی سریال

پایان بندی این سریال نشان از آن است که فصل دومی برای تکمیل کردن آن وجود خواهد داشت
و سکانس های آخر برای جمع بندی پایان سریال در فصل اول؛توسط مخاطب کامل نیست.

 

او اس تی (OST):

از جذابیت های این سریال قطعا باید به موسیقی مناسب آن هم اشاره کرد که باعث هیجان بیشتر این سریال می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ