تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

فن‌ساین رایگان سوهو عضو اکسو

2 33

سوهو از اکسو برنده به یاد ماندنی ترین فن‌ساین تا به حال، با برگزاری یک فن‌ساین با “همه هزینه های پرداخت شده” در جزیره ججو شد!

بیشتر اوقات، این هواداران هستند که برای ایدل‌ها رویداد می سازند.

سوهو از اکسو اخیراً برای مینی آلبوم سولوی خود، GREY SUIT، فن‌ساینی برگزار کرد. در حالی که فن‌ساین ها به اندازه کافی معمولی هستند، این ویژه بود زیرا در جزیره ججو برگزار شد. برای راحتی هنرمند، بیشتر جشن‌ها در سئول کره جنوبی برگزار می‌شود. این بار، سوهو می خواست آن را به یک رویداد فراموش نشدنی برای طرفداران تبدیل کند. این کافه حتی به دلیل منظره زیبای اقیانوس انتخاب شد.

 

چیزی که واقعاً طرفداران را شوکه کرد این بود که برندگان یک سفر با تمام هزینه دریافت می کردند. نه تنها بلیت های پرواز برگشت از سئول به جزیره ججو پرداخت شده بود، بلکه طرفداران یک نوشیدنی رایگان، هزینه های ویژه رایگان و البته یک آلبوم امضا شده نیز دریافت می کردند.
30 برنده از قرعه کشی خوش شانس انتخاب می شدند.

ONEDAY CAFÉ (کافه یک روزه) در ججو یک رویداد امضای آلبوم است که در کافه‌ای در جزیره ججو برگزار می‌شود و می‌توانید اقیانوس را ببینید و نوشیدنی و هدایایی بی‌نظیر به شما ارائه می‌شود.
تاریخ: 2022. 04.16 (شنبه)
مکان: کافه ای در جزیره ججو
تعداد برندگان: 30 برنده
آنچه به همه برندگان ارائه می شود: 1. بلیط رفت و برگشت به جزیره ججو و حمل و نقل به کافه 2. نوشیدنی از کافه 3. هدایای ویژه 4. آلبوم امضا شده
*جزئیات رویداد پس از اعلام برندگان به صورت جداگانه ارائه خواهد شد.

– موج صوتی کره

سوهو حتی در رادیو درباره این رویداد صحبت کرد. او اعتراف کرد که در ابتدا قصد داشت هزینه این رویداد را با پول خود بپردازد، اما در نهایت توسط کمپانی پرداخت شد. او خودش این ایده را مطرح کرده بود و آن را به کمپانی پیشنهاد داده بود که هزینه هواداران را پرداخت کند.

گیلاس بالای کیک (بهترین قسمت هر چیز) این بود که هواداران می توانستند تاریخ پرواز برگشت را انتخاب کنند! اگر بخواهند تعطیلات کوتاهی داشته باشند، می توانند چند روز اضافی در جزیره بمانند. این رویداد در یک شنبه برگزار شد، مناسب برای یک تعطیلات آخر هفته!

برنامه در جزیره ججو برگزار خواهد شد. البته، من در ججو با هواداران ملاقات خواهم کرد، اما به طرفداران سئول نیز بلیط های رفت و برگشت می دهیم، و آنها حتی می توانند تاریخ بازگشت را به عنوان آنچه برایشان راحت است انتخاب کنند. سی نفر خواهند رفت. این رویدادی است که ما برای طرفداران برنامه ریزی کردیم. هزینه آن توسط من پرداخت نشده است، اما من آن را با کمپانی خود در میان گذاشتم. پس از صحبت در مورد آن با کمپانی… ابتدا قصد داشتم هزینه آن را بپردازم، اما شرکت گفت که آنها هزینه آن را پرداخت خواهند کرد زیرا این چیز خوبی است.
– سوهو

هواداران همه هیجان زده راهی این رویداد شدند. یکی از طرفداران حتی اظهار نظر کرد که این مانند یک سفر مدرسه است. در اتوبوس به آنها بند، دستمال مرطوب و خودکار داده شد.

من به یک سفر میدانی می روم.
— @dongza562

 

منظره کافه فوق العاده بود.

سوهو با یک ژاکت و مجهز به تلفن خود به این رویداد رفت. او با گوشی خود با هواداران عکس می گرفت.

برخی از هواداران خوش شانس حتی برنده گرفتن عکس پولاروید با او شدند!

حتی افراد غیر طرفدار نیز از این رویداد شگفت زده بودند. او نه تنها زمانی را که با او سپری کرده بود به هواداران هدیه داد، بلکه خاطره ای زیبا برای آنها به ارمغان آورد تا برای همیشه باقی بماند!

“وای، بر اساس استانداردهای من، این حماسی ترین فن‌ساین تاریخ است. خخخ، طرفداران او باید خوشحال باشند.”
“این شگفت انگیز است. هواداران چقدر باید خوشحال باشند؟»
“وای، باید عالی بوده باشه.”
“همانطور که از جونمیون انتظار می رود، شگفت انگیز است.”
“چه خبر است؟ دارم اشک می ریزم… او از چند جهت فردی شگفت انگیز به نظر می رسد. خیلی باحال…”
“شگفت انگيز…”
“واو شگفت انگیز است…”
“وای، این چه کاری است… خیلی عالی است… او به آنها دریای ججو و حتی خاطرات را هدیه می دهد.”
“اوه، منظره این کافه زیباست.”
“او یک قدیس است. این خاطره بسیار خوبی برای هواداران است.”

بیشتر اوقات، طرفداران در حین فن‌ساین‌ها، رویدادهایی را برای ایدل‌ها ایجاد می‌کنند. سوهو با این رویداد خلاقانه و تاثیرگذار توانست عشقی را که از طرفداران دریافت کرده بود، برگرداند!

تبلیغات

2 نظرات
 1. آواتار Dream 13
  Dream 13 می گوید

  خسته نباشید بابت این پست پر از انرژی مثبت تون 😊
  واقعاً خیلی عالیه که سوهو همچین کاری کرد، این موضوع می‌تونه نشون دهنده شخصیت بی نهایت مهربون و بی‌نظیرش باشه و اینکه چقدر به طرفدارش اهمیت ویژه‌ای میده و وقت خودش رو به عنوان یک هنرمند ترجیح داده که با طرفدارش بگذرونه و محبت شون رو با هدیه دادن سفری رایگان براشون جبران کنه. خیلی این حرکتش دوست داشتنی بود.

  1. آواتار آستیاژ رئیسی
   آستیاژ رئیسی می گوید

   خوشحالم که از پست خوشت اومده، ممنون از این که وقت گذاشتی و خوندی ^^
   همونطور که از معنی اسمش پیداست، فرشته‌ی نگهبان اکسوالاست (:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!